Баня с две мивки

  • 1 889
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 305
Ние имаме два душа.
Спонтанно решение още като бяхме гаджета с мъжа. Сега двете деца задължително искат да се къпят заедно.....супер удобно е.

Е, това е! Определено обирате точките.  Laughing

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ние имаме два душа.
Спонтанно решение още като бяхме гаджета с мъжа. Сега двете деца задължително искат да се къпят заедно.....супер удобно е.

А стига ли ви налягането на водата 2 душа, два пъти повече вода изисква.  newsm78 Аз както обичам със силна струя да се къпя.  Thinking И аз съм си го мислила този вариант за два душа. С мъжа ми обичаме да се къпем заедно, пък с един душ все единия трябва да стои за известно време извън водата.

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Супер удобно е с 2 мивки, стига да имаш място в банята.

# 18
  • sofia
  • Мнения: 8 938
С мъжа ми обичаме да се къпем заедно, пък с един душ все единия трябва да стои за известно време извън водата. [/b]
Е да де....точно тогава ни хрумна.
Ами с налягането нямаме проблем. В смисъл, че при свекърва ми като пуснеш в кухнята студената вода и ако някой се къпе може да се попари. Но мъжа ми направи нашия водопровод по някакъв друг начин и няма такъв проблем. Като ползваме хидрофора също няма проблем.
ПП: живеем в къща

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Предпочитате да чистите 2 бани пред двоен умивалник?! Да, да...
Удобно е. Най-често сме вътре заедно с детето, при което се извършва щателен контрол на сутрешното/вечерното миене.

# 20
  • На небето
  • Мнения: 5 530
С мъжа ми обичаме да се къпем заедно, пък с един душ все единия трябва да стои за известно време извън водата. [/b]
Е да де....точно тогава ни хрумна.
Ами с налягането нямаме проблем. В смисъл, че при свекърва ми като пуснеш в кухнята студената вода и ако някой се къпе може да се попари. Но мъжа ми направи нашия водопровод по някакъв друг начин и няма такъв проблем. Като ползваме хидрофора също няма проблем.
ПП: живеем в къща

Е то вие сте си правили водопровода, при нас е много лошо водоснабдяването, лятото често или няма вода или има спад в налягането. И то защото със комплекс Дружба или Св. Константин и Елена (по ново му) черпим питейна вода от един източник и за да могат хотелите наоколо да имат вода да си пълнят басейните, а и на туристите да им е комфортно, на нас ни отклоняват водата. Май докато сме тук, ще си караме с един душ.  Sad Close

# 21
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Ние сме с две бани и е супер удобно.

# 22
  • Мнения: 2 529
Ние имаме повече от две бани (за къща става въпрос), но кой ще се разкарва от родителската баня до тази на децата например  Laughing  Joy Така че две мивки вършат идеална работа. Колкото до двата душа - ние нямаме проблем да се къпем двамата в душ-кабината (макар и да се случва рядко  Laughing ) и втори душ не се налага.

# 23
  • Мнения: 61
Това за 2та душа никога не би ми хрумнало  newsm78 но е мн интересно като идеа  Rolling Eyes аз бих сложила 1 вана и 1 душ/душкабина е тогава ще стане интересно  #2gunfire пу за мене ваната  Joy

# 24
  • Мнения: 1 558
Пу за теб ваната, ама ако имате централна топла вода или 150 л бойлер, иначе "мисията е невъзможна". Поради тази причина махаме вана вече на втори апартамент. Иначе наистина е по-добре с две бани.
 
Преди време четох,че Виктория и Дейвид Бекъм си сложили и 2 цукала в тоялетната- да са заедно винаги и по всяко време.  Joy
А на моя мъж чичо му бяха в някакъв уж луксозен хотел в Китай и се върнаха потресени от една невероятна екстра - между стаята и банята има прозрачно стъкло - единия се напъва на гърнето, другия легнал го наблюдава - егати романтиката! Sick

# 25
  • София
  • Мнения: 2 271
Благодаря на всички за отговорите, изясни ми се ситуацията.
То и аз така си мислех, но понеже не сме привърженици на ходенето до тоалетна и в банята заедно, та за това ми се видя доста непрактично. Ще имам две големи бани, с достатъчно място за 4 мивки, даже, но сутрин, като вляза в банята, освен да си мия зъбите, правя и други неща, които не смятам да споделям с мъжа ми. Той също не се натиска да ме наблюдава, като ходя до тоалетната... Мисля, че петте минути, които бихме спестили сутрин, не могат да ме убедят да си сложа 2 мивки...

# 26
Това ми е мечта - огромна баня с вс екстри и задължително 2 мивки с цвете посредата и огромен прозорец за максимална светлина!!!
Мечти..... Praynig

# 27
  • Мнения: 3 770
Това ми е мечта - огромна баня с вс екстри и задължително 2 мивки с цвете посредата и огромен прозорец за максимална светлина!!!
Мечти..... Praynig

carmen_el , мечтай - мечтите се сбъдват !  Hug И аз имах такава мечта и вече е действителност , макар и още на груб строеж  - родителска баня от почти 20 кв.м. с две мивки , които са в нещо като антре , отделно тоалетна , отделно душ-кабина и самостоятелно помещение за вана с два големи панорамни прозореца !  Heart Eyes Никога не съм си представяла , че ще ги имам и само си мечтаех ! Така , че не пречи да се пренасяш и ти в твоя свят на мечти , може пък да станат реалност някой ден ?! Пожелавам ти го от все сърце !    bouquet

# 28
Много ти благодаря за куража!!!:) И дано твоята да стане по-бурзо та да вземеш един душ  и за мен!    bouquet

# 29
  • Мнения: 3 830
Чудесна идея е за две мивки, както и за две бани. Много по-удобно ще е. Peace

Общи условия

Активация на акаунт