самоотбрана срещу кучетата

  • 4 932
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 902
каква фирма е кучегонът?

Аз имам една тема във форума за кучегон(като изключим нападките и пожеланията на една от потребителките - има полезни неща

# 31
  • Мнения: 1 749
каква фирма е кучегонът?

Аз имам една тема във форума за кучегон(като изключим нападките и пожеланията на една от потребителките - има полезни неща
Дай линк.

# 32
  • София
  • Мнения: 362
Щом ще говорим за нападение - нападнаха ме докато бях бременна, скъсаха ми панталона... Бяха се настървили срещу едно куче, което явно им нарушаваше територията, но се случи така, че то побягна и то към мен - бях на поне 50м от тях. Сбиха се в краката ми... Изживях ужасен страх   Cry  Добре, че кучето-нарушител успя да се отскубне, та да го подгонят тея песове и да ме оставят мен...
Всеки ден ходя пеш до работата си - на 500м е от вкъщи, една единствена улица. Е, ако щете вярвайте - сутрим мъжа ми тръгва по-рано за неговата работа, за да ме закара   #Crazy  Сутрин много от хората от съседни предприятия им носят все нещо за ядене и предполагам заради това не подбират срещу кого да се спускат. Дори не ме интересува, че то идвало с добри намерения, мен ме е страх, не желая да ме доближават!

А за кучегона и аз се интересувам горещо, защото - както споделих по-рано - все ми е на ума, че ако ми се наложи няма да се усетя или пък да имам време да го извадя...

# 33
  • Мнения: 26

Дай линк.
[/quote]

Ще може ли да напишеш от къде си го купила и някакъв сайт ако имаш за него

# 34
  • Мнения: 2 784
Болна тема. Не ме разбирайте погрешно- аз обичам животните, имала съм поне 6-7 различни. Включително и куче. Но животното е отговорност. Не го разбирам товада се грижиш за животно пред блока. Не, че не съм го правила- преди години с майка ми хранихме едно куче пред блока, една вечер се прибирах късно, нападна ме глутница и познайте кой се хвърляше напред готов да хапе.Преди половин година пак ме нападна глутница с едно от кучетата пред блока, което иначе едва ме отразява. Спаси ме това, че бях без детето и вместо да се уплаша, се ядосах. Ако бях с детето сигурно щях да се шашна. А дъщеря ми обича животните, гали съседските кучета- искам така да си остане, а не някой помияр да я стресне. И в Морската градина редовно разхождат без каишка и намордник ротвайлери и питбули- кротки били и не хапели. #Cussing out Аман вече!

# 35
  • Мнения: 503
Продават ги в оръжейните магазини! Поръчах го по интернет(не се сещам от точно кой магазин) и с доставката излезе 63лв.Марката е DAZZER  Peace

# 36
  • Мнения: 22 452
Ужасно е наистина да видиш как към теб тича някое побесняло и озверяло куче.
Слава богу досега не ми се е случвало, гледам да не им обръщам внимание на уличните кучета, или ако тръгне да приближава го гоня. Не съм се замисляла за кучегон.

Тайна, не го смятам за много умно да оставяш внучето да пипа и гали уличните помияри.

# 37
  • Мнения: 116
Мъжът ми и свекърва ми ползват кучегони, на улични действат безотказно, а на домашни само ако не са обучени специално да нападат при ултразвуков сигнал. По принцип някои бягат, други се разлайват ,но никога досега не са приближили да нападнат човека с кучегона. И аз ползвах докато бях с количката и когато рано сутрин водех детето на градина. Не съм обърнала внимание на марката, но го купих от ловно рибарски магазин. Работи с батерия от 9 волта.

# 38
  • София
  • Мнения: 15 474
Тайна, не го смятам за много умно да оставяш внучето да пипа и гали уличните помияри.
Мокрите кърпички са ми винаги в джоба. Peace

# 39
  • Мнения: 1 749
Значи..това,че дечко гали бездомниците е лошо по две причини:Първо,така се възпитава,че може да пипа всяко куче.А това не е така-не знае дали на кучето ще му хареса или не.Второ-мокрите кърпички не вършат никаква работа-само гореща течаща вода.
Наистина........не на всяко куче му е приятно да го галят.После ,като се случи,кой ще обвиняваш?

# 40
  • Мнения: 1 749
А съвета за кренвирш в джоба може да се окаже не само безполезен,но и вреден.Ами като свършат,а кучетата искат още?Какво ще направят?Ще нападнат,разбира се!Изобщо не си правете такива експерименти!

# 41
  • Мнения: 0
Кучегон Dazzer има във оръжеен магазин Магнум, в центъра на Варна, улицата под New Yorker.

# 42
  • София
  • Мнения: 443
Едно време мислех да си взимам спрей срещу животни, но така и не го направих.

Ужасно е наистина да видиш как към теб тича някое побесняло и озверяло куче.
Слава богу досега не ми се е случвало, гледам да не им обръщам внимание на уличните кучета, или ако тръгне да приближава го гоня. Не съм се замисляла за кучегон.
Ако идва фронтално лупни го по кратуната с торбата краставици, със сигурност ще му охлади ентусиазма.  Simple Smile
Може и да изкрещиш, животното ще се стресне.
Въпроса е да не те издебне изодзад, тия помиярите са големи гадинки.

Гледах снощи по тв за някакъв човек, който се беше озовал в джунглата и се натъкна на тигрица с малки. Самия човек разказва историята. Спукана му беше работата. Тригрицата беше задължена да нападне. Тича тя срещу него, той стои и не мърда, запазва самообладание. Като тя стигна на 10ина метра той изведнъж изкрещя колкото сила има. Животното се спря озадачено и той използва, за да се изнесе, ама без да тича, разбира се.

# 43
  • Мнения: 157
Ако те погледне - погледни го и ти.
Ако те подгони - тичай и и ти.
Ако лае - викай колкото можеш повече. Joy

Общи условия

Активация на акаунт