Nip/tuck Season 6

  • 24 061
  • 449
  •   1
Отговори
# 105
  • ES
  • Мнения: 2 172
И аз понеже 21 и 22 серия ги гледах без субове, някой да ми каже какъв беше този мъж с Теди и защо го уби тя.
А Крисчън дали пак ще подритне Лиз и ще остане верен на себе си? Кога започва 6-ти сезон?

# 106
  • Мнения: 1 243
Аз някъде бях чела че Крисчън ще се ожени за Лиз Simple Smile

# 107
  • София
  • Мнения: 1 344
Те вече се ожениха,въпроса е дали той ще я напусне,сега като разбра че всъщност е здрав!

# 108
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
И от руски и от английски моят мъж може да ги преведе, но няма капка време. Иначе си го мислехме.
Има ли някъде субтитри на руски?

Eто в тоя сайт има суб на руски за целия 5 сезон http://www.tvsubtitles.net/tvshow-23-5.html натисни на руското знаме Peace
Благодаря за линка, но 5 сезон съм го гледала, сега търся субтитри за 21 и 22 от 6-ти сезон.

# 109
  • Мнения: 37
AAAAA 5-ти сезон,все още няма 6-ти  Wink и аз ги чакам тези субтитри от доста време  smile3516

# 110
  • София
  • Мнения: 1 344
Uknown Lady-дай моля те линк към 6-ти сезон Wink

# 111
  • Мнения: 1 243
Как 6 сезон той не е излязъл още Rolling Eyes
Ето програмата с която си оправям субтитрите казва се Subtitle Workshop Peace

# 112
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Мале, голяма шматка съм била Mr. Green Да бе, сезона е 5, ама я вижте какво е заглавието на темата Mr. Green Не съм само аз заспалата значи Joy

# 113
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
И от руски и от английски моят мъж може да ги преведе, но няма капка време. Иначе си го мислехме.
Има ли някъде субтитри на руски?

Eто в тоя сайт има суб на руски за целия 5 сезон http://www.tvsubtitles.net/tvshow-23-5.html натисни на руското знаме Peace
Свалих си руските субтитри за еп. 21 и 22 и ще гледам, благодаря още веднъж   bouquet
Ето програмата с която си оправям субтитрите казва се Subtitle Workshop Peace
Свалих си я и нея, мерси   bouquet

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 15:43 от Unknown_lady

# 114
  • Мнения: 0
Това сериалче е много хубаво, но аз съм го гледала само по нова мисля. Последното което гледах беше, всички събрани  и те двамата бяха много възрастни Крисчън и (забравих му името на другия сладур). А синът им стана лекар и оперира ръцете на брат си. Wink Бихте ли ми казали в кой сезон е това?

# 115
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Това сериалче е много хубаво, но аз съм го гледала само по нова мисля. Последното което гледах беше, всички събрани  и те двамата бяха много възрастни Крисчън и (забравих му името на другия сладур). А синът им стана лекар и оперира ръцете на брат си. Wink Бихте ли ми казали в кой сезон е това?
Пак съм го изтървала  Simple Smile
Или поне аз не помня да е имало такова нещо newsm78

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 00:59 от Unknown_lady

# 116
  • Мнения: 13 512
Така завърши предния сезон.

# 117
  • Мнения: 0
Така завърши предния сезон.
     Предполагам, че става въпрос за 4-ти сезон нали? Ако е е така newsm74 и без това се чудя какво да гледам! newsm44

# 118
  • Мнения: 1 243
Ето това открих в нета за 6 сезон незнам до колко е вярно
 Райън е потвърдил, имаме 8 епизода показващ през 2009 г., както и комбинацията от 19 повече, за да бъде показана през 2010 г. и 2011 г., с което броят на общо до 100 епизода.

# 119
  • Мнения: 1 243
Момичета има вече суб за 21еп Grinning

Общи условия

Активация на акаунт