Момичета моля за вашето предположение

  • 4 173
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 884
Първо-честито  bouquetДано този път всичко е наред PraynigМоля те,обаче,бъди по-конкретна,кажи с колко ти закъснява и колко единици показа кръвният тест за бременност?Задължително го повтори след 48 часа,за да видиш как се движи хормона,защото една единствена измерена стойност сама по себе си не реална представа за нещата(освен,че си бременна,разбира се,но това не е достатъчно,за да знаеш дали всичко е наред)Надявам се ,че ме разбра,казвам ти това с най-добри чуства Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 591
С 6 дена ми закъснява. А резултат го получих по телефона. Не миказаха никакви единици. Само казаха че е положителен. Но утре ще мина ди си ги искам на хартия.

# 62
  • Мнения: 9 973
  bouquet  bouquet  bouquet
лека бременност и здраво бебче на финала Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 4 884
С 6 дена ми закъснява. А резултат го получих по телефона. Не миказаха никакви единици. Само казаха че е положителен. Но утре ще мина ди си ги искам на хартия.
Shocked newsm78Е това ме втрещи,то че е положителен и ти сама си си разбрала от уринния,идеята да ти кажата "колко" е положителен,защото положителен е и при 20 единици и при 2000,но разликата е от земята до небето!Обезателно си го вземи лично,да си го имаш черно на бяло Peace

# 64
  • Мнения: 298
   bouquet   bouquet    bouquet  ЧЕСТИТО


Лека бременност и усмихнато бебче на финала.Сега почивка и позитивни мисли. Hug

# 65
  • хасково
  • Мнения: 378
Честито!Лека бременност! Hug Hug Hug

# 66
  • Мнения: 9 973
отново ти честитя  bouquetи аз успях,дано и другите успеят Praynig

# 67
  • Мнения: 130
Честито! Много се радвам за теб . Здраво и хубаво бебче ти желая Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 591
Благодаря ВИ много за хубавите думи момечета. Малко съм тъжна защото мойта лекарка ми каза да ходя при нея на лекар едва към 12.12.2008г., защото сега нямало смисъл и трудно щяла да види нещо. А мене постоянно ме боли коремчето, или по точно имам някакъв дискомфорт там,но според нея това било нормално в начлото. Вие как мислите.

# 69
  • Мнения: 1 949
Благодаря ВИ много за хубавите думи момечета. Малко съм тъжна защото мойта лекарка ми каза да ходя при нея на лекар едва към 12.12.2008г., защото сега нямало смисъл и трудно щяла да види нещо. А мене постоянно ме боли коремчето, или по точно имам някакъв дискомфорт там,но според нея това било нормално в начлото. Вие как мислите.

Права е жената! Мен корема ме болеше все едно всеки момент ще ми дойде и то в продължение на ок.2м (ако ли не и повече  newsm78)

Честито и лека бременност   bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 591
Точно така ме боли и мене. Значи да не се притеснявам, а нещо мога ли да пия за тази .болка

# 71
  • Мнения: 1 949
Точно така ме боли и мене. Значи да не се притеснявам, а нещо мога ли да пия за тази .болка

Не е зле всеки път, когато се налага да пиеш лекарства през бременността си (дай боже да не се налага), да се консултираш с лекаря, който ти наблюдава бременността. Тук може да получиш всякакви мнения, които да те подведат. Аз лично не съм пила нищо за тази болка, не ми пречеше.  Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 591
И на мене не ми пречи, но си е постоянно и е малко дразнещо и изнервящо.

# 73
  • Мнения: 1 949
И на мене не ми пречи, но си е постоянно и е малко дразнещо и изнервящо.

Радвай се, мила.  Heart Eyes Матката ти се разтяга, защото за бъдещото бебенце ще трябва място Wink Постепенно ще престанеш да забелязваш това "дърпане", така че спокойно. Ако все пак е нетърпимо, мисля че може да пиеш но-шпа, но не ми се доверявай сляпо. Питай си лекаря!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт