Козметиката на Nuxe - 2

  • 61 000
  • 467
  •   1
Отговори
# 435
  • Марс
  • Мнения: 439
ev4o, мисля че продуктие които ползваш в момента са много добре съчетани и подходящи за теб. Нямаш нужда от Aroma Perfection, защото тя е за мазна кожа с акне и раздразнения от акнето.

Благодарско мила, продължавам смело напред  Hug

# 436
  • Мнения: X
Kabiv, серията Crème Merveillance защо не се предлага за нормална към мазна кожа?

# 437
  • Мнения: 183
Kabiv, искам да попитам  - ползвам крем с киселини Етинселант за нощен и Фреш-а за дневен.Мога ли да ходя на солариум след като Етинселанта не го ползвам денем или не се препоръчва?  Hug

# 438
  • Мнения: 605
Вчера си купих Нирванеск-а и Мултифункционалното олио, леле леле цените са станалиии  Sick Поне ми дадоха несесерче с подаръци+комплект мостри  Mr. Green
Сиренце, би ли споделила тези стряскащи цени? Помня, че малко по-назад Кабив беше казала, че няма нови цени на продуктите  Rolling Eyes

# 439
  • Мнения: 84
Вчера си купих Нирванеск-а и Мултифункционалното олио, леле леле цените са станалиии  Sick Поне ми дадоха несесерче с подаръци+комплект мостри  Mr. Green
Сиренце, би ли споделила тези стряскащи цени? Помня, че малко по-назад Кабив беше казала, че няма нови цени на продуктите  Rolling Eyes



Здравейте мили дами !
Извинявам се че така се натрисам в темата но отдавна ви чета но не съм писала.
Въпросът не е към мен но преди малко се връщам от аптеката и мога да ви дам следната информация относно цените;
-шампоана за честа употреба-37лв.
-мултифункционалното олио-54лв.

Не се сещам преди какви са били цените защото не съм си купувала нищо от серията Embarassed ;но смятам да променя това със закупуването на тези два продукта като за начало.
Само че не бях подготвена финансово защото влязох само за едно мехлемче на малкия и не носех повече пари.
А преди какви са били цените? Embarassed

# 440
Вчера си купих Нирванеск-а и Мултифункционалното олио, леле леле цените са станалиии  Sick Поне ми дадоха несесерче с подаръци+комплект мостри  Mr. Green
Сиренце, би ли споделила тези стряскащи цени? Помня, че малко по-назад Кабив беше казала, че няма нови цени на продуктите  Rolling Eyes

Маслото май беше 43 или 45 лева. Cry А аз искам да попитам маслото с блестящи частици кас стои на лицето? Embarassed

Здравейте мили дами !
Въпросът не е към мен но преди малко се връщам от аптеката и мога да ви дам следната информация относно цените;
-шампоана за честа употреба-37лв.
-мултифункционалното олио-54лв.

Не се сещам преди какви са били цените защото не съм си купувала нищо от серията Embarassed ;но смятам да променя това със закупуването на тези два продукта като за начало.
Само че не бях подготвена финансово защото влязох само за едно мехлемче на малкия и не носех повече пари.
А преди какви са били цените? Embarassed

# 441
Извинете,май обърках нещо,исках да напиша:
Маслото май беше 43 или 45 лева.  А аз искам да попитам маслото с блестящи частици кас стои на лицето?

# 442
  • Мнения: 267
аз също гледах цените  предимно за мултифункц. масло беше 53 лв,а това с чатиците 40 и нещо,ама беше мн по малко,пробвах и от 2-те н а кожата и нямат разлика,тоест това с частиците те не се забелязват изобщо,така че и на лицето няма да се виждат,може би лятото,ако с слага повече ще е приятно бляскава кожата

# 443
  • Мнения: 1 324
Имам това с частиците и се виждат. Не е фрапиращо и не личат отдалече, но като се погледна по-отблизо в огледалото, определено ги виждам.
Rusana, ти като го пробва разклати ли добре шишенцето?

# 444
  • Мнения: 469
Шампоанът е станал 37 лева!  Shocked  Shocked   Преди  около два месеца го купих за двадесет и нещо, много съм доволна и мислех пак да си го купя но все още не съм прескачала психологическата си граница от 30 лв за шампоан...  Thinking

гост00, маслото със златните частици стои съвсем дискретно, при мен частиците се забелязват при определен ъгъл на светлината. Също така не е задължително да си слагаш на цялото лице, може по малко където прецениш.

# 445
  • Мнения: 267
ами да разклатих го и сложих капчица на ръката и го втрих  newsm78,може би по повече трябва да сложиш,ако искаш да има силен блясък

# 446
  • Мнения: 1 324
Да, ако сложиш повече, блести повече. Но в никакъв случай не е онзи кичозен блясък, който се получава с повечето подобни помади. Изключително фини са частиците и не се натрапват дори от близо. Щом аз се възприемам с него, където не си падам по многото грим и лъскавкото. Да идва лятото, че нямам търпение да го пробвам на цялото си тяло. Сега не ми се хаби за под дрехите. Утре ще го пробвам и на косата си. Любопитно ми е какъв ще е ефектът.

А цената от 37лв за шампоана, която коментирате направо ме шашна! В аптеките на Марешки още е 28лв.

# 447
  • Мнения: 84
Да, ако сложиш повече, блести повече. Но в никакъв случай не е онзи кичозен блясък, който се получава с повечето подобни помади. Изключително фини са частиците и не се натрапват дори от близо. Щом аз се възприемам с него, където не си падам по многото грим и лъскавкото. Да идва лятото, че нямам търпение да го пробвам на цялото си тяло. Сега не ми се хаби за под дрехите. Утре ще го пробвам и на косата си. Любопитно ми е какъв ще е ефектът.

А цената от 37лв за шампоана, която коментирате направо ме шашна! В аптеките на Марешки още е 28лв.



Това за аптеки Марешки във Варна ли става въпрос ?
Аз днес ходих до Кауфланд(извинявам се че така го написах)и там във аптеката попитах .
Да не би нещо да не съм разбрала newsm78 или да не съм чула че бях и с двете деца newsm78.
Извинявам се ако съм подвела някого с цената на шампоана;отново ще проверя .

  bouquet

# 448
  • Мнения: 1 324
Не за Варна. Но би трябвало цените да са еднакви в различните градове. Дано да не си чула правилно, че 10лв увеличение за толкова кратко време, направо е ненормално.  Money

# 449
  • Мнения: 225
  Моята фармацевтка ми каза, че  цените на Нукс, Фито, Лиерак, Веледа, Грийнланд, са повишени (вносителят им е eдин и същ).

Общи условия

Активация на акаунт