Как се решавате на он-лайн поръчки?

  • 1 463
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 985
дрехи - не смея - нито знам дали не ми хареса, когато го видя 'на живо', нито дали ще ми стане
иначе козметика, парфюми, книги, по-еднозначни вещи от дрехи и обувки - да, особено когато девойките бяха дребни и не можех да скитам по магазините

# 16
  • Мнения: 18
Здравейте,
аз открих пазаруването он-лайн по време на бременноста ми. Наложи се да си стоя повече вкъщи, а живея извън София, далече от любимите ми магазини. Това с което разполагах беше компютър и реших да пробвам. Разбира се с по-непретенциозни стоки. В началото с български сайтове, а после и с чужди. Вече съм доста постоянен потребител на бельото на Делфина http://www.delfina.bg/), открих че в БГ се внасят тениски на Fruit of the Loom, марка която доста харесвах преди години и съм много доволна. Ето един от сайтовете http://teniski.eu/?id=fruits-product&modelid=49&bc=668. Купувала съм книги, също и играчка, както и овлажнител за въздух. Тогава детето беше много малко и единствената възможност да търся беше в интернет оказа се сполучлив избор. Просто трябва да се чете повече. И грешките са по-малко.

Сега разглеждам Laredute и вероятно ще купя дрешки на детето от там. Ако цената не е висока мисля че няма риск дори нещо да не уцелиш. Било то цвят или размер. За по -скъпи неща не бих рискувала, преценката на живо си е друго нещо.

Скоро попаднах на Интернет супер-маркет може и да си напазаруваш без да излезеш навън.
Доставят ти продуктите до вратата. Simple Smile  Това още не съм се осмелила да пробвам  Wink

# 17
  • Мнения: 214
За парфюми няма проблем!Отиваш в някоя парфюмерия и пробваш,после поръчваш в нета.Дори излиза по-изгодно,особено тестери.Иначе друго и аз не смея,особено обувки!

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Парфюмите- ясно, и аз поръчвам. Но дрехи и обувки не мога да се реша.

# 19
  • Мнения: 101
А, между другото за обувките правя така, когато имат магазин тук: отивам, пробвам модела и тогава поръчвам от нета. Така стана с едни апрески на Пума, които намалени в Мола бяха 180 лева, а на мен ми се вързаха същите с доставката на 75 лева.

# 20
  • Мнения: 3 315
Не пазарувам онлайн

# 21
  • Мнения: 751
Пазарувала съм парфюми,дрехи и обувки,и съм нямала проблеми. Peace

# 22
  • Мнения: 1 243
Досега съм поръчвала само храна  Mr. Green и парфюми.
Обувки не смея, аз и като ги меря, после се оказва, че не са ми удобни, пък съвсем без да съм ги обула - не! Naughty
Дрехи още не съм, но бих поръчала, ако нещо много ми хареса.
Козметика съм поръчвала от каталог, ама преди това много разпитвам какво е , що е!

# 23
  • Мнения: 3 695
аз пазарувам он лайн  Laughing  много мразя да обикалям по магазините - досадно ми е  Rolling Eyes

# 24
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
За първи път купих нещо от електронен магазин преди месец. Причината беше, че само там видях това, което ми трябва. А, да, бих пазарувала отново - мразя да обикалям магазините...

# 25
  • Мнения: 1 174
Правила съм такава поръчка за дрехи и бански, плюс едни чехли.Разочаровах се малко, но и това бях предвидила, понеже постъпката ми беше съвсем спонтанна.Едва ли някога ще повторя, както казвате, друго си е да видиш, пипнеш...Simple Smile
Преди това съм поръчвала бебефон, който имаше в каталог на тукашен магазин, но едно, че липсваше в момента и трябваше да чакам месец за доставката, друго, че цената му беше с 30% по-висока от тази в он-лайн-магазина. За това не съжалявам.
Общо казано, не ми е по вкуса този вид пазар, но...пробвах. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 559
Ами основно заради цените! Обувки обаче не мога да рискувам да си купя.

# 27
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Пазарувам онлайн  Peace

Най-вече стоки, които ги няма в България, а и излизат много по-евтино.
Дрехите винаги съм ги улучвала на размер  Laughing
Книги, подаръци и т.н. също съм поръчвала и не съм имала никакъв проблем.

Просто трябва да се внимава при избора и ако за първи път се поръчва от даден сайт да се стартира с нещо за дребна сума, в случай на загуба да не са много пари.

# 28
  • Мнения: 31 226
Поръчвам само козметика и парфюми. Дрехи и обувки не бих посмяла, а и много обичам да ходя по магазините и ще се лиша от удоволствието да си купувам докато обикалям. Винаги пробвам всичко и тогава преценявам , а по нета няма възможност.Телефон също не смея да купя от сайт, а за лаптоп да не говорим.

Общи условия

Активация на акаунт