Nip/tuck Season 6

  • 24 092
  • 449
  •   1
Отговори
# 255
  • Canada
  • Мнения: 277

Мерси за субтитрите, снощи гледах 3 и 4 серия наекс....  Hug
Много се ядосвам на Шон, колко е наивен...как все попада на такива мацки Thinking
Кеф ми стана, 4е Теди си намери майстора Peace

Много депресарски сезон.....

# 256
  • Мнения: 8
Yonito,много точно си го казала това за депресарския сезон Peace
Но и такъв да е няма да ме откажат да го гледам Mr. Green

# 257
  • София
  • Мнения: 1 345
Е,момичета,то само 4 епизода са минали...аз мисля,че като последен сезон,финала ще е разстърсващ!

# 258
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
Шон е направо патологичен случай. Обира безпогрешно откачалките. Чак ме хвана яд на него. А иначе толкова го харесвам  Embarassed

# 259
# 260
  • Мнения: 417
Момичета още не съм гледала новите серии SadМоже ли да ми кажете дали Крисчън остава с Лизи?

# 261
  • Мнения: 1 992
Чудесно! Пропуснала съм началото, сега ще гледам цели пет серии наведнъж. Grinning

# 262
  • Мнения: 13 512
Момичета още не съм гледала новите серии SadМоже ли да ми кажете дали Крисчън остава с Лизи?
не

# 263
# 264
  • Мнения: 1 992
Изгледах ги вчера сериите. Не съм особено впечатлена. Миналият сезон като че ли беше апогей и трябваше да спрат до там. Особено с такъв финал.

# 265
  • София
  • Мнения: 1 345
Не съм съгласна-финала предполагаше продължение!

# 266
  • Мнения: 4 606
Божее, аз не си спомням какъв беше финала, може ли да ми припомните  Wink

# 267
  • Мнения: 1 992
Не съм съгласна-финала предполагаше продължение!

Защо? Някоя от вас предполагала ли е, че Крисчън ще остане с Лизи? Или пък че на Теди(Дикси) ще и се размине? А и преследване и опит за убийство на Шон сме виждали вече - не си спомням онова бабе-куку как се казваше...

# 268
  • София
  • Мнения: 1 345
Именно,в момента,в който му казаха,че са объркали резултатите,знаех,че ще има продължение-този пословично-сексапилен мръсник,никога не би останал с жена като Лизи,просто бях сигурна,а относно Теди-беше ясно,че ще има някаква развръзка с нея,в един от последните епизоди на миналия сезон,нали уби един доктор със свръхдоза упойка-просто нямаше как при Шон нещата да са чисти...

# 269
  • Мнения: 1 992
Еми значи това продължение сме го "гледали". Трябваше да ни изненадат с друго. От любопитство как точно ще ги развият натам продължавам да гледам. Но за мен героите са изчерпани.

Общи условия

Активация на акаунт