Искам да попитам на сини очи и бяло лице ще отива ли черна коса?

  • 12 621
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 45
И аз харесвам повече шоколадовите нюанси. Черното е прекалено взискателно. А и в последствие трябва да се внимава с наситеността в грима. Отгоре на всичкото не седи на всяко лице. Според мен тъмен кестен в комбинация с 2 тона по-светли кичури щяха да ти седят доста по-добре.Но това е мое мнение.
Преди време доста фризьорки ми казваха,че бретон няма да ми отива заради ниското ми чело. Но сега никой не ме харесва ако си вдигна бретона с фибичка Simple Smile Както и аз Simple Smile
Само едно съветче бих ти дала-не го приемай като забележка,а просто съвет- използвай лек розов руж и по-малко черно в ежедневния грим. Примерно само спирала и молив на част от горния клепач. Изглеждаш още по-бяла с това черно около очите ти Simple Smile
И се усмихвай!!!! Имаш хубава усмивка Simple Smile)))) Hug

# 46
  • London, baby
  • Мнения: 800
Малко късно, ама повече ми харесваше с кестенява коса.

# 47
  • Мнения: 449
На мен най-много ми отива точно гарваново черно. Аз съм със синьо-зелени очи кожа слонова кост, не съм точно бяла. Но от това,  което виждам и аз мисля, че кестенявото повече ти отива. Мисля, че едно боядисване не е фатално, но ако се наслои наистина е много трудно махането. Успех  bouquet

# 48
И аз така естествено руса, боядисвам се черна и смятам, че много ми отива, но при мен е малко по различно, понеже веждите ми и те са черни и когато бях с естествения си цвят всички ме питаха дали ги боядисвам  #Cussing out един ден ми писна и се почерних. И с най-голяма изненада открих, че ми отива много.

хХаХ И аЗ ТаКа  Grinning Grinning Grinning

# 49
  • Мнения: 6
аз много исках да съм тъмно кафява но за целта трябваше да използвам боя а аз не искам боя или поне за сега Simple Smile Черното ше падне защото е с кана знам защото майка ми се правеше черна Simple Smile А колкото до грима без чернен молив и спирала не излизам от нас Simple Smile

# 50
  • Мнения: 2 229
Еее, супер, щом е къна - боята много трудно щеше да я махнеш!
Не знам защо не искаш боя, но фризьорски са ми казвали, че днешните бои са дори по-безвредни от къната. Следващият път пробвай много тъмно кафяво!
А за грима - не ми хареса много на снимките, пробвай да слагаш много тънко черния молив, или пък очна линия.

# 51
  • Мнения: 6
ами да ти кажа не винаги се получава както искам един ден се гримирам много добре а друг много зле Simple Smile по принцип слагам молиж от долу и очна линия от горе на клепача и малко спирала не си падам по много грим Simple Smile обичам само леко да е подчертано окото гримирам се повечко само за дискотека:)

Общи условия

Активация на акаунт