..... обичам го и го мразя, искам го и не го искам......

  • 6 807
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
Човек каквото си направи сам, никой друг не може да му го направи.
И после ... "кой ми сра в гащите" ... еми сети се кой - един с голяма интуиция, ама с недостиг на акъл, дето "едно време не бил разбрал".

# 16
  • Мнения: 0
Shocked
И все още си задаваш въпроси?Дали положението,в което се намираш не ти допада в една или друга степен?
Определено положението, в което съм не ми допада по никакъв начин - не съм мазохист Simple Smile А въпроси си задавам все още защото е единственият човек когото  съм обичала. Доста връзки съм имала за годините си/на 33 съм/ , но никой друг не съм обичала. Колкото и странно да звучи никога не сме се карали за нищо - изключвам скандалите, които аз вдигах по повод любовницата през последната година; разбираме се от една дума; допадаме си във всичко...... Може да ви прозвучи смешно, но при нас всичко беше от пръв поглед Grinning Не обичам лъжите и полуистините и май основният ми проблем в момента, е че не му вярвам вече. Раздвоена съм между разума и сърцето и не мога да избера newsm78

# 17
  • Мнения: 1 749
Помисли за бъдещето си.Реши точно какво искаш от него(бъдещето ,де  Simple Smile ).
Ако искаш семейство,дали той ще е подходящия?Аз не съм на това мнение...Ако не искаш семейство(в което аз не мога да повярвам),то тогава остани с него.При теб как стоят нещата-имала ли си връзка по времето,през което сте заедно ?

# 18
  • Мнения: 0

С децата не разбрах как сте?


 Имаме си достатъчно, че и предостатъчно Laughing но в случая не са ми те проблема. Проблема ми е в душевното състояние Thinking

Човек каквото си направи сам, никой друг не може да му го направи.
И после ... "кой ми сра в гащите" ... еми сети се кой - един с голяма интуиция, ама с недостиг на акъл, дето "едно време не бил разбрал".
Интересно мнение newsm78 ще се радвам да ми го поразясниш Grinning

# 19
  • Мнения: 1 425
Мнението накратко е: "Да си гледала, като си го избирала". Ако и така не ти е ясно - значи е много зле ситуацията.

# 20
  • Мнения: 0
Помисли за бъдещето си........При теб как стоят нещата-имала ли си връзка по времето,през което сте заедно ?
Точно за бъдещето мисля, само дето май напоследък не мога да мисля ooooh!
Връзка не съм имала и не мисля и да имам. Не съм от тея дето си връщат точно по тоя начин Simple Smile  Не смятам,че така бих си решила проблема.

# 21
  • Мнения: 0
Мнението накратко е: "Да си гледала, като си го избирала". Ако и така не ти е ясно - значи е много зле ситуацията.
Доколкото си спомням гледах добре Joy А ти да си чувал, че хората се променят или поне, че променят някои от навиците си? И  няма начин да знаеш кой какъв ще е след 5 или 10 години

# 22
  • на майната си
  • Мнения: 425

С децата не разбрах как сте?


 Имаме си достатъчно, че и предостатъчно Laughing но в случая не са ми те проблема. Проблема ми е в душевното състояние Thinking

Аз не казвам, че за теб са проблем. В случая ТВОЯТ брак ще им е проблем. Ако сега са малки, ще дойде време, когато ще разбират и приемат за нормален модела  Ви на живот.
Момче, което е живяло с татко праскащ 5-6 манЕкенки годишно, че и оценка им слагал, какъв съпруг/баща ще стане според теб?
А ако е момиченце, какво ще види и научи, че всички мъже изневеряват, и тя трябва да се примири с това.
Не мисля, че е редно.

# 23
  • Мнения: 4 841

С децата не разбрах как сте?


 Имаме си достатъчно, че и предостатъчно Laughing но в случая не са ми те проблема. Проблема ми е в душевното състояние Thinking

Странно изказване newsm78 Може би ако и двамата със съпруга ти мислехте повече за ОБЩИЯ КЛИМАТ у дома, а не за задоволяване на нагона (той) и личното ти душевно състояние (ти), нещата щяха да са по-различни  newsm78
Не се заяждам, само предполагам. А какво значи "предостатъчно деца"? Идват ти в повече, или?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 268
nqkoq123 A какъв, всъщност е твоят проблем? Не е съвсем ясно, поне за мен.
Питаш как да го промениш или как да го приемеш?
Защото оставам с впечатление, че варианта да се разделите не е на дневен ред.
След толкова много пропилени шансове от негова страна, ти продължаваш да му прощаваш и дори го ...обичаш. Непонятно ми е, не мога да те посъветвам.

# 25
  • Мнения: 1 289
nqkoq123, май си го свикнала или по-скоро той - тебе на тоя начин на живот. Т.е. след като е видял, че винаги му прощаваш - все така си я кара. Не знам дали има лек за такива хора - системни кръшкачи, аз лично не вярвам.

# 26
  • Мнения: 0
nqkoq123 A какъв, всъщност е твоят проблем? Не е съвсем ясно, поне за мен.
Питаш как да го промениш или как да го приемеш?
Защото оставам с впечатление, че варианта да се разделите не е на дневен ред.
Според него нямало да се повтори Laughing - и е така от 4-5 месеца. Проблема ми е че не му вярвам вече и все се чудя това /да не поглежда настрани/  колко ще продължи. След като всички около него това правят Thinking А това ме натоварва.  От моя страна варианта да се разделим си стои точно толкова колкото и преди 4 месеца. Той - дори и не си го е помислял. Точно защото не мога да си изясня нещата започнах да пиша тук. За да не си задавам въпросите сама и пак сама да им отговарям. Реших, че няколко психолога ще се справят по-добре от един Grinning

# 27
  • Мнения: 1 425
Ако нещо досега не те е натоварвало, но вече те натоварва - проблема е в теб.
Ако си му вярвала досега, а сега вече не му вярваш - проблема пак е в теб.
Живей си живота и недей се задълбава много - така или иначе не можеш да промениш човек, само той сам може да се промени, ако реши.
Другия вариант е радикални мерки като раздяла/развод, ама като те гледам ти само си приказваш  и не мислиш за нещо по-сериозно.

# 28
  • Мнения: 22 436
Аз не разбирам честно казано защо пишеш изобщо. Съвет не искаш, чудиш се дали го обича или го мразиш повече, на което ние няма как да ти отговорим.
Щом се чуди коя да изчука, на всичкото отгоре и това не му стига ами и любовница си хваща каква промяна очакваш по-точно? Да намали броя на мацките, които чука, или да не е с постоянна любовница? Кръшкача си е кръшкач и няма да се промени. И да спре за 3-4-5 месеца след време ще мине някоя покрай него и той пак ще хукне. Аз бъдеще с подобен мъж не виждам, освен ако на теб не ти харесва и не ти пречи това. Но като гледам явно ти пречи в някаква степен. Помисли си какви са ти приоритетите, защото и да преглъщаш известно време, в един момент ще ти писне. А и що за отношение е това и до кога си склонна да го понасяш - за мен това е пълна липса на отговорност към човека, с когото е.

# 29
  • Мнения: 1 243
Защо просто не си събереш багажа и не се изнесеш! Ти с това си поведение и липсата на адекватна реакция от твоя страна единствено и само го насърчаваш да си продължи по същия начин - жени, жени и пак жени, а като се прибере - неговата собствена пак му е на разположение.
Цитат
От моя страна варианта да се разделим си стои точно толкова колкото и преди 4 месеца. Той - дори и не си го е помислял
.  Еми как ще си го помисля. На него си му е много добре, свикнал си е вече човека, ти досега не си дала категорично да се разбере, че не приемаш такова поведение и унижение, от тук нататък какво ще го променяш. Tired

Общи условия

Активация на акаунт