Навивате ли се много когато искате нещо ?

  • 2 606
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 111
Ако е нещо лесно постижимо - като например купуването на нещо и т.н. не се навивам, дори за момент да ми се прииска в последствие мисълта ми бива заета от доста по- важни неща и го забравям. Виж ако е нещо , което се постига трудно -  тогава наистина се самонавивам. Например когато искам  мъж, който се дърпа  Twisted Evil,   когато искам по- добра работа ,заплащане....
 Сега   съм решила , че точно в този момент искам да имам дете. И може би това е едно от малкото неща , които  не зависят само от мен за да ги получа.  Опитвам се да бъда мъдра и да си казвам " когато е писано ще стане" , ама пусто мъдростта май не е от най-силните ми качества ...

# 61
  • София
  • Мнения: 3 789
Много!
Като ми влезе някоя муха в главата...доде не я изгоня, т.е не купя или не получа исканото/търсено нещо- не мирясвам.....
Понякога се налага и да се "саморазвивам", но това е в изключително редки случаи......... #Crazy

# 62
  • софия
  • Мнения: 4 985
Понякога, макар и рядко, жестоко се навивам.Не мирясвам!!!
И сега как съм си навила нещо на пръста , ама излишно се форсирам!

# 63
  • Мнения: 2 448
Pipinka , честит рожден ден!  Hug Много щастие и без да се налага да се пренавиваш.  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 4 292
Искам ли нещо, докато не го получа нямам мира. И тези около мен също.  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 5 622
Да, зодия скорпион съм  Mr. Green Когато искам нещо, го искам ВЕДНАГА.
Ако ми се наложи да чакам, то губи чара си.
От всичко най-много мразя да чакам и чакането ужасно ме изнервя.
Навия ли си нещо на пръста, не мога да ям, не мога да спя, не мога да мисля за нищо друго докато не го получа!

И аз съм Скорпион !  Grinning
Написаното по - долу е 100 % вярно и за мен !

И не става въпрос само за покупки  Wink

Абе не е от зодията.  Laughing  Аз не съм скорпион, но разпознах себе си в това, което сте написали. И да, когато се забави, вече не е същото.  Wink Особено ако става дума за одушевен "предмет"  Sunglasses

# 66
  • Мнения: 10 758
Когато искам нещо не мирясвам, докато не го получа.Навия ли си го на пръста връщане няма.

# 67
  • Мнения: 4 668
Pipinka , честит рожден ден!  Hug Много щастие и без да се налага да се пренавиваш.  Simple Smile
Благодаря ти  Hug Трогната съм !

# 68
  • Мнения: 2
Много лесно се навивам. Лошото е, че започвам да мисля само за това нещо и пренебрегвам разума. Не мога да преценя правилно плюсовете и минусите, защото в главата ми е само, това което искам и го искам веднага. ooooh!

# 69
  • Габрово
  • Мнения: 402
И аз съм от вашата партия - искам ли нещо се побърквам (и побърквам обкръжението си Simple Smile) докато не го получа. Мъжът ми е още по-зле в това отношение... Аз поне имам мярка в желанията си ценово (само веднъж съм искала нещо измерващо се в петцифрена сума...  Embarassed) и мога да изчаквам известно време да проверя дали пък няма да ми  мине меракът (например седмица-две), но половинката НЕ. Каквото си науми го получава на момента! Побърква ме ден два с нон стоп обсъждане на нещото и разговорите, в които ме въвлича винаги протичат по един и същи начин - той - "това трябва ли ми?", аз "не", той "ама то е такова и такова и може да прави това и това" аз "ок, тогава си го вземи", той "не отбивай номера, да го обсъдим" аз "според мен не ти трябва!", той - "ок" и след един час доволен и ухилен до уши "поръчах си го!!!!"  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 3 886
Аз не се навивам много и не му мисля.Харесам ли нещо  най много на следващия ден е станало Mr. Green Mr. Green

# 71
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Навивам се, да.

Обикновено става в най- краткият възможен срок. Лошото е, че напоследък все по- малко се радвам на постигнатото и веднага си навивам на пръста друга mission impossible  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 4 473
Навивам се, да.

Обикновено става в най- краткият възможен срок. Лошото е, че напоследък все по- малко се радвам на постигнатото и веднага си навивам на пръста друга mission impossible  Rolling Eyes


Безнадежден случай съм, когато се навия за нещо да го имам/постигна.
Подписът ми е в тази връзка - гледам да не го забравям, колкото и наивно да изглежда в някои случаи.

# 73
  • Мнения: 641
Навивам се чак до лудост та чак не мога да мисля за нищо друго.
И ако никой не ми обръща внимание,че искам нещо и се тръшкам за него,ставам и тръгвам сама.

# 74
  • София
  • Мнения: 7 097
Случва ли ви се да кажете - Искам тази кола , тази дреха , този мъж / жена ... веднага  Simple Smile

Случва ми се много често. Даже в момента съм се навила така за нещо и почти само за това мисля. Обмислям как точно да го постигна и не ми дава мира тази мисъл...Чак се вманиачавам и ставам нервна, защото засега не успявам да го имам. На всичкото отгоре желаното ми е точно под носа и това съвсем ме изкарва от релси.
И да, май при мен победата е по-важна, защото после бързо охладнявам и започва ново преследване...

Общи условия

Активация на акаунт