Колко време след като родихте ви се прибра коремчето?

  • 3 721
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 274
Първият и втория път - веднага. На изписванията не си личи, че съм раждала.
А сега (но бях с огромен корем) мааалко по - късничко.  Peace

# 61
  • Мнения: 993
Тук май пишат само тези, които имат с какво да се похвалят.  Confused Моето впечатление е, че при доста мами остават "артефакти" след раждането. На мене ми трябваха около 2 години за да си повъзстановя фигурата и най-вече омразния корем. И то след като се подложих на диета и малко спорт. Може и при мен да е станало преразтягане, не знам. Бебето си беше нормално, но за моята крехка структура коремът ми беше огромен. Поне удържах да не се нацепя - другото е обратимо, макар и трудно. Съветвам авторката да се маже и да внимава колко качва - така после ще й е по-лесно да си прибере корема, дупето и каквото още трябва.

# 62
  • Мнения: 579
след 2 часа.
Само да добавя,че коремът ми по принцип си е по-големичък отколкото "би трябвало" според сегашните норми и разбирания.
И,между другото ориенталските танци и това,че родих на 19 г. сигурно имат някакъв принос...

Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 13:40 от just_an_ODDalisque

# 63
  • Мнения: 2 336
аз също бях огромнааааа, и коремът ми се прибра след месец- два

# 64
  • Мнения: 3 501
Веднага ми се прибра.

# 65
  • Мнения: 166
При мен пък на 4 месец. Тогава се прибра като "хората"л

# 66
  • Мнения: 1 080
Абе сичко си е до фигура.
Моя още не се е скатал напълно - пробран е ама някак си не е толкова стегнат като преди - разплут един такъв и с тоооооолкова безбройййй мноооооооого стрии - не е истина.
Някак по - увиснала е кожатаот преди май!!!

# 67
  • Мнения: 1 006
След 7-8-мия месец ми се прибра корема.

# 68
  • Мнения: 4 668
Истински ми се прибра 6 месеца след като родих . И това , като имаш предвид , че съм доста слаба и качих не повече от 10 кг.
Веднага след раждането сложих колан обаче ...
Това с прибирането веднага не е вярно .
Ако имате предвид , че не сте изглеждали като бременни- ОК ! Но едва ли веднага сте изглеждали , като преди  Confused
Аз забременях с "плочки"  на корема . Излязох от болницата с дънките си с ниска талия , които носех преди , но истински , в смисъл все едно не съм била бременна се възстанових по - късно .
С дрехи не ми личеше , но набръчкана кожа ,  паласки ...  Laughing няма как да изчезнат за два часа .

# 69
Около 4 месеца след второто раждане.Иска ми се колкото и странно да звучи да си върна фигурата веднага след раждането.То сега на нищо не приличам-45кг.,абе чирус,ама ще се оправя все някога..... Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 4 784
От мненията от форума ще се объркаш още повече.
Моят корем си го "пазих" доста дълго време след раждането. Дано при теб не е така и по - рано да се отървеш от него!

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 101
Ами още не се е прибрал. Забременях 48 кг сега съм 50 кг и си го имам. Най-гадно ми е като се наведа - виси като торба. Сега почнах да спортувам та ще се види, че второ бебче ми се иска вече  Simple Smile

# 72
  • Канада
  • Мнения: 494
Първия път за около година,а сега вече съм махнала 20 см от талията си,остават още 12 до изходната позиция Simple SmileНо не бързам,и двете ми раждания са секцио,не слагам колани и не прибързвам с физическите натоварвания.За всичко си има време.Аз си мисля,че и възрастта има значение при възстановяването-по "големите" Wink(да не звуча грубо по възрастните) по трудно се възстановяваме Embarassed

# 73
  • Мнения: 250
Моят корем се прибра бърэо, за около 2-3 седмици, сега правя коремни преси за стягане - почти съм успяла Laughing.Леко раждане  Peace

# 74
  • Варна
  • Мнения: 192
Още не мога да си прибера корема или да си вляза в "кльощавите джинси". ВЕче почти 5 месеца, а си имам корем. Успях да смъкна само 4 кг. от качените 16. Не сум носила колани, пък и упражнения не съм правила. Абе замотана работа съм.
Но освен структурата и възрастта си влияе много. Преди 3 години (сега съм на 30) си качвах и отслабвах много лесно, ам сега newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт