Той не се обажда

  • 24 244
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 174
Имам случай, даже с първият ми, след "голяма либов"  и непрекъснати срещи, време прекарано заедно - по цели дни, да се разделим за прибиране по къщите и той да не ми се обади цели 12 дни!Всичко преди това беше нормално, аз вече съм изгубила ума си по него и изведнъж "Чао, ще се чуем" и...празно!Много плаках, но не му се и обадих.Никой у дома не разбра за любовната ми мъка, само че за 0-време отслабнах видимо.
След обаждането му стана ясно, макар и той да не си го каза направо, че и той се е увлякъл и просто е избягал.И колкото почвече дни минавали, толкова повече се притеснявал да звънне. Детски ни работи! Simple Smile

Иначе...аз не бих се обадила.

# 31
  • Мнения: 3 268
Този филм "Не се обажда" аз не съм го гледала.Но пък и нямам голям опит с мъжете.Което си е истина,истина е.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 790
А, аз го гледах. Обадих се, естествено. Жалко, че не чух истината, но така или иначе разбрах основното.

# 33
  • Мнения: 1 897
Аз също го гледах, но не се обадих.
Причината за мълчанието му разбрах след години в разговор по скайп. Грешка която смята, че е допуснал и заради, която е изпитвал огромно неудобство да ми звънне, но която аз изобщо не помня. Просто реших, че вече не му пука за мен.
Вероятно никога няма да разбера как би се стекъл живота ми, ако единия от двамата бе набрал кураж да се обади и да изясни ситуацията. Със сигурност обаче пропуснах да изживея може би най-голямата си любов.

# 34
  • Мнения: 5 622

 Не се обажда щото не знае какво иска. Или по-точно иска всичко, но все пак банка ДСК е само една  Laughing

# 35
  • Мнения: 3 423
Е, добре, де, а заЩо да се обажда?
Човек се обажда с цел, все пак, а не
просто за да се обади. Странни сте.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 271
А за мен, дори и само обаждане  не е достатъчно. Как така - връзка, любов... и изведнъж, всичко приключва с един телефонен разговор. Това беше в 7-и клас, но когато става въпрос за зрели хора, не разбирам...
Относно това, дали ще промени нещо обаждането - да, ще промени. Поне ще помогне на човека отсреща да се настрои бързо към новият си статус на зарязан. А не, хем да е зарязан, хем да не е сигурен в това.. Все пак, като се разделяш с един човек, му дължиш някакво обяснение - той има право да знае защо.

# 37
  • Мнения: 335
Е, добре, де, а заЩо да се обажда?
Човек се обажда с цел, все пак...

Ми то и необаждането може да е с цел.

В такъв случай обаче е и резултат, свързан с детството му.

# 38
  • Мнения: 502
     Ще видим кой от двамата е по-голям инат. Няма да се обадя първа пък.

# 39
  • Мнения: 3 405
Аз ли съм най-голямата смотла тук? Laughing

Не, не си.
Но в моята история все още нямаше мобилни телефони. Ах, ако имаше!

# 40
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
жена му е разбрала.

# 41
  • Мнения: 3 423
Как така - връзка, любов... и изведнъж, всичко приключва с един телефонен разговор.

Не със, а без, което е различно.

# 42
  • Мнения: X
Много по-лесно е да изчезнеш като фъсня и тя/той да си остане с топлите спомени и горчивия вкус в устата. Обясненията не винаги са удобни и довеждат до още повече проблеми със "слушането/четенето с разбиране", но ако човек има нужда от допълнително драматизиране на случката, за да се помни тя поколения наред, са един добър вариант да си вземеш сбогом със някой.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 840
Ако обаче все пак е жив,
Няма начин.

# 44
  • Мнения: 335
Темата е за инвестиции.

Като инвестираш чувства - пука ли ти при фалит...

Общи условия

Активация на акаунт