Тема за "дините" и колко от тях може да носите под една мишница?

  • 2 803
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 502
      Хайде да отговоря прозаично. В момента приготвям две манджи едновременно,режа салата,слушам с едно ухо новините,следя изкъсо децата да не разхвърлят прекалено,хвърлям по едно око през прозореца дали не идва Милото,след малко ще извадя и прането,имам и да гладя. И във форума списвам.

# 31
  • Мнения: 2 070
Шива, приятно ми е! но четири от ръцете ми в момента са в ремонт

# 32
  • Мнения: 3 423
Не бе. Не следите ли конфликта между Златка и патка, пардон Алиса?!
Сотаджиите кво правят? ходят от адрес на адрес....сега схващате ли?

Аксиния, не Алиса, бълнуващи футболисте!
Едната пАтка казала на другата в някакво
предаване, че била по-бърза от сотаджийка.
Имаше и някакъв мъж замесен, но не знам кой.
Явно умеещ да носи доста дини под мишниците.

# 33
  • Мнения: 4 300
Гледам да нося по една основно, останалото го трансформирам в семки и бонбонки, които дрънкат в джобовете ми. Но ръцете, ах, ръцете ми обичат да галят нежно само едно нещо.

Досега ми се е налагало да уча и да работя. Справих се, макар че свалих не помня колко кила, от работа вкъщи, спя, сутрин ставам в 4 , чета и после пак на работа. Сега гледам дете и уча, но не е точно същото, най малко чисто физическото ми присъствие на различните места е по лесно за съчетаване.

Лиске, Сели, Истината Mr. Green е някъде между вас. Момата се казва Алисия.

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 22:00 от Рокси

# 34
  • Мнения: 1 517
От 19 годишна все мъкна по няколко едновременно. Кратки периоди на почивка, в които обаче не изпускам дините, ами прехвърлям едната под другата мишница и после пак си ги мятам двете (или трите). Случвало се е да изпусна някоя, слава Богу не се е пръскала, само леко се поожулила; пообърсвам и прахта и я мятам на рамо. Обаче винаги едната е малко по-нагоре от другата. Или е по-малка. Две съвсем еднакви дини няма. Поне при мен.
В момента (от около месец) съм с диня и половина. Мечтая си да остана с една диня някой ден. Но пък навика си е навик и ми се струва, че дълго лееяната ми мечта ако се сбъдне няма да ми хареса.
Иначе обичам диня - сладка и узряла. Със сирене. Навремето дядо и баба имаха едни дини с кора не на ивици, а плътен зелен цвят. И бяха жълти. Много вкусни.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 783
Имам цял багажник дини, но не ги нося на ръка, щот` съм крехка жена. Карам ги в кола, по-точно карат ми ги, аз съм навигатор. Това докато инструкторът ми спре да мести скоростите вместо мен.

# 36
  • Мнения: 569
Две под мишница ги нося в момента, значи четири са!!!

# 37
  • Мнения: 503
Не мога да се меря с багажника на Имелда, но се старая да я настигна (количествено). Ако ми се изплъзне пътьом някоя от дините, я закарвам с шутове.

# 38
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Прави са хората, че две на веднъж не става.
И аз пробвам да ги опровергая, но нъцки, засега губя тотално по точки.

Дините са много, мисля (а и започнах) една по една да ги мятам.
Честно казано, слабо ме вълнува къде ще отидат.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 099
      Хайде да отговоря прозаично. В момента приготвям две манджи едновременно,режа салата,слушам с едно ухо новините,следя изкъсо децата да не разхвърлят прекалено,хвърлям по едно око през прозореца дали не идва Милото,след малко ще извадя и прането,имам и да гладя. И във форума списвам.

Т'ва е цял бостан, бе! Аз бих предпочела сепуко...

# 40
  • Мнения: 494
 Колко "дини" ли мъкна? "Под една мишница"? Много! Обаче не ми тежи - кефят ме до една и не си ги давам, камо ли пък да хвърля някоя... Любим плод са ми, впрочем Simple Smile (абе, те май са зеленчук, ама все едно!). Всъщност, така мога да характеризирам начина си на живот по принцип, откакто се помня Simple Smile. Много грижовна мама на двамата си сина съм (значи, "първа диня"), съпруга и добра домакиня съм (това - "втора диня"), работя (''трета диня"), уча следващото поред нещо, което съм си поставила за цел ("четвърта"), намирам време за книги и нет, време да се поглезя и да се позабавлявам, както и да ходя на концерти и театър ( "дините" станаха пет, най- малко Laughing)...Наполеон пред мен ряпа да яде! Знам! Та така... Grinning

# 41
  • Мнения: 256
От много задачи не ми остава време да си преброя дините.

# 42
  • Мнения: 5 370
Да речем, че са 2-3. Обаче на моменти яко ми иде да захвърля поне една на земята, че да се сцепи на 2, че да скачам, скачам отгоре и............

# 43
  • Мнения: 5 940
В момента съм вкъщи по майчинство, гледам си детето. Не го усещам като товар, приятно ми е. Съпругът ми и бабите също  помагат. Винаги се товаря с толкова, колкото мога да поема, колкото е необходимо, за да е добре свършено.

# 44
  • Мнения: 3 405
Аз винаги съм носила по няколко дини под една мишница.
Като студент учех паралелно две специалности и работех. После се роди големият ми син.
Преди да забременя с малкия пак реших да се обучавам и записах третата си магистратура и работех. Той се роди, а все още учех и работех, докато малкия стана на 9 месеца.
Докато бях в родилна зала на телефона ми имаше 15 неприети повиквания от шефа и 9 от зам.
шефа  Mr. Green Човек не може и да ражда без да го търсят, ей  Laughing

Сега дините драстично намаляха. Но се оглеждам за нови Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт