Козметиката на Nuxe - 2

  • 61 029
  • 467
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 267
аз да питам пак за мултифункционалното масло как се смесва с фондьотена - направо в тубичката и разклащам,или като сложа на ръката фд,капвам и малко малсо  newsm78,изобщо има ли значение как се смесват

# 421
  • Мнения: 776
аз да питам пак за мултифункционалното масло как се смесва с фондьотена - направо в тубичката и разклащам,или като сложа на ръката фд,капвам и малко малсо  newsm78,изобщо има ли значение как се смесват

Като сложиш на ръката фдт-н, слагаш малко и от маслото, и "размесваш" Crazy докато се получи еднородна смес Wink

# 422
  • Мнения: 4 202
аз да питам пак за мултифункционалното масло как се смесва с фондьотена - направо в тубичката и разклащам,или като сложа на ръката фд,капвам и малко малсо  newsm78,изобщо има ли значение как се смесват

Като сложиш на ръката фдт-н, слагаш малко и от маслото, и "размесваш" Crazy докато се получи еднородна смес Wink


И аз така го ползвам.

# 423
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Вчера си купих Нирванеск-а и Мултифункционалното олио, леле леле цените са станалиии  Sick Поне ми дадоха несесерче с подаръци+комплект мостри  Mr. Green

# 424
  • Мнения: 658
мама Еличка, серум Мервеянс как го използваш - само като околоочен или върху цялото лице? Слагай от него и между веждите. За този сезон бих ти препоръчала да използваш мултифункционалното масло вместо крем - Huile Prodigieuse като дневен/нощен или златното Huile Prodigieuse OR като дневен. Когато стане по-топло може да преминеш на крем Фреш лайт. Между другото какви са ти впечатленията от Филорга, освен че са скъпи? Много се чудя дали да я зареждам тази марка...
coke2k, на мен принципно шампоана ми допада повече за лятото, когато трябва да мия косата по-често. И моя скалп е чувствителен, още не мога да си оправя косопада след продължителното кърмене и затова шампоана на Нюкс по-скоро ме натоварва. Косата ми се омазнява много бързо. Но за много сухи и изтощени коси (космената част!) е перфектен Peace
kiki _ кремът Етинселант е много специфичен продукт с превъзходен обновяващ ефект. Ако го използваш продължително време, може да привикнеш към действието на АХК и да не получаваш повече благоприятно въздействие. Друг негатив от продължителната му употреба не би трябвало да има.
MiLenkata87, ти беше с многото реакции на "кир ефект" от различни продукти на Нюкс, нали? Ох, ами не знам какво да ти препоръчам. Емулсия Етинселант принципно е подходяща за теб, използва се само като дневен крем защото има мултирефлексни частици, но нали знаеш че трябва да пробваш най-напред.

rusana мултифункционалното масло има парфюмна композиция от изцяло натурални и чисти етерични масла:
Връхни ноти:  цвят от портокал, горчив портокал и мирабела
Среда:  роза, момина сълза и бяла лилия
Основни ноти:  ванилия, кедрово дърво и кехлибар
За червените петна по лицето не се притеснявай. По-добре не ги пипай, но горещо те съветвам да използваш крем с UV защита 10-15SPF.

K.  , няма проблем да използваш емулсията Етинселант и да ходиш на солариум. Ще бъде лошо ако използваш крем Етинселант и ходиш на солариум. С други думи не си купувай сега крема.
Soleil Prodigieux е перфектен за активатор на тена както за слънчевите лъчи, така и при използване на солариум. Перфектен избор! Peace Peace
Може да комбинираш Арома Перфекшън със солариума, но го използвай сутрин, няколко часа преди процедурата.

IvelinaAtanasova , новата серия Арома Перфекшън е по-тежката артилерия в борбата с пъпките. Тя има 4 действия: предотвратява черните точки, предотвратява зачервяванията характерни за акнетичната кожа, свива порите и матира кожата. Крем Фреш Лайт си е хидратиращ крем с комбинирано матиращо действие на база регулиране на себума. С други думи - регулира себума за да не лъщи кожата, като същевременно има и дълбоко хидратиращо действие. В този ред на мисли, не бих казала коя от двете серии е по-добра. Зависи какъв ефект търсиш.
Кой серум - Фитошок или Мервеянс? Simple Smile
Многофункционалното масло е сухо масло. Попива много бързо и не оставя мазна следа. Аз съм с мазна кожа и го използвам почти непрекъснато. Ефектът върху кожата ми е повече успокояващ и омекотяващ, отколкото да ми мазнее.

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 12:52 от Kabiv

# 425
  • Мнения: 4 202
Само за информация, покрай парфюмната тема открих, че в този онлайн магазин продават Нюкс и като че ли цените са добри, имат доставка до БГ: http://www.escentual.com

# 426
  • Мнения: 658
аз да питам пак за мултифункционалното масло как се смесва с фондьотена - направо в тубичката и разклащам,или като сложа на ръката фд,капвам и малко малсо  newsm78,изобщо има ли значение как се смесват

Като сложиш на ръката фдт-н, слагаш малко и от маслото, и "размесваш" Crazy докато се получи еднородна смес Wink


И аз така го ползвам.

Наистина ли? И не ви се получават петна?
Спомням си една презентация с прочут БГ гримьор (К.Ч.). Когато той нанесе мултифункционалното масло и ФДТ по този начин, моделката стана като зебра в лицето Sick
Бях написала отговор на rusana, но го изтрих след като ви прочетох. Хайде да разнищим тази тема, че ми стана интересно Praynig

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 12:55 от Kabiv

# 427
  • Мнения: 4 202
Наистина ли? И не ви се получават петна?
Спомням си една презентация с прочут БГ гримьор (К.Ч.). Когато той нанесе мултифункционалното масло и ФДТ по този начин, моделката стана като зебра в лицето Sick

Петна????
Не, малко мазнее първите 1-2 минути, след това попива, но петна не стават. Аз го смесвам с фдт, защото този, който ползвам в момента е малко сух за моята кожа и с маслото става екстра. Преди позлвах маслото под крема, но не ми допадаше, нанесено по този начин обаче ми харесва.

# 428
  • Мнения: 658
Мдаа, пропуск от моя страна. Спомена с гримьора ми е оставил по-силен отпечатък, а той очевидно е сбъркал нещо тогава.
Французите са си написали:
"Смесете капка Huile Prodigieuse Or с кафяво-коралов или светлочервен кремообразен руж и нанесете по скулите. Това ще улесни нанасянето и придаването на бляскав ефект."

Благодаря ви, момичета Hug

# 429
  • Марс
  • Мнения: 439
Kabiv, а новата Арома Перфекшън, за какво повече е подходяща, аз имам показващи се венички по лицето, доста несъвършенства и бръчки естествено, това ползвам....

Почистващата маска с 3 рози, за дневен крем Крем Фреш Лайт, а за нощен - Crème Prodigeuse. Като околоочен - серум Фитошок

# 430
  • Мнения: 267
благодаря ви много момичета   bouquet

# 431
  • Мнения: 2 616

IvelinaAtanasova , новата серия Арома Перфекшън е по-тежката артилерия в борбата с пъпките. Тя има 4 действия: предотвратява черните точки, предотвратява зачервяванията характерни за акнетичната кожа, свива порите и матира кожата. Крем Фреш Лайт си е хидратиращ крем с комбинирано матиращо действие на база регулиране на себума. С други думи - регулира себума за да не лъщи кожата, като същевременно има и дълбоко хидратиращо действие. В този ред на мисли, не бих казала коя от двете серии е по-добра. Зависи какъв ефект търсиш.
Кой серум - Фитошок или Мервеянс? Simple Smile
Многофункционалното масло е сухо масло. Попива много бързо и не оставя мазна следа. Аз съм с мазна кожа и го използвам почти непрекъснато. Ефектът върху кожата ми е повече успокояващ и омекотяващ, отколкото да ми мазнее.

Направо си безценна,  голямо мерси  bouquet

Мисля, че Фитошок, Мервеянс е за по-зряла кожа, нали?

# 432
  • Мнения: 95
Благодаря за съвета.
Относно  Филорга - кожата ми го приема мн. добре, нежна, лека текстура, като че оставя защитен слой, тъй като ако реша по никое време да измия лицето си чувствам, че го отмивам. От една год. се грижа за кожата си, имам неизползван Юсерин, малко насила свърших Месажера на Галеник. Първият крем, който с удоволствие използвах бе Нирванеск, и сега - Филоргата.

# 433
  • Мнения: 658
ev4o, мисля че продуктие които ползваш в момента са много добре съчетани и подходящи за теб. Нямаш нужда от Aroma Perfection, защото тя е за мазна кожа с акне и раздразнения от акнето.

# 434
  • Мнения: 5 647
Взех си почистващата вода с три рози. Просто е разкошна и много добре почиства това, което гела за измиване не е успял.
Относно крема Aroma Perfection- не съм го засичала още по аптеките.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт