Нека духа, нека вее - с усмивки МАРТенчето ще ни грее!

  • 18 913
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Здравейте пак и от мен Hug! (много често почнах да се вясвам тук май Crazy)
Муцунчето ми сутринта плака малко, но спря веднага след като влезе в стаята с децата. Казаха ми, че си е играл, папкал е (за това не се и съмнявам Flutter), не е удрял и хапал (това още не мога да го повярвам) Thinking. Утре нося и пижамата и ще остава да спи там, ако изобщо успее да заспи там, 'щото обедното спане при него е доста сложно и  има доста ритуали преди да схлупи клепачите, ама нека се пробват сестрите и лелките, 'щом толкова се натискат Mr. Green
В момента правя сладкиш (втория в живота ми) Mr. Green, стискайте палци Mr. Green

# 271
  • Мнения: 1 986
Здравейте пак от мен!
Сутринта се опитах да пиша, но ми е изчезнала публикацията.
Десемче, моите съболезнования. Дано това е последната лоша новина, която научаваме!

# 272
  • Мнения: 492
Добро утро!
От мен кафето:

А сладкиша от Муцуна. Стана ли? Айде, давай да го пробваме.  Wink
Хубав ден на всички, пълен с хубави новини!  Hug

# 273
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Добро утро!
От мен кафето:

А сладкиша от Муцуна. Стана ли? Айде, давай да го пробваме.  Wink
Хубав ден на всички, пълен с хубави новини!  Hug
Лили, ти не спиш ли? Тук е един час по-рано и въпреки това ме изпреварваш!
Аз ставам раничко, нещо не мога да спя, а и това ми е единственото свободно време за форума и за нещо друго в Нет-а.

# 274
  • Мнения: 93
Добро утро и от мен!!!
Али вече е на ясла , аз съм измила чиниите, които ме домързя да измия снощи и сега трябва да убия време!
За протокола вчера Али е спала ама само 20 минути.После си е играла в занималнята с играчките.При втората смяна не е плакала освен 5 минутки , докато разберат , че не иска да спи повече.Даже ми я върнаха както я заведох(пишала в гърнето и гордо го показва като я питаш).
Лека работа на работещите и гледащите се вкъщи , и малко пакости от малките дяволчета!!!

# 275
  • Мнения: 251
 Здравейте, момичета.
 Десем, много тъжна случка с кумеца ти. Дано семейството му намерят сили да се справят сами.
 МУцуна, и аз исках панделки да връзвам, но сега ми е допбре с юнаците.
 Бамби Мама, лека и приятна работа ти пожелавам.
 БЪрзо оздравяване на всички болни дечица и по-малко сълзички за малките ясленчета.
 Момичета, да Ви се оплача, че в неделя следобяд си сецнах кръста, докато се навеждах да вдигам Петърчо. Едва успях да се изправя, добрах се до спалнята и не можех да мръдна. Даже не можех в началото да се завъртя настрани да нахраня Пепи. Добре, че Иван беше вкъщи. Лежала съм цял следобяд и едва вечерта успях да стана от леглото да се раздвижа малко. Днес ходих на лекар и се оказа, че съм разпънала мускул или прищипала нерв. Предписаха ми конска доза обезболяващо, доколкото можеше, съобразено с кърменето. Докторът искаше да ми предпише и някакви успокояващи за мускула, но нямаше как, че кърмя. Сега съм много по-добре, поне мога да се движа спокойно и да лягам и ставам, макар да го правя много бавно и внимателно. Иван си остава и утре вкъщи и дано съм вече добре, че да се грижа за децата. Иначе лошо, защото ако не ги гледам аз няма кой друг.  Иван много ми помага винаги, и сега се грижеше и за двамата, но все пак само аз кърмя Пепи, а Иван трябва на работа да ходи.. Sad Само да споделя, че като ми беше много лошо, единственото, което си мислих беше "леле, кой ще гледа децата....Какво ще правят децата ми, ако се наложи нещо по-сериозно." За първи път ми се случва,така ясно да ми се откроят приоритетите. Малките ми ангелчета са по-важни от всичко.
 Това е от нас. Приятен ден.

# 276
  • Мнения: 164
Добро утро от нас!
Лили, благодаря за кафенцето. Много добре изглежда.
Таня, пожелавам ти бързо възстановяване на кръста и да няма повече такива инциденти. Изобщо пожелавам на всички да са здрави те и цялото им семейство. Аз в последните месеци осъзнах, че това  е най - важното - здравето, а пък другото все някак се нарежда.
Днес е св. Мина, Виктор и Викентий. 
По този повод искам да ви почеря за здаравето на милата ми дъщеричка Виктория:



Надявам се не съм ви досадила последните дни с виртуални почепки.

Мама Бимби, успешна работна седмица на теб, по - малко сълзи и никакви болести за Тишо в яслата.

# 277
  • Мнения: 2 122
Добро утро от нас, отиваме да пуснем носен и гърлен секрет на Стефи, надявам се нищо сериозно да не се изолира.
Танче, съжалявам за кръста, надявам се болките скоро да отшумят, пази се доколкото е възможно повече.
Честито на всички именници, да сте здрави и винаги усмихнати.   bouquet Hug

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Добро утро  Hug
Честито на имениците! Да са най-вече здрави и щастливи  Hug
Мини, защо тези иследвания? Аз ли нещо съм пропуснала?
Танче, дано минава по-бързо болежката  Praynig Не съм се сецвала, но пък толкова съм си патила от кръст, че напълно те разбирам  Hug

# 279
  • Мнения: 492
Честит имен ден на всички малки и големи празнуващи днес! Много здраве, късмет и винаги с гордост да носят прекрасните си имена!


Дени, напоследък нямам щастието да спя много.

Мини, дано резултатите са добри.  Praynig

Танче, за съжаление можем само виртуална подкрепа да ти окажем. Пожелавам ти бързо да се оправяш и да нямаш повече болежки, за да можеш спокойно да се грижиш за двамата сладурковци.

# 280
  • Мнения: 93
Честит имен ден на имениците и от мен!!!  bouquet

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Тези дни като си говорим за произведения на изкуството, ето да разгледате тези на Преси Simple Smile Вече само да го видя с химикал или нещо пишещо и ми се изправя косата  ooooh! Много обича да си драска, за жалост не само на лист.
http://poohcho.multiply.com/photos/album/13#1

# 282

Общи условия

Активация на акаунт