Колко време след като родихте ви се прибра коремчето?

  • 3 714
  • 108
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 274

..........Това с прибирането веднага не е вярно .
Ако имате предвид , че не сте изглеждали като бременни- ОК ! Но едва ли веднага сте изглеждали , като преди  Confused ........
 но набръчкана кожа ,  паласки ...  Laughing няма как да изчезнат за два часа .
Искаш да кажеш, че лъжа ли ? Или само така си говоря, колкото да се намирам на приказка.
И защо реши, че няма как да се прибере "за два часа" ?
Аз съм написала кратко и ясно: след първата и след втората бременност никой не би казал, че съм родилка. Мога да го докажа и със снимки от изписванията. Но на кого ли ще доказвам, всъщност. Аз съм човек, който не обича да говори измишльотини. Не знам за другите.

П.С. А набръчкана кожа и паласки дори и сега нямам. Нищо, че качих 30кг. през бременността и досега си влача още 10 от тях. И нямам нито една стрия.
Така че, не прави изказвания от чуждо име. Говори само за себе си, ако обичаш.

# 76
  • Мнения: 402
След около месец си се прибра напълно, а иначе седмица след раждането вече си се напъхвах в  дънките, но нито коремът ми е бил голям, нито качих много килограми през бременността. Peace

# 77
  • Мнения: 2 100
Не се е прибрал още (че и кг качих след раждането), ама аз все се правя на приятно разсеяна де... Whistling  Blush  Laughing

# 78
  • Мнения: 182
Тъкмо се прибра и ......пак се изду  newsm47

# 79
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Трудно се прибра. След около 9 месеца  Embarassed

# 80
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Моето коремче се прибра след 40 ден. Мисля, че е освен индивидуалната физика също е важно и колко кг са били качени. Аз качих 12 кг, прибрах се с 6 кг, свалих ги за 3 месеца, без диети.

# 81
  • Мнения: 925
Винаги съм имала плосък, та чак вдлъбнат корем. Още в края на първия месец беше достатъчно прибран, сега почти не си личи, но за мен все пак си има лееека издутинка. Предполагам, че без упражнения няма да стане  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 579
Само да вметна,че ако кърмиш се прибира по-бързо...
А стрии и аз имам,те незнам как се избягват,аз лично с какво ли не се мазах и пак ми се появиха...

# 83
  • Мнения: 6 274
А стрии и аз имам,те незнам как се избягват,аз лично с какво ли не се мазах и пак ми се появиха...
Пак си е до човек. Асолютно с нищо не съм се мазала и нямам нито една.  Peace

# 84
  • София
  • Мнения: 98
стриите като много други неща в организма   наследствени  са     храненето има значение но най важни са гените

# 85
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Почти не съм се мазала срещу стрии. Да повторя-мързел съм. Качвах по мнооого килограми-първия път бяха +35, а втория+40. На корема(беше огроооомен) нямам нито една стрия, на баджаците имам малко.

# 86
  • Мнения: 2 336
оффффф, стиите са ми болна тема. С какво ли не се мазах и има м стрии на корема. Но като си погледна синчето и ядът по тях ми минава бързо Grinning

# 87
  • Мнения: 2 803
Много бързо, за една-две седмици. Само да вмъкна, че бях доста слабичка и кльощавичка, но като родих се оправих и поналях малко.

# 88
  • Мнения: 349
Още в края на първия месец беше достатъчно прибран, сега почти не си личи, но за мен все пак си има лееека издутинка. Предполагам, че без упражнения няма да стане  Mr. Green

и при мен е така  Peace

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
За 3 месеца  Wink

Общи условия

Активация на акаунт