Кръводаряване и цикъл

  • 24 815
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 013
Благодаря на всички. Днес беше шантаво-тежък ден. Трябваше да реша дали да я оставя в болницата, в която е, иил да я преместя в друга, общоприето по-добра... Е, оставихме я в тази, в която е. Дано сме били прави.
Според лунните фази утре е противопоказно да се правят бъбречни операции. Но, кажете ми, кой лекар би спрял операция заради хороскоп?
Вярвам, че всичко ще се случи по най-добрия възможен начин...

# 31
  • Мнения: 4 585
Влиянието на луната не е хороскоп.
Някои лекари в някои страни се съобразяват с фазите на луната.

# 32
  • Мнения: 2 013
Какво да направя? Луната влиза във Везни утре заран около 5 и нещо и ще стои там поне 3 дни. И е кофти да сеправят бъбречни операции.

В петък на обяд видяха гнойно образувание на левия бъбрек. Може би не много голямо и сложно за махане. Преди това търсиха къде ли не защо вдига температура и има бактерии в кръвта. А като цяло я приеха с хипотеза вирус плюс диабет. В петък направиха скенер и се видя гнойното образувание. Назначиха операция в неделя. Което говори за елемент на спешност.

# 33
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз знам, че операции не е препоръчително да се правят във фазата новолуние... и пълнолуние също, защото тогава кръвотечението е по-силно и има опасност от загуба на много кръв и ... Майка ми все пак я оперираха точно при пълнолуние и наистина беше загубила много кръв, но все пак всичко беше наред. Стискам палци и при вас всичко да е наред  Hug

# 34
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Divana, как мина операцията на майка ти?
Надявам се всичко вече да е на ред

Общи условия

Активация на акаунт