ще храня от шише с кърма- може ли да отбия бебето?

  • 1 596
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 132
Според мен шанса да се  отбие е огромен.Мойта беба е в 5-ти месец и сега едвам се кърмим.Трябва да е все сънена иначе иска шише-и това от няколко хранения с шише.Това продължава вече 2 месеца-стачкуува, не ме иска,а аз съм на ръба да се откажа да кърмя. Най-тъпото е че имам кърма за цял отбор-а тя  не ще да яде

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Моето бебе е на 4м и сме на смесено хранене. Това означава, че след кърменето почти на всяко хранене давам АМ с шише. Засега нямаме никакви признаци за отбиване, ОБАЧЕ още от началото ползвам само анатомични биберони Нук от каучук. Те пускат бавно и бебо не привиква на по-лесно от гърдата. Като напълня шишето и го обърна то започва да капе, а не да тече силно. (по тази причина още в началото изхвърлих шишетата Авент, тяхната биба пуска точно като чешмичка, тече силно).

Така че няма да я отбиеш, само вземи биберон с повече дупки, за да тече лесно "като от гърдата"  Laughing

Това тотално ме разби, точно обратното е - трябва бибата да е с по-малка дупка, защото точно от гърдата не тече толкова лесно, а бебето суче за да тече, такава трябва да е и бибата на шишето.

# 17
  • Мнения: 34
Моите гърди текат без особено голямо усилие от бебка  Rolling Eyes А сутрин са като чешмичка  bombs Може би затова Ина тотално отказа шишето с биберон и не иска нбищо друго освен гърда  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 30
нашия бебок е  на 20 дни и яде пъро от шише на Avent (на Nuk не го харесва) и после от цица

# 19
  • Мнения: 2 616
Трудно е да кажеш да или не, при все строгата индивидуалност на децата.
Защо не опитате да му давате млякото през мек накрайник, от тези на Авент примерно-там, за да дойде млякото трябва да се положат усилия  Peace Ако откаже накрайника, което е възможно,предвид, че е изкуствена материя, потопете го първо  в кърмата и след това го сложете на шишето, ще помогне да бебето да усети за какво  иде реч

Общи условия

Активация на акаунт