Навивате ли се много когато искате нещо ?

  • 2 611
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 668
Еййй , Kasidy , честита лентичка   bouquet Много се радвам за теб !

# 46
   По отношение на хората нещата са взаимни, не можеш да се навиваш само ти, ако от отсрещната страна няма взаимност. Може само да опиташ. Ако и той те харесва нещата стават много бързо. По отношение на вещите така съм възпитана, че да не бъда егоист и все гледам първо за другите и колкото и да се опитвам да се отърся от това не мога. Много рядко ми се случва да си пожелая дреха или някаква вещ, но когато я пожелая не мирясвам докато не я имам.
За това дали внимаваме в това, което си пожелаваме-да, много внимавам. За много неща, които съм мечтала и съм мислила, че никога няма да станат са се случвали, но не винаги в действителност е толкова хубаво, колкото в мечтите и за това вече много внимавам с желанията.

# 47
  • Мнения: 636
Да, зодия скорпион съм  Mr. Green Когато искам нещо, го искам ВЕДНАГА.
Ако ми се наложи да чакам, то губи чара си.
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!

Дааам, скорпион съм  Mr. Green

# 48
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Да, да , да!
Мъж го искам - сега го искам.
Като ми влезе нещо в главата и става страшно. Нетърпелива, способна да изпиля нервичките на една камара народ около мен, докато не пистигна желаното.

# 49
  • Мнения: 516
Не си спомням да съм се вманиачавала по нещо до толкова, че да загубя съня си. Мога да приема, че съм щастливка. Каквото съм искала, съм го получавала без особени усилия и нерви от моя страна. Не мога да разбера тези, които се самонавиват и бясно драпат към целта.

# 50
  • Мнения: 958
Да, като повечето жени  Twisted Evil
Сега съм си харесала една страхотна чанта, и докато се чудих дали да си я купя или не, си харесах още две.
Сега въпросът е, кои две чанти да си купя  newsm78

И в емоционален план съм така, бързо се паля.
Но и доста време ме държи.

# 51
  • Мнения: 51
 Thinking уф, много скорпиони сме тука, ама нема лошо
Искам ли нещо - откачам, само за него мисля, а ако е нещо от рода на чанта, обувки, парцалки и т.н. и не ги купя на момента ..... става страшно. Или не спя или ако заспя ги сънувам.
Нормално ли е това???.........

# 52
  • Мнения: 1 138
Да, самонавивам се много.
искам ли нещо докато не го постигна, или да го имам /за вещ/ не мирясвам.

явно не са само скорпионите така, и за стрелците вАжи Mr. Green

# 53
  • Мнения: 919
Да, самонавивам се много.
искам ли нещо докато не го постигна, или да го имам /за вещ/ не мирясвам.



и аз така...

# 54
  • Мнения: 1 437
Да, зодия скорпион съм  Mr. Green Когато искам нещо, го искам ВЕДНАГА.
Ако ми се наложи да чакам, то губи чара си.
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!

Дааам, скорпион съм  Mr. Green
и аз  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 127
Това не е ли поведението на 3-годишните? Да решат, че нещо искат и да се тръшнат, ако не го получат.
Общо взето, до сълзи се стига така. И до малки урочета за живота, където поуката зависи от резултата от тръшкането.

Много точно казано Simple Smile
И аз съм скорпион. Е, и?  Laughing
Умея да чакам, а също така умея и да се надявам. Но винаги, когато искам нещо, го искам силно - и колкото повече борба съм вложила в постигането му, толкова по съм склонна да му придавам значение. За съжаление (или не), това не е пожелателна характеристика, а самата истина, и то най-много си патя от това в отношенията си с хората, защото много давам, много съм търпелива, втълпявам си, че към всеки човек има път, което рядко бива оценявано, накрая избухвам изневиделица и руша създавани с години "приятелства", просто защото съм установила, че не само няма да получа каквото искам от дадения човек, в чисто приятелски аспект, ами на мен се гледа точно по тоя начин - като на нещо, от което трябва да се извлече полза. Може би последното е пример за здравословно поведение, не знам.
За материални неща е по-сложно - аз такива особено много не искам, поради което ме обвиняват, че не ги ценя достатъчно. Ама и там съм склонна да спестявам, а не да изтегля огромен кредит сега и веднага, за да купя.
Общо взето, желанията ми винаги са силни, но и бая време траят, което ми се струва по-разрушително от "щракнах с пръсти и то всичко си станА само, па после го забравих и ме отегчи".

Въпрос - защо винаги обръщате такива теми на зодиакални бойни полета?  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 161
Аз когато пожелая нещо,си го искам веднага.Не се тръшкам,спокойно си го искам.

# 57
  • Мнения: 1 418
Аз съм диктатор.Когато реша нещо не признавам отговор-
не става.Отврат.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 840
Най-много сълзи са пролени от сбъднати мечти, казват.

Вече не смея да искам нещо, щото все се оказва, че съм се объркала, като го получа.

# 59
И се самонавивам,и се саморазвивам...мани,мани...

Общи условия

Активация на акаунт