Инкогнито във форума-Кога?Как?Защо?

  • 3 994
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Анджи, мерси   bouquet
Сега ще ходя свободно да воайорствам по темите Sunglasses

# 46
  • София
  • Мнения: 2 430
Анджи, мерси   bouquet
Сега ще ходя свободно да воайорствам по темите Sunglasses
Joy Недей моля те,и без това си ми в списъка на приятелите и ми е едно хубаво на душата,когато те срещна във форума:love:
А относно скритите потребители,е много смешно,защото ако някой те "преследва" ,то когато ти влезе в профила ти си си Offline,но показва кога си бил активен Mr. Green
Т.е. ако си в момента скрит ти показва в настоящият час,че си активен Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 448
А относно скритите потребители,е много смешно,защото ако някой те "преследва" ,то когато ти влезе в профила ти си си Offline,но показва кога си бил активен Mr. Green
Т.е. ако си в момента скрит ти показва в настоящият час,че си активен Mr. Green

Хич не е смешно, защото не знае в момента в коя тема в кой под форум се помещавам.
А има много досадни хора. Чакат да те мернат отгоре в някоя тема и се започва.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 430
pasinet ,явно си имаш фен клуб  Heart Eyes
Разбирам те,преди няколко месеца една девойка се беше залепила за мен,и точно както казваш....... дебнеше !Независимо,че някои от темите въобще не я засягаха,девойката ми беше фенка Mr. Green
П.П> Когато казвам фен/ка винаги правя асоциации с филма "Фенът" с Де Ниро

# 49
  • Мнения: 22 450
Не влизам и не пиша анонимно, няма защо да го правя. Знам, че много хора ме четат, но не ми пука. Да си ме четат колкото искат. Не се притеснявам да изразя ясно и открито мнението си по даден въпрос, на който не му харесва, да не ме чете. Това е проблем на останалите, не мой.

# 50
  • Мнения: 14 133
Не, не бих го и направила.  Naughty

# 51
  • Мнения: 2 161
Инкогнито обичам да влизам,даже много обичам.Не ми сеговори,не ми се пише,за предпочитане е да съм инкогнито.Но като анонимна да пусна тема или просто да изкажа мнение...никога.

# 52
Аз пък не разбирам за вас има ли значение дали  някой пише с ник или като гост инкогнито ?




Защото за мен няма.Аз влизам в много сайтове,но само тук има  доста народ ,различни готини мнения и дебати ,поради което ми е най-забавно именно  тук.
 Изхождам се  на доста места в нета, а понякога се стискам ...т.е . само  чета  мненията на хората.

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 15:24 от пловдивчанка

# 53
  • Мнения: 502
     По темата-не пиша анонимно,нито скрито. Нема нужда!
 По другия въпрос,отдъхнах си с усмивка,като видях Шанел. Шанел си е Шанел,все пак!

# 54
  • Мнения: 1 447
До сега не и се надявам  и за напред да не ми се налага.

# 55
  • Мнения: 212
Аз редовно пиша от някоя от десетте си регистрации тук, а и отделно пускам от време на време някоя анонимна тема в ДиС когато стане много скучно.

# 56
  • Мнения: 110
Не, никога

# 57
# 58
  • Мнения: 4 292
Че що да го правя? И без това модераторите веднага ще разберат коя съм, кво да се излагам.  Rolling Eyes
А за проблемите си няма да тръгна да пиша, анонимно или не.

# 59
  • Мнения: 14
Повече чета отколкото пиша, но винаги съм си аз. Според мен няма смисъл от влизането инкогнито.

Общи условия

Активация на акаунт