Кой готви по-добре - вие или свекървата или майка ви?

  • 8 828
  • 177
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 953
свекърва ми.
Мъжът ми е достатъчно умен да не сравнява кулинарните ни умения и да поощрява всеки мой опит да сготвя нещо вкусно.
Аз готвя много рядко, а майка ми изобщо не готви.

# 46
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Отначало се опитвах да се правя на страхотна готвачка. старание....старание....е, после станах страхотна готвачка и кво... всяка вечер готви в къщи - по събирания /родата/готви пак. по-хубави от моите манджи нямало. и...малко по-малко взех да "занемарявам" нещата. я солено, я препържено - взе да се случва все по-често  Mr. Green. обяснявах, с много работа - по-късно прибиране - абе намерих начин. в резултат на това - вече имам жена която ми готви. минавам след работа през тях /живее наблизо/ и си взимам 4 пластмасови /еднократна употреба/ кутийки с манджа. та..... така- засега комшийката готви най-вкусно.

# 47
  • Мнения: 581
 Според мъжа ми аз готвя супер, а майка ми е ненадмината в правенето на баници, козунаци, торти и по- сложни и засукани ястия (метнала се е на баба).Свеки готви невероятни помии, мъжа ми преди да се ожени за мен ядеше само навън.
 

# 48
  • София
  • Мнения: 8 280
И трите готвим добре, аз естествено най-добре, според мъж ми Embarassed

# 49
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Свеки.
Дразня се само като ми разправя че бързото готвене не прави яденето вкусно защото аз обикновено имам половин час вечерта да изпека свинско като през това време отговарям през две минути защо не е готово още а майка му цял ден се тута из кухнята и слага яденето на слаба фурна за да не изгори от едната реклама до другата.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 524
Смело заявявам, че аз готвя най -добре, според мъжът ми, свекърва ми и майка ми Wink
И аз така, НО спроред дъщеря ми  #Crazy тя си мисли че ХИП готвят най-добре. То това не е за тук, но тя никаква готвена манджа не ще.  ooooh!

# 51
  • Мнения: 11
няма по вкусно от на мама  Flutter
Аз се присъединявам към мнението  на ru. И съпругът ми оценява кулинарните и умения.  chef

# 52
  • Мнения: 4 187
Аз готвя по добре и от свекървата и от майка си. Говоря спрямо вкуса на мъжа си. Той харесва моите манджи повече, казвал го е , че и на майка си го е казвал.
 

Това е и моят отговор. А по- добре и от трите взети заедно готви самият той  Heart Eyes!

# 53
  • София
  • Мнения: 175
Мама готви най-вкусно, но и аз се понаучих.

# 54
  • на село
  • Мнения: 830
 Майка ми готви най-добре.
Свека не може да готви-готви без желание и набързо.  Препича и препържва ужасно много. А в супата се утаява 1 пръст черен пипер, който аз изобщо не обичам.
 Аз също готвя добре. Правя го с удоволствие , защото съм чревоугодник. Накои ястия , обаче, мъжът ми ги прави по-добре от мен   Embarassed

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Аз не готвя добре, ама и майка ми и свеки са абсолютна трагедия в кухнята. Та ще не ще и моят мъж си признава, че съм по-добра от майка му. Пък за моята... веднъж като гаджета все още отиваме на гости у нас. Прибираме се вечерта след дискотека и намираме бележка - "Сготвила съм специално за вас." Викам му на моя мъж да си лягаме, ама не, него го хванал пиянски глад и отиваме да ядем. Пиле с ориз. На теория. На практика - пилешки кълки с ориз, ама неясно как кълките станали като твърд каучук. На шега (и подпийнала глава) го тупнах с едната кълка - до сутринта беше посинял!   chef

# 56
  • Мнения: 90
Аз разбира се.  food002

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Мама готви най-хубаво. Мъжът ми не обича да готви. Аз готвя когато имам време...не обичам да готвя Twisted Evil Свеки - това е друга тема Twisted Evil Не харесвам нейните манджи защото все пести. Еми да ме прощава...немога да ям сърми с ориз и кайма без кайма...или измита кайма Crazy

# 58
  • Мнения: 475
Обичам да готвя, не винаги имам време обаче. Според мнението на близките ми готвя най-добре.  Crazy Когато сме заедно с майка ми тя държи аз да готвя , все пак съм си у нас . Тя поема ангажимента с измиването на съдовете, това го мразя много. Свеки се подсмихва и не признава , но девера често ми прави комплимент относно приготвените ястия. Последно каза, че става фен на моята кухня. Мисля , че това е достатъчно. А моя мъж той е от добрите прасенца  Crossing Arms, харесва гозбите и на трите. Peace

# 59
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Свекърва ми въобше не готви.Предпочита да избягва това задължение.
Аз готвя сравнително добре,по думите на мъжът ми и децата,но от мамините манджи по хубави няма. Hug
П.П.Мъжът ми,въобще не умее милият. Tired

Общи условия

Активация на акаунт