Бременност и дискотека?!

  • 12 674
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 314
мн ме изкефи с  hahaha "ангажимента"  Joy

# 76
  • София
  • Мнения: 23 097
Божеее, да ти имам проблема  Mr. Green
Не съм ходила изобщо по дискотеки, спуках се от хойкане докато бях студентка и сега не ми е до подобни увеселителни места  Peace Пък какво остава да бях тръгнала като бременна, че да се въргалям като лоена топка по дансинга  Blush

# 77
  • Мнения: 318
ходех си до последно на дискотека  Blush,но не се задържах много там,заради пушилката,но виж за събирането с приятели  Whistling

# 78
  • Мнения: 1 336

Толкова ли не можете да устискате 9 месеца, направо не знам ....

Те не са само 9 месеца,като сложиш о кърменето след товааа,стават много повече. Thinking
Ако ще и 9 години да е, като си бременна носиш отговорност не само за себе си ами и за друг човек. На бебето сега му се формират органите, по-добре не го подлагай на дим, шум и стрес.
Като порасне малко защо да не можеш да ходиш? Достатъчно е да е минал периода на кърмене.
Една вечер таткото ще остане да го гледа, или сестра, баба, леля ...
Аз излизам един път седмично въпреки че кърмя - оставям две шишета с изцедена кърма и излизам. То човек трябва от време на време да разпуска, те и околните не могат да ме понасят като съм инервена и само вкъщи. Но да ходиш бременна или да водиш детето със себе си не съм съгласна.

# 79
  • София
  • Мнения: 864
аз по4ти до последно излизах на клубове и дискотеки. е не съм трещяла както преди ама бебо се 4увстваше добре, само на една метъл банда не му хареса и трябваше да си тръгнеме. то и на мене не ми хареса де...

# 80
  • Мнения: 4 335
Почити никьде не сьм ходила,през цялата ми бременност ми беше лошо Rolling Eyes

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
До 6-я месец ходих на дискотеки,след това само на кръчми Mr. Green

# 82
  • Мнения: 173
В дискотека не бих издържала по време на бременността най-малко заради цигарения дим - адски ми пречи.
По заведения сме ходили редовно, но винаги избирахме по проветриви и не толкова шумни места.

Peace

# 83
  • Мнения: 1 733
Много обичам да танцувам и често ходехме на заведения, в които може да се танцува (дискотеки не, по-скоро кръчми). Спрях с танците някъде към 7 месец.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ходила съм повече на кръчми, но сега и на тях не ми се ходи много не знам каква е причината , но нито имам желание нито нагласа за това.

# 85
  • Мнения: 2 013
Ходила съм повече на кръчми, но сега и на тях не ми се ходи много не знам каква е причината , но нито имам желание нито нагласа за това.
Причината е напредването на бременоста.То на мен дискотеките ми бяха втори дом ама,с голямата пупа се чувстваш не на място.Освен това е некомфортно,...нещо все не е като преди .... pregnant

# 86
  • Мнения: 3 929
Не съм ходила на дискотека, защото отдавна спрях да ходя по такива места. Иначе честичко ходехме по ресторанти и кръчми. Даже бях в 6-я месец, когато беше сватбата ни. мисля, че подобни "мероприятия" влияят положително на бременната жена, стига тя да се чувства добре. На мен лично не ми понасяше цигареният дим и затова гледахме да ходим по места, където не е задимено.

# 87
  • Мнения: 579
По принцип много рядко ходя на дискотеки,мразя цигарен дим и силен шум.А купони с приятели- до последно,танци-също,даже в родилното съм танцувала  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 3 695
До 7-8-я месец ходих, чувствах се чудесно!  Peace

# 89
  • Мнения: 2 960
До 6-я месец ходих на дискотеки,след това само на кръчми Mr. Green
Peace
Сега ми се ходи и на двете места НО  ooooh!не остава времеееееееее Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт