Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 55

  • 30 267
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 618
 Нели, честити ви ходещи крачета  bouquet
ето като идея

http://www.tourtes.com/?m1=19&m2=50

# 76
  • Мнения: 373
еееееееееее Дими  ..............
........ ги прибирах към тичинките - трудно се лепяха, с вода се размекваха, затова бързичко ги слагах да съхнат натясно, за да си заебат прибрана форма...
  Joy
Не ти се присмивам, просто ми се наби....ехехе

# 77
  • София
  • Мнения: 618
........ ги прибирах към тичинките - трудно се лепяха, с вода се размекваха, затова бързичко ги слагах да съхнат натясно, за да си заебат прибрана форма...
  Joy
Не ти се присмивам, просто ми се наби....ехехе

 smile3532 че може жената наистина това да е имала предвид, като не са се държали подобаващо Joy Joy hahaha hahaha

# 78
  • София
  • Мнения: 2 113
Ами освен да не го редактирам Simple Smile, иначе коментарите ви ще останат да висят:))))) Хич нямам нерви да си търся печатни грешки...и ето как ви веселя:)))

# 79
  • Мнения: 1 965
Димиииииии, хич да не ти пука! Важното е да е весело..... И аз правих сватбени торБи, в предишното предизвикателство ако си спомняте......  Joy Joy Joy. Мерси за подробния материал..... Екстра е!!!
НелиДи - ако не ти се идва до нас, тичай до Кауфланд. Можеш да направиш стъпчици с ТЕЗИ закачалчици. Отдолу имат дупки, ама се запълват лесно..... Големия зор беше да изчопля двустранното тиксо.....  Thinking

# 80
  • София
  • Мнения: 113
Здравейте, момичета!
От ходене насам-натам това лято изостанах с цели 18 теми (как ще ги наваксам не знам, но е задължително да го направя).
На бърз ход видях великолепни сладки творения smile3501 smile3501 smile3501.
sunshine-moonlight - чудесна нежна симфония от зелено и лила.
laskova, перфектна кошница и страхотни рози.
barcela, дъщеричката със сигурност е останала много доволна от тортения си подарък.
Дими, страхотни цветя и наситени цветове   bouquet.
И за да не ме критикува Дими, ще покажа и аз с какво се борих последните 8 дни. В нашето семейство празниците винаги се изсипват накуп. На третия си опит се справих чудесно с ММФ и открих класическия фондан на Аталанта (благодаря ти Аталанта   bouquet). А на Дими отново благодаря за инструкциите.
Това беше за една специална годишнина със съпруга:

А това за неговия РД на 23.10. с пожелание да намери време и да осъществи мечтата си.

И накрая за РД на баща ми на 25.10. - малко е закачлива за неговата възраст, но отдавна исках да се пробвам с панделка и това беше удачен повод.

Аууууууууу, как да ги намаля тези снимки smile3511. Веднага ще си редактирам поста, ако някой подскаже Praynig

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 16:24 от didocia

# 81
  • Мнения: 634
Както ,винаги чудесни работи видях.Поздравления на всички. smile3501.Аз малко не съм във форма,защота ме е натиснала една настинка и леглото ме дърпа .,но все пак успях да приготвя две торти така ,че ви ги показвам.Поздрави на Ина за синчето и да и пожелая много вълнуващи моменти с него.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 658
didocia, чудесни торти си направила, браво на теб   bouquet
Албенче, както винаги на ниво. Като знам, колко е трудно като си болен..........

Аз съвсем бавно влизам във форма. Миналата седмица правих кекс, а днес мое любимо от детството бисквитено руло. От тортите съм далеч, но си пожелавам да мога да направя тортата за рождения ден на племенничката ми на 12.11

# 83
  • София
  • Мнения: 2 113
Петя, само това да се чува! Да сте добре ти и домашните, а за прощъпулника на новия член, направи идеята си за тортеното предизвикателство:))))

Албенче, много фини шприцовани рози! Възхищавам ти се!

didocia, впечатлена съм! Браво! Радвам се, че си имала възможност и повод да направиш тези прекрасни торти - тревичката по голф тортата и изобщо цветът са супер, розите е много нежна, а тази на баша ти - мисля, че е много добро в технически план изпълнение:)))

# 84
  • София
  • Мнения: 2 658
Петя, само това да се чува! Да сте добре ти и домашните, а за прощъпулника на новия член, направи идеята си за тортеното предизвикателство:))))

Дими, не питам аз за прощапулника  Grinning Много ми е рано за това. Аз говорех за племенничката, но тя ще става на 7 години. Иначе за тортата за предизвикателството е толкова тематична, че както и да го мисля няма да върви за никакъв повод. newsm78 После ще ви разказвам за идеята ми, едва ли някой ще е мислил над същото.

# 85
  • Мнения: 11 607
Извинете....нахълтвам много неканена.......То сигурно само мен ме няма тук......

Готвя що-годе Embarassed, вкусно-невкусно - ядат ми манджите домашните, обаче нашите любими торти са само купешките от близката сладкарница........Това чудо за мен е недостижимо.

Ако обича някоя кротка и търпелива душа да ми обясни с кое най-лесно да започна, какво да си купя и евентуално ако съм свободна в неделя да се пробвам. Повод няма - никакъв!

# 86
  • София
  • Мнения: 2 658
Извинете....нахълтвам много неканена.......То сигурно само мен ме няма тук......

Готвя що-годе Embarassed, вкусно-невкусно - ядат ми манджите домашните, обаче нашите любими торти са само купешките от близката сладкарница........Това чудо за мен е недостижимо.

Ако обича някоя кротка и търпелива душа да ми обясни с кое най-лесно да започна, какво да си купя и евентуално ако съм свободна в неделя да се пробвам. Повод няма - никакъв!
Започни с тортата с рула на Лео, мисля я има на първа страница, ако искаш ми пиши на лични и ще ти помогна с няколко лесни рецепти с кремчета и готови блатове. Peace

# 87
  • Мнения: 11 607
Започни с тортата с рула на Лео, мисля я има на първа страница, ако искаш ми пиши на лични и ще ти помогна с няколко лесни рецепти с кремчета и готови блатове. Peace

Ааааааааа, никакви такива - никакви готови кремчета и готови блатове.......

# 88
  • София
  • Мнения: 830
Мама Цоцоланка, ето ти тортата на Лео дето Петя е споменала: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=141085.0
Дано ви хареса.

# 89
  • Мнения: 1 965
HEEEEELP!!!! Pleaseeeeeeeeee!!!
Моята любима и адски капризна сестра smile3527 ми поръча торта за юбилеен подарък..... След няколко Валидола smile3511 и box , стигнахме до консенсус за "облицовката" както тя я нарече и кремчетата и блатовете. Много какао и още по-много шоколад..... Дотук добре..... Обаче...... newsm78, вътре трябва да има цели лешници. Лешници ще купя, то е ясно. Обаче...... как се обработват преди да се сложат в торта. Да ги пека ли? Сурови ли да ги слагам???? Щото със осолени определено няма да се върже  hahaha..... Давайте съвети, че досега само счукани сурови ядки съм слагала. С тия големи топчета - какво да правя... Какво пише по дебелите книги??? smile3529. И какво ще ме посъветвате от личен опит? Мислех си, да ги запека малко - ей, така без нищо. Просто колкото да станат хрупкави...... Ама знам ли?!?!?! newsm12  . Айде, ще глътна още един хап, а пък вие помислете вместо мен....  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт