Модели взимат по 10 000 лв.?!?!?!?

  • 2 451
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 268
Сопрано,не прави разбор на думите ми ,моля!Много насериозно се вземаш винаги и се изказваш като всезнайко.Не си!Приеми го!Не боли!

Не съм всезнайко. Както е видно си по-запозната с темата за проституцията ти. Тарифи, коли, тва-онва.
Аз просто ползвам гугъл.

А моят Гугъл работи във Визаж.Позната ми е и отговаря за моделките,сключва договорите,ей такива неща.

# 31
  • Мнения: 677
Сопрано,не прави разбор на думите ми ,моля!Много насериозно се вземаш винаги и се изказваш като всезнайко.Не си!Приеми го!Не боли!

Не съм всезнайко. Както е видно си по-запозната с темата за проституцията ти. Тарифи, коли, тва-онва.
Аз просто ползвам гугъл.

А моят Гугъл работи във Визаж.Позната ми е и отговаря за моделките,сключва договорите,ей такива неща.

Ми ето, запозната си, аз кво ти казвам.

# 32
  • Мнения: 3 268
Не искам да споря с теб.Приемам думите ти като добронамерени. Peace

# 33
  • Мнения: 4 717
В България работех като фешън координатор в областен град и от заниманията ми с ревюта, изложби и агенции за манекени знам, че толкова парички немогат да се изкарат само от снимки и дефилиране.
Истината е там, че всички красиви момичета в този бизнес нямат нищо против да си докарват допълнителни парички и да имат постоянни обожатели, които да ги издържат и да им вдигат рейтинга из градските заведения Close

Относно обявата - разговорния английски сигурно е за да се разберат с автографа  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 3 268
Разговорният английски е необходим,защото много американски актьори снимат у нас,а те са едни от най-желаните и щедри клиенти на агнцията.Водят им 5-6 момичета,те си избират едно или две и плащат добре.Но когато момичето може и да каже някой лаф на английски е по-добре,отколкото само да свири на флейта например.
Ама темата беше за някаква обява,която май никой не е виждал.

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 15:33 от stefani6

# 35

Общи условия

Активация на акаунт