С какво ходите обути вкъщи?

  • 25 668
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Ходя с джапанки,само лятото обичам да ходя боса,но рядко си го позволявам,тъй като в момента в който тръгна боса и петите ми стават на нищо. Whistling

Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 12:31 от КАРЧЕВА

# 16
  • Мнения: 389
............... в момента м който тръгна боса и петите ми стават на нищо. Whistling

И при мен е така

# 17
  • Мнения: 510
С чехли и зиме и лете  Mr. Green Боса ходех като малка на село, голям кеф и е здравословно! Особено за плоскостъпие Laughing

# 18
  • Мнения: 221
Лятото-боса,зимата задължително с чехли/все ми е студено Embarassed/

# 19
  • Мнения: X
Лятото-боса,зимата задължително с чехли/все ми е студено Embarassed/

 Peace

# 20
  • Мнения: 565
На 1ия етаж ходим 4есто с обувките или с 4ехли / джапанки. Гостите не се събуват. Горе, където са спалните ходим боси или с 4ехли/джапанки, защото не искам да се пренася прах от улицата там където спим. Ина4е тук е нормално да се ходи с обувки навсякъде, ние не можахме да приемем този вариант напълно.  Wink

  bouquet

# 21
  • в провинцията
  • Мнения: 249
През лятото си ходя боса, а като ми стане студено, обувам чорапи, през зимата - с плетени от баба терлици  Simple Smile

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Хм, че интересни отговори...не очаквах толкова много хора да ходят боси Crazy ... на мен пък винаги ми е студено и не мога да ходя боса...не ми е и приятно...лятото с джапанки, а зимата с чехли... Peace

# 23
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Обичам да ходя боса, но сме в къща и не става.
Зимно време съм с чехли, лятно - джапанки.
Понякога захвърлям чехлите в някой ъгъл и щъкам по хавлиени чорапи.

# 24
  • София
  • Мнения: 980
предимно боса и рядко с чехли и то само зимата ,когато е много студено

# 25
  • Мнения: 2
Аз,както написах в началото,ходя перманентно боса вкъщи.Даже и през зимата ходя така,защото съм свикнала и не ми е студено.Единственият ми проблем е,че живея в къща,която трудно се чисти и заради това краката ми постоянно са черни  и се налага да ги мия по няколко пъти на ден,което е супер досадно Rolling EyesИначе навън ходя само с високи токчета и почти никога не слагам ниски обувки.От токчетата ми излязоха мазоли на ходилата,точно на възглавничките.Надявам се да успея да се преборя с тях скоро...

# 26
  • Мнения: X
Винаги обута,зимата с чехли и чорапи,а лятото-с джапанки.Краката ми са вечно ледени през зимата.

# 27
  • Мнения: 1 645
С обувките...
Но напоследък се замислям за топли,удобни пантофки Rolling Eyes

# 28
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Боса,зимата отопляваме с подово и никога не ми е студено на краката,когато имам гости предлагам пантофи,но в никакъв случай не позволявам на никой да стъпва с обувки в къщи.

# 29
  • Berlin
  • Мнения: 11 259
с домашни пантофи или джапанки, според сезона.

Общи условия

Активация на акаунт