Бременност и дискотека?!

  • 12 670
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 013
От както забременях започна да ми става зле от цигарения дим ( а преди това си бях сериозна пушачка) и започнах да избягвам всякакви задимени пространства.  Но и някак си не си се представям там така  preggo  Но ще си наваксам....... newsm35

Мила как ще наваксаш!То с новородено няма време да спиш,камо ли по дискотеки да ходиш! ooooh! Като поотрасте пак си има причини и не става.Ако откриеш начин дай една идея и на мен!!! Че ми се ходииииии  preggo Shocked #Crazy

# 61
  • Мнения: 1 027
На дискотека не съм ходила, заради дима, силната музика и голямата блъсканица. На кръчми и други заведения ходех до последно, но само на такива, които не са много опушени.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
На дискотека не съм ходила.По заведения,на сватба-да.Дори на сватбата бях в 9-тия месец. #Crazy

# 63
  • Мнения: 173
до 6-я месец ходих на дискотека ама взеха много странно да ме гледат всички не че за това спях да ходя.
просто взех да се чувствам не на място

# 64
  • Мнения: 826
Ох аз обичам нощния живот newsm44 Drunk още повече, че осем тодини бях барманка в точно такива заведения. Обаче сега нямам никакво желание - ходя от време на време заради приятелите, но се чуствам не на място. И като не пия и не пуша се чувствам като някакъв трезвен лимон измежде пиани кирки Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2 013
Ох аз обичам нощния живот newsm44 Drunk още повече, че осем тодини бях барманка в точно такива заведения. Обаче сега нямам никакво желание - ходя от време на време заради приятелите, но се чуствам не на място. И като не пия и не пуша се чувствам като някакъв трезвен лимон измежде пиани кирки Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Това е гадно!!! И аз май затова нямам желание вече за заведения,насред всичкото пиене и пушене,а аз  Whistling Много е неприятно  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 84
 Rolling Eyesне ги обичам тия заведения

# 67
  • Мнения: 493
Ходи по дискотеки до 5-6 месец,но след това си седнах здраво на дупето,защото ми стана много тежка бременността. Hug

# 68
  • Мнения: 378
И на дискотека и на кръчма,на всякъде до 5,6месец,после се наложи да лежа вкъщи Cry

# 69
  • Мнения: 641
Недей ходи докато си бременна.Бебето от 6месец започва да усеща външните влияния(шум,вибрации и дори миризми) ще го стресираш и после ще те е яд.Почивай си повече за да може бебчо като се роди всичко да е наред.

# 70
  • Мнения: 1 336
Не мога да разбера защо ходенето на дискотека по време на бременност е повод за гордост.  newsm78
Пасивното пушене е много по-вредно от активното и въобще не мога да си представя бременна жена в дискотека. Като знам и колко много жени въобще не спират цигарите.  ooooh!
Толкова ли не можете да устискате 9 месеца, направо не знам ....
Преди да забременея пушех цигари, ходех по клубове, където си пийвах доста, но след като забременях - само природа, чист въздух, сядах на разни ресторанти на открито да се храня и не съм изпушила нито една цигара.

# 71
  • Мнения: 693
Аз си ходех докато родя по заведения. Дискотеките след 6-тия месец не ми понасяха много та ги спрях.

# 72
  • Мнения: 2 013

Толкова ли не можете да устискате 9 месеца, направо не знам ....

Те не са само 9 месеца,като сложиш о кърменето след товааа,стават много повече. Thinking

# 73
  • Мнения: 1 796
Дискотеките никога не са ми били кой знае каква страст, а пък бременна да ида на дискотека и да подлагам бебето на този шум и на цигарения дим- АБСУРД Naughty

Колкото до ресторантите, ако не са задимени и ако не дъни турбо чалга съм винаги готова Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 5 758

Толкова ли не можете да устискате 9 месеца, направо не знам ....

Те не са само 9 месеца,като сложиш о кърменето след товааа,стават много повече. Thinking
ами то не е само кърменето  Wink , с това не приключва "ангажимента"  Simple Smile
ще видим като се роди детенцето, живот и здраве, дали ще имаш сили и желание толкова много да ходиш  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт