Отговори
# 45
  • Мнения: 484
кюбит
мерси мила,втакьв слу4аи,ако аз си направя излседане  и се окаже е нямам вирус,то не бих била сигорна в това,защото тои би могьл в този момент да е заспал...и след 3 месеца да се покаже...еми аз за да сьм сигорна 4е го имама  е необходимо да се  изследвам през месец за ХПВ....ох,изморих се да мисля по този вьпрос.....ама добре ,4е не сьм задала глупаав вьпрос...хахахааааааааа....малко смехотерапия,4е ве4е ми омрьзна само  да сьм напрегната ...сега 4ета тук за някакьв  лубрикант ,китопредпазвал от ХПВ- КАРАГИНАН....едва ли е  истина,макар 4е страшно ми се иска да е така....да има нешо предпазно ...,ама то като се замисля и 4етеики тук  разни саитове,даже от уста в уста  се предава вируса,рядко,но е факт...егаси ужаса,,маи 4е вибраторите ще навлязат в широка употреба......
хаиде бе господа у4ени-измислете накрая едно лекарство .......
 newsm78

# 46
  • Мнения: 11 607
Момичета, тук всички сте толкова мили и така хубаво обеснявате  bouquet.....Кюбит - за теб Hug....Ива, благодаря и на теб!

Но аз току-що бях сюрпризирана с кървене........Гледах си календара - от 19.06. не съм имала цикъл като хората. Този месец също кървях малко и това - вече второ кървене - ми идва множко! Отиде и цитонамазка, отиде и всичко! Но иначе - благодаря ви много! И извинявайте,че ви разочеровам!

# 47
  • Мнения: 528
cubbit, абсолютно същото ми обясни д-р Даскалов вчера за т.нар "раничка" на шийката на матката  Peace Изключително съм доволна от прегледа. Изясниха ми се много неща и ме хвана яд, че преди 4 години, неинформирана за тези неща, една псевдо-докторка за мен  Twisted Evil ми гори "раничка" с резултат ПАП2  #Cussing out Така, че ,мили момичета, подбирайте си много внимателно докторите  и търсете второ мнение, ако нещо ви усъмни Peace

Аз си пуснах отново изследвания за цитонамазка, микробиология, кръв, урина и в Понеделник ще правя изследвания за хламидия, че се оказах с ТВБ  Tired Тогава ще разбера какви са и резултатите от другите изследвания. Дано са добри  Praynig

Успех на всички, на които им предстоят различни процедури  Hug

Ще бъда благодарна, ако някой в сбит вариант ми разясни какво ме очаква с това ТВБ   bouquet

# 48
  • Мнения: 1 929
Живанка, вече съм ти отговорила...

ама,че съм блейка ooooh!извинявай и още веднъж ти благодаря

# 49
  • Мнения: 213
Cubbit,ти си истински ангел благодаря за всичко което споделяш с нас,и информацията която ни даваш!Целувки!

# 50
Кюбит, благодаря ти много!
  bouquet
Относто HVP теста - съжалявам, явно не съм ползвала правилната терминология - тест за типизация ще ми правят.
Така и така ще ми правят диатермокоагулация, та се чудя как резултатът кой точно щам на вируса нося ще повлияе на терапията?

# 51
  • Мнения: 11 607
Момичета, независимо от кървенето ми взеха цитонамазка.  bouquet  bouquet  bouquet

Утре ще ми излязат резултатите и ще докладвам!

# 52
  • Мнения: 470
Мама Цоцоланка  дано всичко да бъде наред  Praynig.Преди години и аз така си патих от нередовен цикъл.Когато един месец ми дойде 3 пъти направо откачих.Тогава бях студентка в Пловдив и там ходих при една изключително добра гинеколожка,проведох три месечно лечение с едни глобули,имаше и противозачатъчни,но не помня какви точно бяха.Накарая съвсем малко ме обгори ,имах някаква раничка и от тогава цикъла ми е много редовен.забравих да кажа,че цитонамазката ми преди лечението по спомен беше III гр. с някакъв вирус ,който вече не помня,това беше пред 8-9год..След лечението бях IIгр. и всичко беше нормално,до фаталната ми операция тук в Русе при нашите "специалисти".
Роси  стискам палци резултатите да са добри.Относно хламидиите,ако примеш личен съвет повтори изследването и в някоя друга лаборатория.Знам ,че най-добри резултати за хламидия са чрез намазка от влагалището,а не чрез кръвни изследвания.Беше ми се случило преди 2 год.Взеха ми кръвна проба и оп положителна хламидия,личната така ме беше наплашила,че са трудно лечими и т.н.Отидох при гинеколог,взе ми намазка,пуснах я и резултата беше отрицателен.Ако не го бях повторила щяхме да пием антибиотици с моя мъж докато свят ни се завие.Затова искрено се надявам при теб всичко да е наред.Тук попаднах на един материал ,дано да ти помогне с нещо http://koog-vma.com/statii-27.htm
Но вярвам,че Кюбит ще се включи и ще ти даде много точна информация.Аз сега постоянно се ровя и чета всякакви неща свързани с това,но благодарение на тази тема,на кюби и всички които споделят тук виждам нещата по друг начин.Кактоса казали хората "Не питай старило,а питай патило".
Моля се за всички добри резултати  Praynig Hug

# 53
  • Мнения: 22 935
ме хвана яд, че преди 4 години, неинформирана за тези неща, една псевдо-докторка за мен  Twisted Evil ми гори "раничка" с резултат ПАП2  #Cussing out Така, че ,мили момичета, подбирайте си много внимателно докторите  и търсете второ мнение, ако нещо ви усъмни Peace


Понякога ПАП групата не е определяща,ако има клетъчно изменение,което е съмнително.
Подкрепям второто.

# 54
  • Мнения: 2 898
Мама Цоцоланка, къде така бързо ти излизат резултатите?Аз се надявах днес да ми е готова цитонамазката / от миналата сряда /, но не е ... Ще се чака...

# 55
Към информацията, ето още едно парче:

МЦ "Асцендент"
София, ул. "Бачо Киро", 47
тел. 983 94 94

Там правят:


    *  всички видове хематологични, биохимични и хормонални изследвания на кръвта
    * антиинфекциозни тестове:
          - хламидии, СПИН, сифилис, хепатит;
           - единствената в България технология, одобрена от Американската администрация за храните и лекарствата за откриване наличието на човешки папиломен вирус (HPV) – причинител на рака на маточната шийка при жените;

http://www.ascendent.cc/pages/ekip-i-dejnosti.php

И разбира се, Шейново!
Едва ли има по-добре систематизиран блок във форума. Поздравления!

# 56
  • Мнения: 71
Момичета, здравейте и от мен!
Не спирам да следя темата, въпреки,че почти не пиша в нея. Само да припомня- с конизация съм на 16.06.2008 след резултат ПАП 3Б и биопсия - дисплазия трета степен. Първата ми цитонамзка е с резултат ПАП 2 група, но и наличие на левкоцити, което пак много ме притесни Cry
Уж всичко е наред според лекаря, но и мен като всички тук си ме гони голям страх от рецидив. #Crazy

Сега ми изписаха Макмирор глобули, да видим дали ще помогнат. Между другото някой ползвал ли го е.Страшно ми зацапва -едно такова жълтеникаво- няма отърване. Ще го изтрая някак, но за първи път ми се случва такова нещо, а съм ползвала какви ли не вагинални свещички newsm78

Бъдете много здрави и на всички  bouquet Hug

# 57
  • Мнения: 2 898
gala03,на мен ми ги бяха изписали и имах същите " екстри' като теб. Тъй, че това да не те притеснява.Какво означава , че има наличие на левкоцити? Аз чакам първа цитонамазка след конизацията и умирам от страх...

# 58
  • Мнения: 470
gala03   всички глобули зацапват,няма как да не е така,защото те се стопяват вътре и течността,така да кажа трябва да изтече,няма начин да остане вътре всичко.Не се притеснявай нормално е,като мине лечението ще се нормализират нещата.

Пиши моля те при теб как са нещата,аз също съм с биопсия - дисплазия III степен и на 17.11. ми предстои конизация,изследванията ми са като твоите.И на мен ми е интересно да разбера какво означава това,че имаш завишени левкоцити.А за резултат ПАП 2 е супер,значи всичко е нормално.По голям процент от жените са в тази група.Тези с ПАП 1 са много рядко,водят се идеално чисти или нещо такова,така ми беше обяснено от гинеколог.Ако някъде греша,моля да ме извините и поправите.Не съм специалист в областта,споделям това което на мен са ми казали.
Лека вечер  Hug

# 59
  • Мнения: 149
Момичета искам да споделя с вас следното-На 10-12 ден от цикъла ми се появи безцветна слуз.Дали се дължи на овулация.Преди конизацията ми се е случвало, но след нея за първи път го забелязвам.

Общи условия

Активация на акаунт