Той не се обажда

  • 24 254
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 717
...
И най- лошото е, че ТЕ винаги се обаждат, но след време, когато вече си претръпнала и всички чувства са изчезнали отдавна.

да, на една приятелка й се обадиха след 4г и и се разсърдиха жестоко, че вече е омъжена с детенце Mr. Green, да беше почакала още малко а

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Да, на мен също ми се обадиха след 5 години  Shocked Вече и двамата семейни, той с 1, а аз с 2 деца. Казах му деликатно, че не ми се яде кренвирш след като в къщи си имам пържола.

# 77
  • Мнения: X
Аааахахах, ей такив закъснители много ги обичам.
Сетила се Мара да се побара  hahaha

# 78
  • Мнения: 196
Щом не се обажда-просто не си пада по мен. Grinning Grinning GrinningКакто в "Секса и града".А иначе какво ще кажете за емблематичните оправдания?Слон ми стъпи върху телефона,без да искам ти изтрих номера или аз мислех,че ти ще се обадиш или Ти защо не звънна и ред други такива.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз получих смс след 15 години. Все още се чудя как е издирил номера на мобилния ми телефон. Отговорих с няколко смс-а, където никак не бях дипломатична. Беше ученическата ми любов, той го знаеше, но дори не ме поглеждаше тогава. Безразлична му бях. Бях грозно патенце, след години се превърнах в лебед. Вече не му бях безразлична. Мислех, че съм забравила за юношеското си разочарование, но явно е било оставило сериозен отпечатък върху психиката ми. След смс-а  престанах да го сънувам.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
След 15 години  Shocked  Shocked Кръстя се с двете ръце  Laughing

# 81
  • Мнения: 112
Като не се обажда, аз ще му се обадя и ако разбера, че не иска да ме чува това е края.

# 82
  • Мнения: 93
По принцип съм много чувствителна към незаинтересоваността на някого към мен. Все си мисля, че аз съм виновна и по някакъв начин съм го засегнала. Последният, който караше дъха ми да спира, просто не ми звънна, когато се бяхме разбрали. Все си мислех, че нещо е станало и незнам си какво. По едно време започнах да се страхувам дали се е прибрал жив и здрав след последната ни среща. Намерих начин да разбера дали е ок и му пратих съобщение да му кажа, че за мен е важно да е добре, нищо, че не иска да ме види. Бях съкрушена ...  Cry ... но поне зная, че е някъде там  Heart Eyes  Sad

# 83
  • Мнения: 875
как така голяма любов пък един тел да не звънне после?!? да не е било голямото Флюбване от твоя страна, пък момъкът да се е потулил овреме?

# 84
  • Мнения: 4 737
Май максимума ми е седмица ни звук, ни стон. След това звъня аз. По-гадното обаче е хем а събереш смелост да звъннеш, хем отсреща да не ти вдигнат. Тогава още повече започва да те гложди Mr. Green

# 85
  • Мнения: 54
  Често голяма любов за единият не означава голяма любов и за другия.

# 86
  • Мнения: 2 018
Звъня за да разбера истината и ако се окаже, че е нямал смелост да се обади и да каже край...какво да го мисля повече. Гадничко е известно време, но минава.

# 87
  • Мнения: 12 668
Добре, де, не било Голямата любоф, а големите думи. Няма да ги повторя. Ама бяха много големи.

# 88
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 301
  Често голяма любов за единият не означава голяма любов и за другия.
според мен любовта винаги е споделена. иначе е друго - привличане, секс, нужда, необходимост...

Общи условия

Активация на акаунт