Наистина ли мислите, че...

  • 3 167
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 169
За вината при развод тук казват: "За танго са нужни двама".
Всичко останало са допълнителни фактори, които могат да се изгладят при наличието на две неща: Любов и Уважение.
Когато тези два неща бледнеят, тогава става страшно.

Също така ще допълня още нещо. Винаги съм следвала съвета на майка ми: "Никога не говори лошо и не критикувай нечий родители, ако не искаш да чуеш за своите".
За мен работи. Когато си ядосан на родителите си, можеш да бълваш змии и гущери, НО ако някой друг го направи...някак си в теб заработва една защитна система.
Майка ми обожаваше свекърва си (моята баба), и винаги е казвала, че иска да бъде като нея. Ами, не е. Добра е много, но допуска грешки и винаги и ги казвам, защото моята снаха е невероятен човек. Голям човек. Тя гледа моето братче то последния му дъх...и няма да позволя на никой да я нарани.
сори за оффа.

# 31
  • Мнения: 3 092

С риск да прозвуча високомерно, но не разбирам хората които създават семейства, знаейки че изобщо не могат да си позволят жилище (свое или под наем или каквото и да било), както и тези, които раждат деца, които да мизерстват.[/color]
звучиш противно и много грозно.
Изобщо цялата ти тема е абсурдна , както и цветовете на постингите ти .
Не съм бедна , плащам си сметките , живеем отделно от родителите си , но тонът на написаното от теб меко казано ме накара да подскоча .

# 32
  • Мнения: 275

С риск да прозвуча високомерно, но не разбирам хората които създават семейства, знаейки че изобщо не могат да си позволят жилище (свое или под наем или каквото и да било), както и тези, които раждат деца, които да мизерстват.[/color]
звучиш противно и много грозно.
Изобщо цялата ти тема е абсурдна , както и цветовете на постингите ти .
Не съм бедна , плащам си сметките , живеем отделно от родителите си , но тонът на написаното от теб меко казано ме накара да подскоча .



 Peace

п.п. Радвай се, че не си се родила в Африка или в някоя бедна държава в Южна Америка или другаде! Замисли се... наистина ли пак мислиш по същият начин?!

# 33
  • Мнения: 32

С риск да прозвуча високомерно, но не разбирам хората които създават семейства, знаейки че изобщо не могат да си позволят жилище (свое или под наем или каквото и да било), както и тези, които раждат деца, които да мизерстват.[/color]
звучиш противно и много грозно.
Изобщо цялата ти тема е абсурдна , както и цветовете на постингите ти .
Не съм бедна , плащам си сметките , живеем отделно от родителите си , но тонът на написаното от теб меко казано ме накара да подскоча .



Не мога да разбера защо изобщо пишеш в тема, която ти е толкова противна.

# 34
  • Мнения: 3 092
Пиша в тази тема именно за да подчертая колко ми е противна , точно защото си имам мнение - представи си различно от твоето  Laughing и искам и аз да го споделя .Абсолютно в правилата на форумите е това .
А ти знаеш ли че главните букви означават викане и ако е така - какво крещиш ли ми .... Thinkingневъзпитана ли си  или  изнервена .... Whistling
По добре се замисли повече над някой неща , а не подскачай като ощипана булка  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт