Дрехите от ЛаРедут и Асос ги шият на ишлеме в пловдивска фирма

  • 14 392
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 631
Мисля да го преслушам този магазин в Тракия....  Blush

# 46
  • Мнения: 733
И трябваше да го науча след едногодишно интензивно пазаруване от Франция  smile3555

сигурно ти е много гадно  Tired

Не съвсем. Пошегувах се  Wink Интересно, че за толкова време нямам нито една редутска дреха made in Bulgaria. Повечето са или от Индия или Камбоджа ("Пума", например)  Mr. Green Така че информацията дойде съвсем навреме и от полза  Hug

# 47
  • Мнения: 2 631
И трябваше да го науча след едногодишно интензивно пазаруване от Франция  smile3555

сигурно ти е много гадно  Tired

Не съвсем. Пошегувах се  Wink Интересно, че за толкова време нямам нито една редутска дреха made in Bulgaria. Повечето са или от Индия или Камбоджа ("Пума", например)  Mr. Green Така че информацията дойде съвсем навреме и от полза  Hug

Stefoni, моите Пума дрешки, пазарувани от ЛаРедута, са всичките от Турция!  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 339
дайте инфо за магазина на Неокнит в Люлин.

# 49
  • Мнения: 277
Днес разгледах магазина.И една свястна дреха не видях  Rolling Eyes Ама какво ли очаквам,като даже отвън на табелата си пише,че ценовият диапазон е 2-6-8лв  Thinking

# 50
  • Мнения: 4 068
Кой магазин разгледа? В Тракия тази седмица щели да зареждат. Иначе наистина избора не е като в Редута, но ако свариш на зареждане има какво да си харесаш. Аз днес се разходих и по други магазини за ишлемета, но освен този срещу Дома на младоженеца друг не ми грабна окото. В четвъртак мисля да отида да видя на Есприт магазинчето на какъв хал е.

# 51
  • Мнения: 473
Lexи, ти си хванала момента, в който всичко е обрано. Другата седмица към петък ще зареждат пак. Ако има нещо интересно мога да дам информация. Дрехите не са кой знае какви, но подобни модели на тези съм виждала за по 22-25 лв за блуза.

# 52
  • BG
  • Мнения: 123
А някой знае ли къде тази фирма Неокнит има магазин в Овча купел?
И аз питам?

Общи условия

Активация на акаунт