Nip/tuck Season 6

  • 24 059
  • 449
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 1 344
Епизодите са 22-да,обявиха,че това е последен сезон!

Относно Крисчън-това е типично в негов стил,готов е да продаде душата си само и само да е добре,въпреки всичко ако беше по-положителна неговата роля в сериала,нямаше да е така интересен!

# 331
  • Мнения: 1
Мерси за отговора. Може да коментирам серията, когато я изгледам.

# 332
  • Мнения: 70
Гледах отгоре-отгоре , само превъртах набързо епизода.. кажете ми, моля ви , какъв беше този документ, който Крисчън фалшифицира?

# 333
  • София
  • Мнения: 1 344
Взе си 50 бона от пенсионния фонд на Шон Crazy

# 334
  • Мнения: 70
мръсник  Laughing

п.с. мерси литъл мис

# 335
  • Мнения: 2 957
На мен ми е много интересно какво стана със синът им който е в затвора (освен на Крисчън и Шон...други имена не помня Embarassed Simple Smile ).
След като удуши онзи изверг ...вече две серии не са го показвали.

# 336
  • София
  • Мнения: 309
На мен ми е много интересно какво стана със синът им който е в затвора (освен на Крисчън и Шон...други имена не помня Embarassed Simple Smile ).
След като удуши онзи изверг ...вече две серии не са го показвали.
И аз това чакам-продължението...защо го бавят не знам!
Галактическа принцеса-аз гледам филми и сериали на телевизора посредством кабел,свързващ компютъра и телевизора.Излиза ти филма на дисплея и го "провлачваш" с мишката до телевизора-много е бързо и удобно Peace.Само звука идва от тонколоните на компютъра.Може да попиташ в някой специализирам магазин дали има кабел за вашия телевизор-не са скъпи-към 20лв.

# 337
# 338
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
На мен ми е много интересно какво стана със синът им който е в затвора (освен на Крисчън и Шон...други имена не помня Embarassed Simple Smile ).
След като удуши онзи изверг ...вече две серии не са го показвали.
И аз това чакам-продължението...защо го бавят не знам!
Галактическа принцеса-аз гледам филми и сериали на телевизора посредством кабел,свързващ компютъра и телевизора.Излиза ти филма на дисплея и го "провлачваш" с мишката до телевизора-много е бързо и удобно Peace.Само звука идва от тонколоните на компютъра.Може да попиташ в някой специализирам магазин дали има кабел за вашия телевизор-не са скъпи-към 20лв.

Имам кабел, но обичаме да гледаме с мъжа ми на телевизора в спалнята а компютъра ни е в хола. Така че варианта отпада. Simple Smile

# 339
# 340
  • Мнения: 2 957
Хубав епизод!
И първият в който Крисчън ми беше наистина противен.

# 341
  • Мнения: 16
Крисчън направо прекали...да не говорим за "синчето" му.

# 342
  • Мнения: 1 536
И аз това чакам-продължението...защо го бавят не знам!
Галактическа принцеса-аз гледам филми и сериали на телевизора посредством кабел,свързващ компютъра и телевизора.Излиза ти филма на дисплея и го "провлачваш" с мишката до телевизора-много е бързо и удобно Peace.Само звука идва от тонколоните на компютъра.Може да попиташ в някой специализирам магазин дали има кабел за вашия телевизор-не са скъпи-към 20лв.
Можеш ли да го покажеш някъде на картинка този кабел? 
Мерси

# 343
  • Мнения: 59
Защо 11 епизод го забавиха толкова много?
Тези кабели за които говорите са доста дълги и ако хола и спалнята ви не са много далеко може и да стане.

# 344
  • Мнения: 2 957
11-ти епизод ще излезе на 6-ти януари.

Общи условия

Активация на акаунт