Carmen Marc Valvo и Жана Жекова един и същи човек ли е?

  • 3 593
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 161
Аз съм от-кутюр некомпетентна,  но се чудя защо тоя мъж се казва Кармен?
Карл Мария фон Вебер как си е използвал второто име?И колко други знайни и незнайни.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ама не си го е сложил отпред.
Моето предположение е, че майка му, още като го е родила, е имала усещането, че ще стане дизайнер, затова е Кармен.

# 47
  • Мнения: 5 710
Колко тъпо.
Жана Жекова сигурно мисли, че света е пълен с неинформирани глупаци.
Не ми казвайте, че този модел я е вдъхновил за цялата й Океанска колекция.
Шанел, добре завърнала се.

# 48
  • Мнения: 3 405
В защита на творците обаче мога да кажа, че често се случва на двама души да хрумне една и съща идея. Има много примери за това - не само в изкуството.

Василиса, как може да ме изпревариш?
Аз обаче щях да го кажа с доста сарказъм Simple Smile

# 49
  • Мнения: 3 634
Ти понеже питаш дали е един и същ човек....май не е! Според снимката Кармен е по-симпатичен! А и тъй като според мен Жанчето плагиатства, явно е и по-талантлив.
Роклята е посредствена, ако не стои на изключително крехко тяло. Юревич е безлична!
Обобщих чудесно и крайно елементарно!  Laughing

# 50
  • Мнения: 2 093
Какво ли би се получило, ако тези снимки с модели се изпратят до двамата дизайнери с молба да коментират  двате рокли. Не знам кой от кого е взел идеята, но поне единия/едната трябваше да изплолзва различна материя и цвят на плата за да е по-малко очебийна приликата.

# 51
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 Брех,много я копират тази жена.
 Преди няколко години имаше скандал с плагиатствана рокля на Жана Жекова, "с която колегата й Александър Георгиев спечели в Австрия награда за висша мода и предизвика скандал в модните среди у нас... Тя свика пресконференция, на която демонстрира уникалния начин на изработване на дантелената рокля от зимната й колекция за 2000 г. и обяви намеренията си да съди Георгиев ..."( от в.Дневник )

 Пусто,не намирам въпросната рокля на снимка.

# 52
  • Мнения: 884
Доколкото съм чувала,изработката на дрехи не  подлежи на патент.
Съответно докато някой не сложи емблема на  чужда марка не се смята за кражба.
Само за липса на въображение. И на лошо възпитание. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 2 229
...
На снимката с гнездото на главата си, девойката изглежда като един истински модел, каквито се развяват по повечето световни ревюта. На другите е просто по-сладникава.
...

По световните ревюта не съм виждала нито един модел с такъв бюст. Laughing
Изключение са ревютата на бански костюми и понякога бельо.

# 54
  • Мнения: 4 892
Eee, Serendipity, говорех за излъчването, гнездото и строгата физиономия. То ако питате кикиморите, само циците са й наред, не ги сквернете барем тях.
Да е живо и здраво момичето, да го оставим.

Да видим как да прецакаме/шашардисаме дизайнерите? Да им пратим по един мейл, а?
Или да си попишем тука и да ни размине възмущението.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 840
Моделът не е новина сам по себе си. Така че, ако ще се занимаваме с това да дирим първоизточника, бая ще се озорим. Винаги има възможност да се случи подобно припокриване.
Освен това, Жана Жекова е марка, самата дизайнерка не е автор на всички модели, които предлага марката.

Юлия Юревич е с видима блефаропластика.
И някакви корекции по челюстта.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 880
да беше откраднала и прическата на моделката...че тоя развълнуван пудел... Sick

Общи условия

Активация на акаунт