Какъв крем за лице използвате?

  • 147 361
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 221
На 32 г. съм.Кожата ми е комбиниран тип.Ползвам от няколко години околоочен  и серум Idealist нa Estee Lauder и дневен крем Future Perfect.Обаче от 2 месеца не ползвам кремчето,защото ми се образува кир ефект/преди не се е случвало/ само околоочният и серума слагам сега:oops:.

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 23:42 от МоРсКа СиРеНа

# 31
в момента ползвам Avene

кой на Авен използваш?

# 32
  • Исландия
  • Мнения: 60
Ползвам Chiroxy, кислороден крем, хидратира. Много съм доволна. Медицинска козметика , между 20-25  лв е тубичката в различните аптеки. Много свеж вид придава, много омекотява, не е мазен ( аз съм с мазна кожа), не запушва порите. Доволна съм от него много.  Той е предназначен да хидратира кожата активно, за да я подготви за операция - в упътването пише ,че се прилага предоперативно да  хидратира и предпази кожата, което означава, активно.

# 33
  • Мнения: 6 713
Биодерма - Хидрабио, фактор 15. Невероятен крем, много съм доволна, защото смених много други марки, кожата ми не се чувстваше добре нито с Авен, нито с Виши, нито с Юсерин.
Кожа - суха  на места, мазна на носа, челото. От време на време лишеи, почти винаги - черни точки, понякога пъпки.

# 34
  • Мнения: 776
И аз да си отговоря в темата Mr. Green
25+, мазна към комбинирана кожа Peace За дневен ползвам този на Шисейдо за нормална и комбинирана кожа:

Доволна съм Peace, хидратира добре и в комбинация с другите продукти от серията някак си тенът ми се проясни Hug Минус е, че не регулира достатъчно добре, но идва зима, кожата ми се изсушава, така че проблемът с омазняването ще е по-малък.

За нощен доскоро ползвах Ейвън Peace, но нещо не ми хареса комбинацията Confused и преминах на Nuxe и Skin Medica. Сега редувам една вечер:
серум за 35+
крем за 25+, all skin types

За сега нямам оплаквания Peace, леки текстури, добра поносимост при чувствителна кожа, вече за анти ейдж резултати Mr. Green е рано да се каже.

на следващата:

 Flutter Залагам големи надежди това да е  hahaha"чудотворното бурканче", пък да видим Thinking

Иначе като цяло най съм доволна Hug от кремовете за лице на Biotherm във варианта за нормална към комбинирана кожа, защото идеално ми пасваха от гледна точка максимално регулиране ( до късните следобедни часове Peace ) на омазняването. Но понеже ползвам марката от години и вече станах "едно си баба знае, едно си баба бае" Joy, реших да сменя с нещо различно Peace И все пак никога не е късно да се върна след експериментите Mr. Green

# 35
  • Мнения: 256
nivea visage синия за нормална към смесена кожа

# 36
  • Мнения: 164
Аз много ги сменям.  Blush
В момента довършвам летните кремове -  тонираният на Avon
под него слагам втора седмица  серумът на Аню
околоочен - лифтинга за контура

нощен - доскоро този
околоочен - на  Колагена перленият


Сега есента и зимата ще мина на серията Anew Alternative на Avon и серията за мазна кожа на Родиола.


Би ли споделила нещо повече за перления крем на Колагена-околоочен,има ли ефект при отстраняването на торбичките?

# 37
  • Мнения: 922
за дехидратирана нормална кожа ползвам това:

http://www.plantesystem.com/images/produits/produit_45.jpg

# 38
  • Мнения: 7
Скоро си купих крем на LIEPAC(COHERENCE)!Някой ползвал ли е продукт от тази марка?

# 39
  • Мнения: 2 132
От 3 месеца ползвам на Талодерма-дневен за чувств. кожа, слънцезащитния 50 фактор и околоочното гелче.Иначе за почистване вечер мляко и тоник на Etre Belle.Засега съм приятно изненадана от резултатите, като се има впредвид, че е евтина козметика(медицинска) Peace

# 40
  • Мнения: 7 047
И аз през лятото ползвах този на Талодерма с фактор 50 и съм доволна.
Сега ползвам дневен, нощен, околоочен на
Но ми се чини, че за зимата няма да е много подходящ.

# 41
  • Мнения: 4 292
В момента Юсерин хидро протект. Харесва ми, но ми е на свършване и ще пробвам някой друг. Оглеждам се.  Laughing

# 42
  • Мнения: 411
Regal - дневен,овлажняващ.Сега ще си купя и нощния.

# 43
  • Мнения: 290
Аз все още си използвам слънчезащитния крем на Талодерма. Доволна съм от него.
Като изчезне съвсем слънцето е си избера някои друг крем.

# 44
  • Мнения: 776
На 32 г. съм.Кожата ми е комбиниран тип.Ползвам от няколко години околоочен  и серум Idealist нa Estee Lauder

МоРсКа СиРеНа Hug, околоочният Idealist достатъчно хидратиращ ли е, понеже съм чела отзиви, че действа изсушаващо? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт