Имаме си ново бебе в Добричката тема/48/

  • 13 031
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Боре, ще правиш ли пак късмечтета? Виж тук
http://zaedno.de/postp35895.html

# 226
  • Мнения: 2 821
Спинки, подготовката им е в ход..доста се припокриват с тези, които си дала за пример Wink

# 227
  • Мнения: 5
желание имам огромно но май времето липсва за съжаление , извинете ме за изядените букви но малко съм бременна и нещо много ми се хапва
Желая лека вечер на всички сега ще отида да поработя и втора смяна в къщи,лек уикенд до понеделник

# 228
  • Мнения: 11 607
Да си се похваля.....Докторката каза, че гърдите ми били идеално чисти. Скоро не била виждала толкова чисти гърди! Похвалих се!

Хубави и разтоварващи почивни дни!

На майсторките - спорен труд! И с базара всичко да се подреди така както вие искате........

# 229
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Цоцоланке, значи добре се грижиш за гърдите си. Mr. Green

# 230
  • Мнения: 2 821
желание имам огромно но май времето липсва за съжаление
с времето сме кът и ние Confused

# 231
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Mari купи ли си акрилен лак? Днес обърнах Бриколажа и не намерих такова чудо.

# 232
  • Добрич
  • Мнения: 958
Дойде време да се включа:

Спинки направих ги но ми трябват листенза ,за да се поосвежат (от Холи ще е май добре)  трябва да ходим с Кеми тая година да си крадем -тя знае местата. Wink
А-а-а, моля, моля - нищо не съм крала, само си откъснах Wink Laughing Тази година пак, дори разширих територията - обрах и един съседен храст със зеленина  Joy
Имайте предвид, че листата на холито са доста бодливи  Crazy

Аз така и не разбрах това разрешително от великденския след като е за една година ще важи ли за сега или не?
Според мен не важи. Трябва да ни издадат ново. Тогава служителката обърка датите от бързане. Разрешението се издава за място по утвърдена схема и в него е записан номерът на мястото по схемата /например: Г 6/, т.е. ако ни проверят трябва да знаят, че тези 1.5 м., които сме заели са точно на място Г 6  Thinking

Бори, давай стириопора насам  Grinning

Мамо Цоци, много се радвам за теб  Hug

Една новина: От един детски клуб изявиха желание да ни помогнат с направени от тях украси. Децата са от 1-ви до 12-ти клас там, което ме навежда на мисълта, че ще има разнообразие. Дано се получи сътрудничество.

Спинки, има лак в Бриколажа - български, на водна основа, т.е. немиришещ. Бяха 2 вида.

# 233
  • Мнения: 2 821

Бори, давай стириопора насам  Grinning


ОК, обаче размерите им са средно 5см. на 6см. и дебелина 2см. Показаната звездичка ми изглежда като връх за елха - т.е. голяма. Няма проблем иначе - давам ги.

Къде ги намери тези сътрудници Laughing...Браво! Дано излязат сериозни....

# 234
  • Мнения: 377
Добро утро!
Спинки извинявай за късния отговор Embarassed-   да слагам твърда основа пръчки от къпина ги увивам на венец , после слагам хартия и увивам с хартиено тиксо (два от венците хартиеното свърши и с обикновенно ги направих- става , но малко шумолят).
Кеми извинявай за неправилното изказване от моя страна!  bouquet
Радвам се ,че още някой ще се включи с продукция т.к. идва малко стоката (като асортимент имам предвид) .Аз засега спрях т.к. ми свършиха материалите .Мари ще пусне снимка на някой от венците ми в полузавъшен вид , като има време .Търпя критики , както и предложения за дооправяне на венците.
Цоци Браво!  bouquet
Анушка предложи да ми даде пари за материали , но аз мисля , че е добре нейните парички да останат за плащане на продавачката- и така ще е най- честно според мен.
Бори не става ли с хартията да ги обвиеш стиропорчетата (нали такава ти беше идеята)?
От къде да си вземем малко дрян да направим и няколко сурвачки -сякаш ми се иска да има .Ако някой ходи през почивните дни някъде и види -аз ще ги направя.
Приятен уикенд на всички.

# 235
  • Мнения: 2 821
Бори не става ли с хартията да ги обвиеш стиропорчетата (нали такава ти беше идеята)?
От къде да си вземем малко дрян да направим и няколко сурвачки -сякаш ми се иска да има .Ако някой ходи през почивните дни някъде и види -аз ще ги направя.
Приятен уикенд на всички.
Сигурно ще стане, още не съм пробвала, но Мари показа едни звездички и ако някой има по-добра идея за тях ще ги дам.
Имам уверение на едни мацки, че ще се включат със сурвачки, но скоро не съм говорила с тях. Но - Колкото повече, толкова повече Laughing....Доколкото знам обаче, на дряна му е рано да направи пъпки. Миналата година свекър ми набра от лозето. Ще го питам сега как е положението.

# 236
  • Добрич
  • Мнения: 958
Краси, няма проблем  Hug

Според мен, за сурвачки е рано. Тях последни сме ги планирали.

Бори, имам и аз едни стириопори с дебелина 2 см, а звездичките трябва да са по-тънки. Ще ги измислим някак. Как ще ги взема?

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 11:41 от kemi

# 237
  • Мнения: 377
Кеми понеже сте доста натоварени с Арчелка , мога и аз да направя сурвачките , само дето с дряна ми е трудно да го намеря.
Ти намери ли си кестени ?

# 238
  • Добрич
  • Мнения: 958
Краси, за дряна е малко раничко. По-късно ще го търсим, предполагам на Кобаклъка ще има  Thinking
Сега ще се разтърся за кестени.

# 239
  • Мнения: 774
Mari купи ли си акрилен лак? Днес обърнах Бриколажа и не намерих такова чудо.
Спинки,Иво ми купи от някъде спрей за 9 лв.,но не знам от къде newsm78Ще го питам Laughing
Добро утро!
Спинки извинявай за късния отговор Embarassed-   да слагам твърда основа пръчки от къпина ги увивам на венец , после слагам хартия и увивам с хартиено тиксо (два от венците хартиеното свърши и с обикновенно ги направих- става , но малко шумолят).
Мари ще пусне снимка на някой от венците ми в полузавъшен вид , като има време .Търпя критики , както и предложения за дооправяне на венците.
Ето ги:

Общи условия

Активация на акаунт