ПЛЕВЕН - 67

  • 14 802
  • 286
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 9 903
Честит празник,Сиси!
Много здраве и късмет!

# 106
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
dareland,кажи да хванем края до края Simple Smile мъжът ти управител ли е в Метро?
В брошурите на МЕТРО има няколко снимки, ако кажеш кой е ... bowuu

# 107
  • Мнения: 668
Благодаря на всички!!Сега си направих маникюрът и като стане малкия отивам да се понаглася при фризиорът за довечера.Не всеки ден ставам на 30 Joy

За млечната кухня да попитам малкият като е на 1 г и 8 може ли да му взимам храна или е голям вече за там?И на мен ми писна всеки ден да мисля какво да готвя.

# 108
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Сиска, разбира се, че можеш да вземеш храна за детето. До навършване 3 години на детето. Peace Т.к. никога не си взимала храна, трябва да отидеш до "Млечна кухня" под Окръжна болница с копие от свидетелството за раждане на детето. Ще ти издадат карта. От там можеш да си купиш първите купони.

# 109
  • Мнения: 1 955
На днешно време не знаеш това комплимент ли е или обида Mr. Green.
Диагноза е, казват, Гретхен  Mr. Green

Шегувам се, да не се засегнат упражняващите тази професия  Hug

А първоначалното записване за детска кухня къде става? Задължително ли е да е в кухнята-майка, на Г. Кочев? И какво се носи - акт за раждане и 6 бурканчета, нали? Питам за приятелка  Grinning

Сиса, честит празник! Да си здрава, щастлива и обичана!  bouquet

# 110
  • Мнения: 668
ЕЕЕ страхотнО още в понеделник ще отида да видя.И да не го иска всеки ден поне 2дни ми е достатъчно.Мерси много за информацията!!!

Дикси  Hug благодаря!

# 111
  • Мнения: 220
Вижте това ,мисля да пробвам да заведа малката в понеделник:
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=298749

Дано не се уплаши ,досега не е ходила на театър.
А за бурканчета-мисля че вече няма нужда ,нали са в кофички за еднократна употреба.
А за цената въобще не се сетих да питам Embarassed,ама съм една.....

# 112
  • Мнения: 1 955

А за бурканчета-мисля че вече няма нужда ,нали са в кофички за еднократна употреба.
Да бе, хем го прочетох, хем задавам тъпи въпроси  ooooh!

# 113
  • Мнения: 5 026

Поздравления и от мен!   bouquet

ЧРД, Сиса, жива и здрава!   bouquet

Дикси ,сетих се,че от новия търг. ц-р (над манеца), купих Сали, Матю и още някой ,ама не помня кой. Големи коли са, а в един от детските магазини, в Манеца, има цял комплек на всички малки  Peace Също в Кауфланд, преди, имаше с бонбонки - Шерифа и Сали заварих аз, а от Фантазията купувах яйца, ама вече няма - от там доста ни се паднаха ( в албена ги купувахм по 3,50 бройката  Money, но идеята е важна)

# 114
  • Мнения: 1 955
О, мерси, ще се възползвам от комплекта малки. Големи коли вече не мога да понасям  Crossing Arms

# 115
  • София
  • Мнения: 9 903
Вижте това ,мисля да пробвам да заведа малката в понеделник:
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=298749
Супер,ще заведа и моите,но няма да е в понеделник,а по натам.Да споделиш как е било.И откъде се купуват билетите?

# 116
  • Мнения: 22 530
Мале, ама голямо писане, като се отприщите някой път. ))) Ама хубаво е де, че иначе няма жив човек в темата по цял ден. )))
Моята щерка тъкмо изяде половин филия хляб и доста солидно количество пилешко бутче. )) До сега не е яла така никога, и за десерт малко бисквитена торта.

Ние като ще сме за първи път на кухня ще трябва да отида до горе и аз, ама кога точно, защото в статията пишеше на 30ти че се записват по места, но самата кухня ще работи от 3ти, или нещо не съм разбрала?. ))
Искам да попитам, че вчера гледах в Метро и се зачудих, ползвали ли сте от гащичките на памперс, let`s go, ето това. да кажете доволни ли сте и т.н., че като гледам цената им е по-висока за пакет, сега давам 30лв за 72бр, а един пакет от тези е 20-23лв за около 30бр.

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 15:03 от Mirama

# 117
  • Мнения: 5 026
Нали ви питах преди за чистенето на уши. Днес водих Бужи на УНГ,като бръкна д-р Божинова ,малеее, около 2см тапа извади, твърда, дебела, тя се шашна,каза ,че за 1 път вижда такова нещо в практиката си - на 2 годишно  дете, чуди се как е седял с нея, бодяло му било.... А относно чистенето каза да не се пипа, да се посушава само ушната мида след баня илио със сешоара лекичко да с еподсушава. Явно малчо ще е склонен към образуване на такива гадости  Sick

# 118
  • Мнения: 5 309

Ние като ще сме за първи път на кухня ще трябва да отида до горе и аз, ама кога точно, защото в статията пишеше на 30ти че се записват по места, но самата кухня ще работи от 3ти, или нещо не съм разбрала?. ))
Мира,по принцип в кухнята записват от днес за вдругиден и винаги като отидеш за първи път ти дават купони за по-следващия ден.Надявам се да си ме разбрала правилно Peace

# 119
  • Мнения: 544
Прочетох интервюто в Посоки и искам да ви споделя, че преди 2 седмици в градската синът ми падна през дупката на пързалката дето е до паметника, срещу Маркизата. Там липсват 2-3 дъски и падна на гърба си та ми изкара акъла. Два дена само повтаряше че го боли гърба и много се бях уплашила. Може би и аз имам вина че не бях до него ама си мисля че на 4 и половина мога да се отделя от него и да седя на пейката, но ето какво стана. Дано има успех начинанието ви!

Общи условия

Активация на акаунт