Бисквитена торта с крем от хляб

  • 17 052
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Интересна рецепта,имам тук изостанали едни филии хляб,трябва да пробвам. Hug

# 16
  • Мнения: 1 951
Погледнах от любопитство, но май ще пробвам и аz  Grinning

# 17
  • Мнения: 285
Тази рецепта я бях споделила преди време тук във форума - но аз  правя десерта във вид на руло, което после нарязвам "под ъгъл" и изглезхда доста красиво - с белите бисквитки и с какаовия крем.

# 18
  • Мнения: 22 867
Sick
Сигурни ли сте, че става вкусно?  Rolling Eyes

Блонди, и аз така реагирах, когато ме почерпиха с такава торта и доста се насилих, докато хапна. Оказа се много вкусно и първо помислих, че се майтапят с мен, като ми казват, че е с маргарин и хляб, защото ми знаят залитанията по уж здравословно хранене. Правих я и вкъщи веднъж, за да използвам една кутийка маргарин, и моите хора все си я спомнят оная вкусна торта, дето............Пък и нали не я правя всеки ден. Но определено е вкусна.

# 19
  • Мнения: 11 607
Намерих най-накрая една снимка на рулото, когато съм го правила аз.....извинявам се,че снимката не е добро качество......

БИСКВИТЕНОТО РУЛО

# 20
  • Мнения: 189
Правя същата рецепта,става страхотна,само,че редя по различен начин.Слагам бисквита вертикално,мажа с крем,пак бисквита,пак крем и т.н.След това се слага легнало и се маже от всички страни.Престоява на студено около 12 часа,за да поеме хубаво от крема.Реже се по диагонал.Опитайте и няма да съжалявате newsm10

# 21
  • Мнения: 11 747
На тази рецепта се бяхме натъкнали със сестра ми като малки и я бяхме пробвали през една (може би) зимна ваканция. Толкова гадно стана...  Sick Sick  но все пак бяхме деца, може нещо да не сме изкусурили....  Thinking

# 22
  • Мнения: 1 558
И аз правя торта с бисквити "Закуска" и крем от хляб! Става страхотна!

# 23
  • Мнения: 9 109
ето моите Витошки с бисквити

# 24
  • Мнения: 4 358
Малеее ooooh! от вчера я ровя тази Рецепта на Меги за торта с крем на основата на хляб.Правила съм я за една нова година когато още прохождах в тортите.Никой не позна че крема е от хляб.Когато им казах последва бурен смях hahaha решиха че си правя майтап.
Ето рецепта на тортата има снимки и описание н поста на Меги.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190750.220 - бялата торта с черешките отгоре е Peace

# 25
  • Мнения: 11 607
Преди да го сложа във хладилника........

Бисквитено руло

Днес го направих.......При мен рецептата е видоизменена както казах....Накисвам хляба с компот, а не с вода, и преди да сложа бисквитите ги топвам в прясно мляко. Не използвам маргарин, а краве масло. Какаото не се оказа от наситените и затова крема седи блед.......

Като стегне ще покажа и разрез......

Общи условия

Активация на акаунт