Бихте ли наели майка си/свекърва си за 170 лв?

  • 8 527
  • 185
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен. Аз лично смятам от следващата година майка ми /млада пенсионерка/ да гледа синът ми. Предпочитам тя да го гледа, отколкото да го давам от септември на ясла.
ivonska - Между другото кога ще се излъчи това предаване?

# 181
  • София
  • Мнения: 3 099
...
ivonska - Между другото кога ще се излъчи това предаване?

То беше живо предаване и мина. Сега зависи от модераторите дали ще го видим - предоставила съм запис. Ще има още едно, но къде и кога ще ви кажа след някой друг ден...

# 182
  • Мнения: 654
Ходих в социални грижи- Илинден и ми казаха да дойда след 20 - ти ноември, защото програмата още не била действаща! А как тогава на други места в София вече сключват договори???

# 183
  • Мнения: 6 442
Въпросче-може ли детето да ходи на ясла и да се използва тази програма?

# 184
  • Мнения: 2 960
Въпросче-може ли детето да ходи на ясла и да се използва тази програма?
НЕспоред мен не може!!! Няма логика така-бабата ,дето ще взима паричките КОГО ще гледа hahahaдядо Йоцо дето иде ли??? Joy

# 185
  • Мнения: 489
Чак сега попаднах на темата и май по-добре да избягвам подобни теми поне докато родя, защото само се ядосвам!  Close Направо се чудя на търпението на Judy, azaf и още 1-2 мами да обясняват едно и също на все неразбралите!  Crazy Повече от половината не са си направили труда да прочетат за какво става въпрос, но дружно плюят по държавата и майчинството!  #Cussing out Някои сравняват с чужбина, както винаги, без да имат и най-малка представа за там!   ooooh!
За тях ето тук една тема за майчинството в "белите държави", както ги наричате:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339652.0 

И вместо само да плюете разбрали-недоразбрали, защо не вземете най-после да погледнете на хубавите неща в тая държава като на такива?!  Whistling Или е по-лесно да сме все недоволни!

Според мен, програмата е страхотна и жалко, че засега няма да мога да се възползвам, но пък кой знае - може и да мога за в бъдеще.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт