Уфф, пералня?!

  • 6 629
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 122
Накой да има впечатления от тази:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09030246

Много ми я похвалиха. С керамичен нагревател е и със SILVER NANO стерилизация.

аз имам впечатления от почти месец, за сега са идеални  Peace

# 46
  • Мнения: 44
Здравейте, а някой може ли да ми каже от къде да си купя пералня за вграждане AEG.

# 47
  • Countryside
  • Мнения: 11 628

Край, аз си реших дилемата взех си Аристон комбинирана за вграждане, с иноксов казан, 1200 оборота, супер тиха, 5кг пере/4кг суши. Има 3 год. гаранция и ми похвалиха сервиза им (Шани  Hug )
Моля те сподели кой модел е  Peace
Моделът е CAWD 129(EU). Ето линк

# 48
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
Здравейте, а някой може ли да ми каже от къде да си купя пералня за вграждане AEG.

   В Техно -тата трябва да има  newsm78
   Разгледай сайта на Техномаркет, сигурна съм, че имаше една комбинирана със сушилня.

# 49
  • Мнения: 44
Комбинирана да, но аз искам само пералня без сушилня. В Технополис и Техномаркет предлагат едни и същи модели - нямат AEG, само стар модел /мисля  newsm78/ на Електролукс. Чувала съм добри отзиви за вгр.перални на AEG /че са много безшумни/ затова съм се ориентирала към тях.

# 50
  • Мнения: 1 632
Bellucci,няма ли да се похвалиш вече с нова пералня? Flutter

# 51
  • София
  • Мнения: 7 990
Аз съм фен на AEG за бяла техника. Преди 3 години купихме AEG Electrolux, 5 кг., само пералня, с ел. везна, 1000 оборота, тиха, не ни е създавала проблеми до сега. Има повече възможности да се регулират оборотите, което също много ми харесва.

# 52
  • Мнения: 581
 Вчера си купихме тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09038125 и ще видим каква ще излезе.За сега впечатленията ми са, че е доста безшумна, кратката програма изпира хубаво дрехите и като цяло много й се кефя.
 Като стана въпрос за AEG, аз също много харесвам тази марка.В Техномаркет вчера като разглеждахме пералните направо се влюбих в  няколко модела, обаче бяха към 1600лв., а в момента не можем да си позволим уред на такава цена.

# 53
# 54
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Bellucci,няма ли да се похвалиш вече с нова пералня? Flutter

и аз я чакам с похвалата  Flutter

# 55
  • Мнения: 1 632
Аз лично не бих дала толкова пари,за тази пералня!
Но това естествено си е мое мнение  Peace.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
zori13,какъв и е казана,че и аз съм и хвърлила око?

# 57
# 58
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Шани,благодаря.Трябва ми обаче 6кг пералня.Тази http://ritoni.com/products.php?product_id=3681&section_r=technics ми харесва,че ми удобно отварянето надясно за мокрото,но ме притеснява,че цялото управление е на вратата.Бива ли я? Simple Smile

# 59
  • Мнения: 581
zori13,какъв и е казана,че и аз съм и хвърлила око?
Честно да ти кажа изобщо не помня Embarassed какво ни обясняваха в магазина по този въпрос, а в книжката с указанията не пише.Като го гледам също не мога да разбера какъв е.

Общи условия

Активация на акаунт