Боя за коса-blond

  • 75 898
  • 412
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 415
В Лореал Екселенс окислителят колко процента е?О тази боя с кой номер се правите?

# 31
  • Мнения: 3 415
Вчера ходих да се изрусявам.Не постигнах това което исках,май фризьорката ми не беше на кеф Close .Ео ме
Кажете ми,как ви се струва?Не искам пак да ходя да ми я гори косата,другия месец ще отида да ми я изсветли още...

# 32
  • Мнения: 2 414
Ти какво русо искаш да постигнеш?

# 33
  • Мнения: 3 415
Ти какво русо искаш да постигнеш?
Еми по-светло,като на аватара ми да речем...това е направо убийствен цвят на главата... Shocked

# 34
  • Мнения: 2 414
Аз много се измъчух,докато си нмамеря точния цвят,защото си нямах и идея какъв искам да е,но сега съм страшно доволна. Crazy

# 35
  • Мнения: 3 415
Аз много се измъчух,докато си нмамеря точния цвят,защото си нямах и идея какъв искам да е,но сега съм страшно доволна. Crazy
Може ли снимка на твоето русо?Я кажи,на снимката приличам ли на нещо в главата.. newsm78 Laughing ?

# 36
  • Мнения: 3 415
Еее,ма ,мами,окуражете ме деееееее smile3518

# 37
  • Мнения: 702
Аз мисля,че е добре,изчакай до другият месец и тогава пак,с времето ще постигнеш цвета който искаш!

# 38
  • Мнения: 12 669
Мисля, че цветът ти е чудесен и много ти отива. Очите ти изпъкват идеално. Даже мисля, че по-русо ще е прекалено, но съм сигурна, че щом си се навила, ще опиташ.

# 39
  • Мнения: 481
Да споделя и аз  Wink
Естествения цвят на косата ми е тъмнокафяв,да не кажа черен...Когато реших да се боядисам руса,естествено отидох на фризьор,но....няма да ви казвам какъв цвят ми направи косата,идеше ми да я #2gunfire и така още два пъти посетих други,но така и не се получи,това,което искам...Цвета беше ужасен:жълто,рижаво и всякакви такива нюанси Shocked.Накрая реших сама,в домашни условия-точно на третия път си уцелих боята и постигнах желания цвят Grinning.На Гарние 113 номер!
Сега,когато посещавам салона,за да се подстригвам,винаги ме питат ,къде съм ходила да се боядивам-дори по пътя са ме спирали девойки,за да попитат,при коя фризьорка ходя Laughing

# 40
  • Мнения: 3 415
Да споделя и аз  Wink
Естествения цвят на косата ми е тъмнокафяв,да не кажа черен...Когато реших да се боядисам руса,естествено отидох на фризьор,но....няма да ви казвам какъв цвят ми направи косата,идеше ми да я #2gunfire и така още два пъти посетих други,но така и не се получи,това,което искам...Цвета беше ужасен:жълто,рижаво и всякакви такива нюанси Shocked.Накрая реших сама,в домашни условия-точно на третия път си уцелих боята и постигнах желания цвят Grinning.На Гарние 113 номер!
Сега,когато посещавам салона,за да се подстригвам,винаги ме питат ,къде съм ходила да се боядивам-дори по пътя са ме спирали девойки,за да попитат,при коя фризьорка ходя Laughing
Браво мила  Hug Тази боя с колко % окислител е?
Мадам Х мерси за куража,аз наистина очаквах друг нюанс.Погледни на аватара ми колко е светло русо,пък сега стана по-тъмно,за това се разочаровах.. Tired

# 41
  • Мнения: 1 666
И искам да Ви питам дали е възможно от бременността вече да не ставам толкова хубаво руса?
Всичко правя както съм го правила преди, а косата ми жълтее  newsm78
Надявам се авторката да не ми се разсърди,че задавам въпроси в нейната тема. smile3525

И аз забелязах нещо такова при мен още след първата бременност. Може би се променя нещо в структурата на косъма или пигмента му, незнам... Но е факт.
Иначе аз също се правя в домашни условия. Последно вече доста време съм на Гарние 8.1. Става приятен пепелив цвят, не толкова рус, колкото ми се иска, но съм с много тънка коса и трябва да внимавам много.

# 42
  • варна
  • Мнения: 564
И аз имам един злополучен опит за боядисване в домашни условия с Палете Делукс.Много изсъхва от тази боя косата,и не винаги се получава резултатът на снимката.При ме беше ужасно-станах червена,ама като на селска мома баба и #2gunfireОт тогава ходя на фризюор на 3 месеца веднъж,а като ми поомръзне се боядисвам в къщи с Лореал Ферия,от която съм много доволна-прави ми косата много хубава,лъскава,обемна и след 1 месец пада/най-хубавото,защото пак ми омръзва/.А като цяло съм светло кестенява,на кичури.
Вчера ходих да се изрусявам.Не постигнах това което исках,май фризьорката ми не беше на кеф Close .Ео ме
Кажете ми,как ви се струва?Не искам пак да ходя да ми я гори косата,другия месец ще отида да ми я изсветли още...
А моето мнение, е че ти отива така,но можеш да си сложиш след 2 седмици малко кичури/с фолио да те направи фризиорката/ и ще стане много по-хубаво от колкото цялата руса. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 3 415
janiz мерси за съвета.Мисля да я пооставя така,а другия месец да отида при фризьорката да ми я изсветли с още 1-2 тона.Обаче така не мога да се трая.. Cry

# 44
  • София
  • Мнения: 415
Да похваля и аз моята любима боя- Palette C10, арктическо русо. От 10 години съм руса, пробвала съм доста бои, но само с тази ме хваща бързо и не жълтее.
И аз до скоро се правех сама, но вече нося боя на фризьора и той само ме намазва.

Общи условия

Активация на акаунт