Дюкан ни превръща от пухкави дами в елегантни мадами - 130

  • 40 663
  • 1 070
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 226
тунинг аз знам какво хапват диабетиците и това което ядем ние е напълно подходящо и за тях. А по мои спомени имаме и диабетици тук така че да идва в редиците ни!
тонка бонбонка  Hug Hug Hug Hug

# 991
  • София
  • Мнения: 1 590
Тунинг, кльощьо такъв Hug Заедно почнахме, пък къде си ти, къде сме ний #Cussing out
За майка ти - мисля, че в нашия режим се яде точно каквото трябва да ядат и диабетиците, но не смея да се изказвам много, много ... най добре да каже някой с по-сериозни познания ето Котето ти казало вече ...

# 992
  • Мнения: 225


До всички

Спешно ми трябва по-кадърен магьосник. От 23 дни този се опитва да ме оцели с вълшебства ........., НО не става.............

В главата ми нахлуват мрачни мисли

# 993
  • Мнения: 34
Тунинг, диетата става и за диабетици,стига да не са в напреднал стадий на диабет, т.к. в нея няма нищо сладко (имам в предвид захар, сладка и т.н.) , стига да е добре с бъбреците. Единствено хора с такива проблеми не могат да я спазват. Но според мен задължително преди да я започне трябва да се консултира с личния си лекар, т.к. той е най-добре запознат със здравословното и състояние.

# 994
  • Земя създадена от Бог Mallorca
  • Мнения: 69
Момичета мога ли да пия прясно мляко 0.3% само сутрин с кафето?

# 995
  • Мнения: 6 274
Едно бързо въпросче: мога ли да ям царска туршия ?  newsm78

Момичета мога ли да пия прясно мляко 0.3% само сутрин с кафето?
Има прясно мляко 0.1%. Пий от него сутрин с кафето. Аз от него пия.  Peace

# 996
  • Мнения: 279
Росчо дано тези двете малки феи или голямата ти помогнат- "и нека бъде светлина"

# 997
  • Мнения: 229
Едно бързо въпросче: мога ли да ям царска туршия ?  newsm78
май не, в нея се слага захар  newsm78

# 998
  • Мнения: 25
Здравейте кукли!Да честитя на патерица на именниците! Честито ,да сте живи и здрави и да си носите името с гордост и да ви го подновят децата един ден(то май т'ва вече не е го правят)!!! smile3525 .На Амели Честит Рожден ден! newsm59
Относно снимковия материал на Бубулинка ,нямам думи.Ти ме отвя девойко.Бравоссс!!! Hug Мерито ,ти пък къде ги навря тези 86 кила в белите панталонки.Я да се разходиш до мерки и теглилки на Окръжна и да видиш да не ти е грешен кантара.Какво готино гадже си и ни обесняваш 86 било.може,ама миналия месец.Екстра си,много си готина.Лепи ,и твойта разлика личи, кака.Браво.Игги,няма да се плашиш ,мило.Какво като идва трета.Тя ще си отмине и 4-та ще дойде .ама ти ще успееш.Щото като видиш каква мацка те гледа от огледалото и сърце няма да ти даде да я разочароваш с много папане.А за да се застраховаш- изхвърляш всички по-големи дрешки и като знаеш ,че нямаш нищо по-голямо от размер S ...ще успееш.Сега се сетих за тази активиа,то не ,че съм компетентна,ама забелязах ,че се мъдрят отзад на съставките някакви си 17 гр. захар.колко нишесте и сметана има -незнам.ама тази захар е много .аз си я обеснявам с т'ва,че трябва по някакъв начин да съхранят млекото за месец и половина.(поне тука е така)Незнам в БГ колко й е срока на годност,няма значение,но не я ползвайте.
На мойта дружка Nyala eдна голяма  Hug .Как мина в събота? ако не се чуеме днес на skype,утре като съм off.kisssss

# 999
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Едно бързо въпросче: мога ли да ям царска туршия ?  newsm78
май не, в нея се слага захар  newsm78

Мдам, не може!Ако се прави както трябва в нея се слага мед или захар.

# 1 000
  • Мнения: 226
ето малко снимки с новата пола  Hug

# 1 001
  • Мнения: 467
коте - малее,малее полата ти е супер, пък да не говорим за мадамата в нея  Wink Laughing  bouquet

# 1 002
  • Мнения: 308
   Коте, браво. Много добре изглеждаш.

   Аз пак да си попитам за пуешкото и пилешкото филе дали са пушени филета и на коя фирма са? И на пакета каква масленост пише?

# 1 003
  • Мнения: 225
ММММММММ така,

Танче - мерси миличка, ама тея фейчки многУ миловидни, аз моя магьосник Виж как съм го стресирала вече и работа не върши ......
Ох, благодаря все пак, дано се справят те   Praynig

Видях едни много хубави русенки

и една старозагорка -

пък едно Танче - дето съм виждала, и пак  #Crazy

Бубулинка - ти защо се спотайва, браво за постигнатите резултати

lepidopteria - голяма чаровница си  newsm10

коте - да ти е честита, със здраве да си я носиш ..... и други да си купиш 

дано не пропуснах някой

# 1 004
  • Мнения: 34
Коте, страшна липочка и много добре ти стои!  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт