Омекотител за дрехи?

  • 31 410
  • 212
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 236
Адски съм доволна от зеления САНО уникален е! Взех да опитам и белият, но не е същото  Naughty Другият път ще пробвам и розовия  Peace
Къде намери зеления вариант??? Simple Smile

# 91
  • Мнения: 2 388
Кипа. Много съм доволна.

# 92
  • Мнения: 564
Адски съм доволна от зеления САНО уникален е! Взех да опитам и белият, но не е същото  Naughty Другият път ще пробвам и розовия  Peace
Къде намери зеления вариант??? Simple Smile
До Дарик радио има един склад за памперси и детски храни, там ги има всички цветове  Peace Ако искаш подробно инфо свиркай на лично  Hug

# 93
  • Мнения: 1 322
Чувала съм от една приятелка, че розовия Сано е страхотен.

# 94
  • В море от любов
  • Мнения: 519
За сега Силан, но като ви чета ми се иска да опитам САНО Grinning
От къде мога да си купя Сано или да си поръчам онлайн?

# 95
  • Мнения: 90
Черен и зелен Ленор използвам.

# 96
  • Мнения: 1 259
Този е най-прекрасният аромат, който знам за омекотител и не бих си го сменила. Ухае ми на липа. Пък и не съм открила по-добра марка омекотител от Ленор.Heart Eyes



Най-после и аз се сдобих с него...но вече в нова опаковка...страхотен е Party

# 97
  • София
  • Мнения: 2 806
Аз ползвам различни омекотители и не се ограничавам до един или друг аромат или марка. В момента ползвам SOUPLINE таблетки с форма на сърца, бебешкия. Траен е, харесва ми. Като ми омръзне, ще го сменя и толкова Wink

# 98
  • Варна
  • Мнения: 57
Новата опаковка на жълтия ленор, няма нищо общо със стария аромат no...за съжаление!

# 99
  • Мнения: 1 259
Жалко, а аз се зарадвах, че най после го намерих Sad

# 100
  • Мнения: 533
Аз ползвам различни омекотители и не се ограничавам до един или друг аромат или марка. В момента ползвам SOUPLINE таблетки с форма на сърца, бебешкия. Траен е, харесва ми. Като ми омръзне, ще го сменя и толкова Wink
Е,няма как да ти омръзне,невероятен е!

# 101
  • Мнения: 522
За тези ли иде реч? От къде могат да се купят ,че не съм ги срещала?



# 102
  • Мнения: 533
 Peace,да този е взимам синята кутийка/той е за чувствителна кожа/ и ми го пращат от Гърция.Ама може и тук да го има.

# 103
  • Мнения: 8 999
Новата опаковка на жълтия ленор, няма нищо общо със стария аромат no...за съжаление!

И аз с голямо неудоволствие открих, че новите опаковки на Ленор са със съвсем различни аромати от старите. Ползвах светло син Спринг, но последният път имаше само от новите. Добре, че купих малко шише. Дори дъщеря ми, която в момента е хремава, надуши гадната миризма. Изобщо не ми хареса. Сега съм се снабдила с лилав, арома терапи, пак на Ленор от новата серия - много хубаво ухае, ама май не омекотява...

# 104
  • Мнения: 1 629
Силан ми харесва. Ще пробвам и Бингото Grinning

Общи условия

Активация на акаунт