AVON-обсъждане на продукти-15 и 16-та кампания

  • 19 585
  • 301
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 8 471
Парфюма Тресел със златната опаковка траен ли е ?  newsm78
и за мен е траен
и много ми харесва

# 91
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз гледам промоцията в К16, 2 парфюма за 38,90. Със сигурност единият ще е Трезел, но другият...  Thinking
True Glow Nightfall е готин, но има някаква сладникава съставка, от която като пробвах с мострата и ме заболя главата. Значи остава да се колябая между True Glow и Treselle Seductuion.  newsm78

# 92
  • Мнения: 3 420
Тъкмо се реших да си взема маската с маслини за коса и олиото и гледам в К17 всеки 2 продукта от серията е за 14 лв. + чантичка.Супер,иначе трябваше да дам към 18 лв.Еми ще чакам каталог 17  #Milti Hands Clap #Milti

# 93
  • Мнения: 654
Само да кажа,че парфюмът Унгаро е невероятен и е страшно траен!

# 94
  • Мнения: 3 835
Aз гледам промоцията в К16, 2 парфюма за 38,90. Със сигурност единият ще е Трезел, но другият...  Thinking
True Glow Nightfall е готин, но има някаква сладникава съставка, от която като пробвах с мострата и ме заболя главата. Значи остава да се колябая между True Glow и Treselle Seductuion.  newsm78

 Treselle Seductuion Peace
(Получи ли си Унагарото от и-бей?)

# 95
  • Мнения: 677
Тъкмо се реших да си взема маската с маслини за коса и олиото и гледам в К17 всеки 2 продукта от серията е за 14 лв. + чантичка.Супер,иначе трябваше да дам към 18 лв.Еми ще чакам каталог 17  #Milti Hands Clap #Milti
прощавай,а къде разгледа каталог 17,никъде не го намирам

# 96
  • София
  • Мнения: 4 051
Тъкмо се реших да си взема маската с маслини за коса и олиото и гледам в К17 всеки 2 продукта от серията е за 14 лв. + чантичка.Супер,иначе трябваше да дам към 18 лв.Еми ще чакам каталог 17  #Milti Hands Clap #Milti
прощавай,а къде разгледа каталог 17,никъде не го намирам
Заповядай: 17 каталог

# 97
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз гледам промоцията в К16, 2 парфюма за 38,90. Със сигурност единият ще е Трезел, но другият...  Thinking
True Glow Nightfall е готин, но има някаква сладникава съставка, от която като пробвах с мострата и ме заболя главата. Значи остава да се колябая между True Glow и Treselle Seductuion.  newsm78

 Treselle Seductuion Peace
(Получи ли си Унагарото от и-бей?)

И аз към него клоня.   Simple Smile

За Унгарото, забравих да пиша. Да, дойде, всичко си беше ок. Но очаквах да е по- траен, при мен не е толкова. На кутията отново пише, че е произведен в Полша, което страшно ме очуди.  newsm78

# 98
  • Мнения: 13 893


И аз към него клоня.   Simple Smile

За Унгарото, забравих да пиша. Да, дойде, всичко си беше ок. Но очаквах да е по- траен, при мен не е толкова. На кутията отново пише, че е произведен в Полша, което страшно ме очуди.  newsm78

Не виждам причина да се чудиш, поляците са с традиции в козметичата промишленост. Навремето когато в България не можеше да се намери нищо вносно като парфюм в тогавашното СССР полските парфюми бяха много търсени като най-добрите в соц. лагера.Така че ненапразно Ейвън са се ориентирали към тях ( и чехите ) за нашия регион...

# 99
  • Мнения: 9 116
Голямо мерси за пуснатия линк на 17 каталог!

Аз пак да кажа нещо за перлите Арабски блясък - първо писах, че изглеждат супер, но вчера сложих за първи път - цветът е керемидено червено ooooh! Днес пробвах да отсея червеникавите топчета - малко се подобри цветът. Ама ме е яд, много.

# 100
  • Габрово (троянка омъжена за габровец)
  • Мнения: 506
Също така помирисах тоалетната вода Селебре - боже, страхотен аромат...

Наистина е страхотен аромат, на мене ми е фаворит, подобен по - рано имаше Wink, нищо, че са от по - евтините тоалетни води са супер.

А който пита за маслото за коса, няма да сбърка, аз ползвах старото. Аз с дълга коса съм го ползвала 4 пъти шишето, макар че е 100мл.

# 101
  • Мнения: 851
Много лошооо! Разгледах следващия каталог и си харесах много нещааа...пак ще ми олекне джоба. Такива хубави бижута...А понеже стана въпрос за Унгарото и аз си го купих. Хубав аромат, но страшно нетраен. На мен всички парфюми на Ейвън са ми нетрайни. /може би само Черната Рокля е добре.../ Ще видим, но с едни 100 лв. по-малко в джоба се виждам следващия месец.

# 102
  • Мнения: 13 893
Много лошооо! Разгледах следващия каталог и си харесах много нещааа...пак ще ми олекне джоба. Такива хубави бижута...А понеже стана въпрос за Унгарото и аз си го купих. Хубав аромат, но страшно нетраен. На мен всички парфюми на Ейвън са ми нетрайни. /може би само Черната Рокля е добре.../ Ще видим, но с едни 100 лв. по-малко в джоба се виждам следващия месец.
Това за парфюмите сме го обсъждали неведнъж. По мое мнение скъпите им серии са прекрасни. Майка ми ползва Today TА и ТТА in Love от близо година и половина. Толкова са наситени и трайни ароматите , че чак аз с моите Булгари, Арден, Готие и прочие се губя на нейния фон ( и ме е яд .. ) За нетрайността на Унгаро отново говорихме предварително, дори имаше мнение че нетрайни са само мострите, пък парфюма е ок , но не би - от много места чувам че е нетраен...

# 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Искам да попитам за гланцовете от стр.148 цвета Natural Glow i Coffee  като на каталога ли са или по разли4ни  (какви цветове са) ? Благодаря предварително.   bouquet

# 104
  • Мнения: 851
Много лошооо! Разгледах следващия каталог и си харесах много нещааа...пак ще ми олекне джоба. Такива хубави бижута...А понеже стана въпрос за Унгарото и аз си го купих. Хубав аромат, но страшно нетраен. На мен всички парфюми на Ейвън са ми нетрайни. /може би само Черната Рокля е добре.../ Ще видим, но с едни 100 лв. по-малко в джоба се виждам следващия месец.
Това за парфюмите сме го обсъждали неведнъж. По мое мнение скъпите им серии са прекрасни. Майка ми ползва Today TА и ТТА in Love от близо година и половина. Толкова са наситени и трайни ароматите , че чак аз с моите Булгари, Арден, Готие и прочие се губя на нейния фон ( и ме е яд .. ) За нетрайността на Унгаро отново говорихме предварително, дори имаше мнение че нетрайни са само мострите, пък парфюма е ок , но не би - от много места чувам че е нетраен...
Извинявам се, че повтарям дъвкани работи. Просто го вмъкнах, защото едно момиче по-нагоре сподели, че на нея й е траен. Знам ли може на различни кожи парфюмите да се държат различно Thinking

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт