Навивате ли се много когато искате нещо ?

  • 2 613
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 407
Понякога много,гледам да постигна това което искам,дори и да ми трябват месеци.
За дреха ,чак толкова не откаам,но за човек, ако много ми хареса ..........

# 31
  • Мнения: 4 668
Това не е ли поведението на 3-годишните? Да решат, че нещо искат и да се тръшнат, ако не го получат.
Общо взето, до сълзи се стига така. И до малки урочета за живота, където поуката зависи от резултата от тръшкането.
Прекалено материално гледате на нещата  Laughing
Обърнахте го на перални и мебели ...

Имах предвид , също така и ако искате дадена емоция , нещо откачено , нещо забранено  Simple Smile Пак ли се навивате ...
Дребните битови неща не са ми приоритет и не ме тормозят , Алиса  Grinning

Пречи убедеността , че като искам нещо , ще го имам ...

# 32
  • София
  • Мнения: 23 096
Аз съм царица на навиването  Mr. Green
Навивам се на секундата и искам да получа на следващата секунда. Хубавото е, че както съм се подпалила, след 10-15 мин така и лесно угасвам! Говоря най-вече за материални неща, колко боклуци съм купила по този начин, добре че за други на момента не съм имала пари и после вече ми е минавал меракът, та съм предотвратявала катастрофите!
Що се отнася до нематериални неща, там съм страшно постоянна и упорита  Hug

# 33
  • Мнения: 698
Като бях по-млада, по се навивах.  Crazy Сега помъдрях. Малко.  Grinning

# 34
  • Мнения: 301
И аз към скорпионския клуб Crazy търпението не ми е силната страна - като искам нещо трябва да го получа веднага иначе ... Го получавам пак веднага. Бързите победи, обаче не ме радват чак толкова, в смисъл, че най-лесно получените неща най-бързо ми омръзват. Това важи в най-голяма степен за мъжете.
Навивам си най-често на пръста за по-прозаични неща - едни ботуши съм си заплюла ... мъжа ми още не може да осмисли цифрата която им искат.  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 716
Мноооого, много се навивам преди да си купя.
Харесах си една рокля и докато реша дали я искам....
Отидох в магазина и продавачката каза:
- Ама те свършиха преди една година  ooooh!

# 36
  • Мнения: 2 448

Имах предвид , също така и ако искате дадена емоция , нещо откачено , нещо забранено  Simple Smile Пак ли се навивате ... 

Какво значи в този смисъл да се навивам?  Rolling Eyes Не се навивам, ако искам нещо откачено, или го правя или не.

# 37
  • Мнения: 4 668

Имах предвид , също така и ако искате дадена емоция , нещо откачено , нещо забранено  Simple Smile Пак ли се навивате ... 

Какво значи в този смисъл да се навивам?  Rolling Eyes Не се навивам, ако искам нещо откачено, или го правя или не.

Значи , че не винаги може да стане веднага ... Laughing И през времето докато го получиш да се донавиеш до пръсване .

# 38
  • Мнения: 112
Нанивам се и още как. Когато си харесам нещо, не мирясвам докато не го имам, пък може да е и по-късно.

# 39
  • Мнения: 49
Лошото при мен е, че когато искам нещо, не преставам да мрънкам, докато не го получа. Това, когато говорим за материални неща. Чак се дразня от себе си понякога, защото прекалявам с тормоза над останалите Grinning
Последният случай: решавам сама да пребоядисам антрето. Дотук добре. После обаче реших, че трябва шкафче за обувки, ама едно точно определено. Опънах любимият ми човек да обикаляме една неделя в най-голямата жега, за да търсим определеното шкафче. Естествено той се изнерви. Предложи да оставим за следващата събота, ама аз си бях навила, че трябва да е сега. Е, купихме, не точно това, което исках. Ама мирясах. На следващата седмица намалиха на половина (като цена) мечтаното шкафче. Любимият човек ме гледаше злорадо,тържествувайки.
Та, идеята ми е, че сякаш нямам търпение да се наслаждавам на пътя,който трябва да извървя, за да получа това, което искам.
Когато става въпрос за други неща, по-различно е. За работа например никога не съм толкова навита. Точно обратното. Все се притеснявам, че може и да разочаровам хората, които евентуално ще ме наемат, защото може и да не се справя. Когато искам някого, тогава съм много по-изобретателна. И по-търпелива. И не ми омръзва, след като вече съм го спечелила. Напротив. Идва най-сладкото - да го опозная.


# 40
  • Мнения: 2 448

Значи , че не винаги може да стане веднага ... Laughing И през времето докато го получиш да се донавиеш до пръсване .

Е, мога да отговоря тогава, не се навивам, от както излязох от пубертета.  Laughing В случаи с навиване, се стига до пренавиване и обикновено разочарование след това, а когато искаш нещо, макар и силно и се случи без да си го премислял хиляда пъти преди това, разбираш наистина, че си е струвало.

# 41
  • У дома !
  • Мнения: 700
Да навивам се,но бавно и постепенно,странно ,нали?
По този начин преценявам да ли наистина го искам това "нещо"

# 42
  • Мнения: X
Понякога, ако не мога да имам нещо веднага, много бързо се развивам. Но само понякога.
Иначе наВИВАнето не ми е никакъв проблем, почти е саморазбираемо, лошо става като взема та навия сума народ покрай мен, а после взема та се откажа от нещото.
Не мога да внимавам какво си пожелавам, защото ми сговня удоволствието от играта, просто съм си го сложила тоя лаф във едно чекмедже и съм го заключила. Като падна по гъз поради прекомерно засилване, се сещам за лафа, поизтупвам го от праха, закачам го да виси на почетно място на стената и като се навия за следващото нещо пак си го прибирам да спи на топло.

# 43
  • Мнения: 3 423
ако получа исканото прекалено бързо твърде скоро губя интерес към него...
Чудя се дали това е част от скорпионската или от типично женската ми същност  Joy

от зодията ти е.

# 44
  • Мнения: 4 733
Сън не ме хваща просто. Отчитам го до голяма степен, като негативна черта на характера си, защото понякога мислите за едно и също нещо могат да ме влудят направо.

Общи условия

Активация на акаунт