Къде в София има 3D ехограф?

  • 12 885
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 793
http://www.mcfemina.com/ това е за Фемина, знам че най добрите са Димитрова и Димитров,те всъщност са и шефовете. На мен ми предложиха Мазнейкова...но се разочаровах...Успех мамче Peace

# 31
  • Мнения: 1
Летях със самолет от Ню Йорк през Амстердам.През целич път разговарях с една докторка ,
която е защитила дисертация на тема , че средностатистическото бебе , гледано с 3D - 4D
eхография проговаря около 3 месеца по-късно, понеже силата на ултразвука при 3D - 4D в
децибели се равнява на децибелите които се получават при излитането на свръхзвуков самолет.

# 32
  • Мнения: 61
Мила Мила,
извинявайте за резкия тон, но или Вие не сте разбрали нищо, или Вашата събеседничка в самолета е..... Енергията на ултразвука при 3Д режим е същата както и при 2Д режим, нещо  повече - сканирането на обема в 3Д режим трае само няколко секунди и всичко останало се прави след прегледа, така че в сравнене с конвенционалната 2Д ехография в реално време експозицията е стотици и хиляди пъти по-малка. Може би сте се объркали с Доплеровото изследване. Там наистина енергиите на ултразвуковия сноп са много по-високи и заради това се забранява прилагането на пулсов Доплер до 10 седмица поради недоказана безвредност на метода.  Така че нека бъдещите майки са спокойни и не се връзват на приказки от кварталната градинка. Дискусията за ефекта на УЗ е сериозна и задълбочена. Цитираните ефекти на ултразвука от събеседничката Ви в самолета /не отричам че има такива научни публикации/ дори и да са истина, не могат да се сравнят с ползите от предотвратените безбройните семейни и лични трагедии благодарение на ултразвука.

# 33
  • Мнения: 1
v medicinski centar sveta petka ima 3d exograf.d-r qnkova
xodix v 12 sedmica,no ne mi kaza kakav 6te e pola na bebeto Sad i sega v 5 mesec 6te xodq pak za da vidim vsi4ko nared li e s beb4eto ni. Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 158
Д-р Димитър Марков -има много добра техника,сигурна съм защото работя в тази сфера и наскро ми се наложи да водя сестра ми. Peace

http://www.mc-markovs.com/

# 35
  • Мнения: 35
От скоро и в Доверие имат такъв ехограф.

Общи условия

Активация на акаунт