Как си го върнахте у дома, споделете опит

  • 40 807
  • 501
  •   1
Отговори
# 495
Галинел,извинявай за въпроса,ама ти ли му каза да избира или той сам героично реши да се изнесе?Как го приемат децата?

# 496
  • Мнения: 15
Бях писала по-напред в темата - търпях го два дни да излиза вечерта към 8-9 ч. /това, след като обяви официално, че е влюбен/ и да се прибира в 6-7 ч. сутринта, пък аз да го гладя и да тръгваме за работа..И на третия ден го накарах да си обира вещите, защото аз - търпелива, търпелива, ама и моите нерви не са от въжета.

# 497
Аз съм в същото роложение.Изнесълсе от къщи,когато майка ми почина под предлог,че заминава командировка за 15 дни./международен шофьор в"Карат-с"/ .Та така до преди 6м,когато майка му се обади да ми каже ,че не й вдига тел.от 4м.Вдигнах се с голямото дете и в гаража да питам ,кога ще си доиде защото не ми се обажда за да не се набутва.Отивам и питам колегите му ,а всички ме гледат с опулени очи и се чудят какво да кажат.Един от диспечерите ми каза,че той бил от 4 дена тука.Извика го и като се почнаха едни лъжи та няколко месеца докато си признае ,че при някаква никаквица. направо ми идва да го  #2gunfire !!! Апропо-миналата година на Р.Дми се обажда някакъв мъж със силен диалект,който ми съобщи че мъжът ми ще ме напуска защото ме мразел след 20 г брак.Попитах го дали има нещо такова ,но отрече.1,5г беше починал баща ми ,а в момента се борех за живота на майка ми и се занимавах с децата.Не обърнах достатъчно внимание на някои "сигнали".Когато си скъсах нервите за да разбера  част от истината ме обвини мене за всичко.Хората с които говорих които са имали същите проблеми или тяхни близки ,ме посъветваха да не го търся,да го оставя да си троши главата иче до1г сам щял да се върне.Но той не вдига тел на децата ,не ни дава пари и по този начин ме принуждава да му званя до побъркване ,а после разправя как не можел да ме понася ,а аз го тормозя. Наложих си 3седмици да не го търся и да гладувам,но резултата беше очевиден той започна да ме търси, даде пари,говореше нежно и тихо,чак малкия ми син помисли,,,,че иска да се връща.Но до днес когато направи скандал,че нямал пари ,трябвал да плаща квартира на "хубавицата".А то защо,защото идват празници и трябва явно да я води някъде и му е пилила на главата.Не го искам в моя живот обратно,дори ив името на децата,предателството му твърде голямо ионищожаващо.Нарани 3 души дълбоко. Та моят съвет е купи си нови дрехи,промени цвета на косата,прическата ,усмихни се ,вдигни глава ,спри да го поздравяваш,какво като работите заедно ,проблема е негов.Пусни обява на някой от сайтовете за запознанства,излез на среща с по млад или интелигентен мъж ище видиш как ще грейнеш .Ще ти се промени излъчването и той ще го забележи ,но не бързай да го прибереш ,нека се потормози ,че може да те изгуби .Видях промяната в мои съседки със същите проблеми. #2gunfire

# 498
  • Мнения: 702
Ох, моми4ета като ви чета и си мисля, защо всички мъже се побъркват по някое време и дали и моят ще откачи някога по нкоя и ще забрави колко мнго се обичаме?!Подготвям се за всичко като ви чета, но знам че и мен някой ден ще ме застигне нещо такова и пак няма да съм подготвена!Направо не мога да си го представя, че ми изневерява. Той не е такъв и все пак все ще го направи някога, защото е мъж!Убедена съм!Само не искам да ми носи болести!Казала съм му и той знае, че няма да му простя ако разбера/може би всъщност ще му простя, но той си мисли че няма/. И най-много ме е яд, защото съм сигурна, че ще ми изневери с някоя, която не може да ми стъпи на малкия пръст!Може да звучи високомерно, но просто го знам!

# 499
  • София
  • Мнения: 17 300
Не, неее, отдавна се изнесе, още в края на октомври. Ама нали работим заедно, не знам докога....Най-лесно беше аз да се махна, но напоследък доста мислих и реших, че тук няма да отстъпвам, той ако иска - да си търси друго място. Така де, защо за мен да са главоболията и неудобствата. В крайна сметка децата са си при мен, вниманието ми е насочено към тях, защо трябва да се раздвоявам с мисли за други неща, ако мога да ги избягна. Госпожата отсреща като не й се нрави да работим с любимия й на едно място - да го накара да се махне, защо аз....

Браво!
Много правилно разсъждение, поздравления и успех   bouquet

# 500
Аз като не вярвам на нищо вече,пък той май наистина има проблеми в работата...Ама защо за мен само негативите?

# 501
Галинел,как си?Как прекарахте празниците?Тъпо е,но на всеки празник  ми се иска да стане чудо и всичко и всички да се върнат на местата си.

Общи условия

Активация на акаунт