Петъчна, творческо-извратеняшка

  • 5 341
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 851
Това малко на розов роман стана /Арлекин/ Whistling

# 61
  • Мнения: 824
Аха. А колежките знаят за датите за напомняне и им викат галено "пейдей", щото са инсталирали камери на незнайни места и после изнудват шефа с компромати в ютюб.


 Joy

# 62
  • Мнения: 918
Стойка N - млад шофьор

Тя току що е изкарала шофьорски курс, той и подарява опел корса(от дупнишкия автосалон) за рождения ден. Докато и показва няколко мурафета за френски гараж, любовта и желанието витаят във въздуха.
- На задната седалка, питат въпросително очите му.
- Няма да изтърпя пътят до задната седалка - прошепва тя. Правят го на седалката до шофьора, той отдолу, тя седнала с гръб върху него. Първо движенията са спокойни и лениви, но скоро стават безмилости. При един камшичен тласък, тя удря чело в предното стъкло, обръща се ядосано, но вижда червения салон, на своята нова кола и нежно прошепва: Лекуу ма майка, Шъ Мъ убийш.

# 63
  • Мнения: 742
"СПА"
Позата има отявлено лечебен ефект. Лекува ишиас, лумбаго, ревматизъм, гръбначни изкривявания, хемороиди, синя пъпка и уртикария.

Практикува се обикновено в неделя, денят за къпане на сериозен процент от народонаселението. Не всяка неделя, естествено, водата вече е два лева кубика.

Тя(от банята, закачливо):
-Гошооо, ела да ми изтъркаш гърба!
Той(гледа Всяка неделя):
-Не мога, плексита ми се обажда, пък и колената ме въртят.
Тя мълчи обидено, Той решава да се прежали и отива да й изтрие гърба.
Първо обаче сяда на тоалетната чиния, че от зелето за обяд и стомаха му се обажда. Пуска водата, при което тя изквичава - налягането на студената вода е паднало. Е, поне ще икономиса една  кола маска. Той, вече готов, тръгва към нея, но се плъзва на мокрия под и пада. Натъртва си задника, при което моментално забравя за ишиаса. При падането се е хванал за завеската, поради което корниза с все перде се изсипва отгоре му и забравя и за лумбагото. Хемороиди? От строполяването са се каличи чак в гърлото,  вече му е все тая и дали има ли няма уртикария.
Тя си остава недокъпана. Нищо, и другата неделя е ден.






# 64
  • София
  • Мнения: 38 515
Ели! Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт