Отговори
# 135
  • Мнения: 9
 sun kissed, на мен досега само веднъж ми се е обръщал косъм, но се справих с проблема.... Изпитан трик е да избягваш носенето на стегнато бельо и панталони в момента, в който косъмчетата започват пак да никнат / това са 1-2 дни, не повече /- за да могат спокойно да си пробият през кожата, без да има какво да ги притиска и кара да растат в др. посоки. това при мен действа  Simple Smile а иначе дали колата е студена или топла, няма особена разлика в ефекта - все е за скубане . Друг трик който при мен действа, е непосредствено преди процедурата да вземеш топъл душ - кожата се отпуска и изскубването е по-лесно и бързо  Wink

# 136
  • Мнения: 9
sun kissed, на мен досега само веднъж ми се е обръщал косъм, но се справих с проблема.... Изпитан трик е да избягваш носенето на стегнато бельо и панталони в момента, в който косъмчетата започват пак да никнат / това са 1-2 дни, не повече /- за да могат спокойно да си пробият през кожата, без да има какво да ги притиска и кара да растат в др. посоки. това при мен действа  Simple Smile а иначе дали колата е студена или топла, няма особена разлика в ефекта - все е за скубане . Друг трик който при мен действа, е непосредствено преди процедурата да вземеш топъл душ - кожата се отпуска и изскубването е по-лесно и бързо  Wink

Правя тези неща, dawnfall. И при все това ефект нулев..  Cry На мен наистина мноог трудно ми избиваха косъмчетата и определено продължаваше повече от ден-два. Единия път при козметичка, другия- аз сама. Е да, ама....

# 137
  • София
  • Мнения: 72
И аз да се включа, пробвала съм по всички начини, в началото карах с браснача, после си купих епилатор и с него краката и триъгълника но не всичко каквото остане с бръсначката (че на по нежните места много ме боли  Shocked) и накрая се престраших и отидох при козметичка само за интимните части първите пъти много боли но ако се прави редовно на 3-4 седмици най-много, започва да боли все по малко. Кола-маската при козметичка е най-добрият и дълготраен метод според мен но от известно време кризата сериозно удари семейният бюджет и спрях да ходя, идва ми скъпичко на 3 седмици по 20 лева за оная ми работа  Laughing. Не знам при вас колко взимат, ама със моите 240лв. майчинство ми е скъпичко, на този етап се наложи да се върна към бръсначката  Tired

# 138
  • Мнения: 2
аз ходя в хотел НОРИС на 2-ия етаж има една козметичка която взима много евтино и работи много внимателно и ми взима `10лв за триъгл.  и другите неща съм им много евтини и работят добре Laughing

# 139
  • София
  • Мнения: 72
Цитат
аз ходя в хотел НОРИС на 2-ия етаж има една козметичка която взима много евтино и работи много внимателно и ми взима `10лв за триъгл.  и другите неща съм им много евтини и работят добре Laughing
10лева само за зоната около бикините или напълно обзкосмяване на интимната зона?

# 140
  • Варна
  • Мнения: 2
Здравейте,дами.Да се включа и аз със съвет към всички,които имат проблем с врастналите косъмчета-вземете си едно кремче Керапил на фирма Лед-пречи на врастването на косъмчета и много бързо изчезват червените точици от епилираната зона,но на мен малко ми щипе,като се мажа.Със същия ефект,но без да щипе е крема за мъже на Авен-пак против врастване на косъмчета.

# 141
  • Мнения: 2
за всичко е 10лв_ за цялия триъгълник

# 142
  • София
  • Мнения: 72
Аха, мерси nunita явно при нас в Габрово цените са по високи или може би моята козметичка взема скъпо  Rolling Eyes Ще трябва да проверя на други места в града как вървят цените

# 143
  • Мнения: 93
и аз имам този проблем и се га съм решила да си ги махам с кола маска.само,че мисля първите няколко пъти аз да си е направя и после на козметик,така хем ще мога да си викам в къщи колкото искам,хем и на козметичката ще и е по-лесно като ида.в сани бях видяла някаква кола маска като уреда при козметиците,нещо такова беше и струваше 13 лева,мисля да е пробвам.иначе вие каква кола маска взимате?

# 144
  • Варна
  • Мнения: 898
иначе вие каква кола маска взимате?
Ленти за кола маска на Стреп. Може да ги намериш в големите супермаркети, но там можеш да си вземеш цяла кутия (около 12 лв.), което е много. А в аптеките ги продават на бройка (около 1,50 лв.). Ако ти е за първи път една лента трябва да ти стигне. Иначе самата лента се реже на малки лентички, затопляш ги в ръцете си и ги ползваш. На мен лично са ми страшно удобни. Ако не ти дадат специална кърпичка към тях, може да отстраниш остатъците и с памук, напоен в олио. Но с вода и сапун нестава.  Peace

# 145
  • Мнения: 9
Добре де, в какво се състои разликата между лентите на Стреп и кола маската, която ще ти направят в салон например. Аз си правех топла кола маска вкъщи, но ми се обръщаха косъмчетата. И действително оредяха леко, но останалите се показваха още на 10тия ден. Как е със маската на Стреп?

# 146
  • Бургас
  • Мнения: 90
i az sam za kola maskata naistina boli no samo parviq pat a i nali znae6 trai babo za xubost

# 147
  • Мнения: 4 569
Аз да задам един може би малко тъп въпрос Embarassed , като  ползвам самобръсначката за интимните части аз се сапунисвам хубаво. Но си мисля , че както не трябва да се ползва сапун или душ гел за измиване и тоалет на съответното място, а трябва  да се ползва интимен сапун, така като се сапунисам обилно при бръснене пак не е добре Confused Тогава моля ниакоя от вас да ми каже как мога да се обръсна без да се притеснявам, че си увреждам флората със сапуна. И още нещо, тези кремове депилатоари подходящи ли са за използване там? Не увреждат ли и те естествената среда и да си докара гъбички човек( става дума не само за премахване на космите от триъгълника, а цялостно, всичко)?
Аз хващам гъбки от всичко-душ-гел,сапун.Нямам проблеми с интимния гел на Лактацид.

# 148
  • Мнения: 910
мацки за фотоепилация не сте ли чували -какви са тези съдистични методи -скубане и бръснене.За сравнение : кола на цял триъгълник е 10-15 лв ,а фото 60-65 лв,след пет процедури имам толкова малко косми ,че съм ходила само два пъти от октомври до сега -вярно не изчезват напълно всички косми ,но е къде по-безболезнено от всички други методи,а и проблема с обръщането на растежа на косъма го няма !

# 149
  • София
  • Мнения: 792
 Мисля, че и с фото и с лазерна епилация ефектът не е траен..ще се радвам някой да сподели колко време трае ефектът и дали си заслужава инвестицията.

Общи условия

Активация на акаунт