Отговори
# 45
  • Мнения: 1 622
Здравейте, момичета!
Аз мноооого рядко пиша във форума, но затова пък всеки ден чета темите, които ме засягат. 2,5 г след операцията ми от извънматочна и 2 неуспешни инсета предприех стъпка в нова посока. Вчера си записах час в клиниката на Щерев - на 13.11 съм при д-р Юнакова. Чета много хубави неща и добри отзиви за нея, така че оптимизмът и вярата ми започват да се събуждат.
Прегръщам ви всичките, стискам палци за всички нас и да знаете, че успехът на всяка една от нас ме просълзява наистина!  bouquet

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 384
А за Д-р Юнакова как може да се запиша?

обаждаш се на регистратура/рецепцията/ и искаш първия свободен час за избрания лекар!
за информация и предварително записване:Тел. (+359 2) 920 09 01
успех и късмет  bouquet

# 47
  • Мнения: 213
Много ти благодаря dar4e1,целувки!

# 48
  • Мнения: 217
Здравейте,аз съм на 32  и със принца сме заедно от 13 Embarassed години...ама пусто....все имаше нещо друго на преден план....мислехме си че става веднага и се пазехме...да ама не става....вече имаме 1 месец опити и нищо.....продължаваме да броим...мерим и опитваме...често си мисля...като чета форума...какъв ли цирк ще е в при докито...когато зададе въпроса...кое подред ще ви е това раждане....не че ми пука ама все пак първескиня на 33 ...дай боже...не  е много приятна мисъл

# 49
  • София
  • Мнения: 6 302
....не че ми пука ама все пак първескиня на 33 ...дай боже...не  е много приятна мисъл
Е това не ми хареса много.....  Close  Кво да кажем ние с гайдите? Имам предвид, дето сме на 38 и още чакаме първата бременност? И един месец опити си е направо смешно, хората с години опитват. Дано не стигате до там, разбира се.
Margaritka, успех!  Praynig

# 50
  • Мнения: 3 621
Момичета нека запазим добрия тон на темата

# 51
  • Мнения: 604
Запис и от мен в новата темичка·Да е на късмет на всички бебеправещи Hug·
Нефертити Hug·

# 52
  • Мнения: 698
Извинете, че се намесвам. Искам да се похваля. Имам приятелка на 35, която дъъъъълги години нямаше дете. Изведнъж стана. Нищо по-различно не са правили. Преди 2 дни се роди прелестно момиченце.   bouquet
Исках само да кажа да не губите кураж! Simple Smile

# 53
  • Мнения: 95
Здравейте и от мен. Аз съм на 35 год., и от 5-6 год. правим опити за бебче. И при нас все отлагахме newsm12 smile3506, и сега сме на път за второ ИКСИ. Така, че момичета не мислете за годините, и смело напред newsm10 newsm10 newsm10

# 54
  • Мнения: 419
Здравейте, момичета!
Чета ви отдавна, но чак сега реших да се включа. На 36г. съм, от 3г. сме заедно, а от 5 месеца бебеправим. И двамата имаме по едно голямо момиче – едната на 16, а другата на 13 от друг брак и живеят с нас. Много съм щастлива, че ви има, определено ми давате кураж. От сърце желая на всички късмет и успех! Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 6 302
Късмет на bobiboon при второто ИКСИ!  Praynig
Demi, успех и на теб! Всички ще успеем!  Hug
Много усмихната седмица на всички!  Laughing

# 56
  • Мнения: 337
....не че ми пука ама все пак първескиня на 33 ...дай боже...не  е много приятна мисъл

Ни най-малко искам да развалям добрия тон на темата, но ако на 33 год.тръгваш да бебеправиш с тази мисъл  newsm78  Naughty ...
Моя позната на 42 год. роди две прекрасни момомиченца. Аз както съм я пдкарала с моите неуспехи (дано да не се налага да чакам толкова дълго Praynig) но и на 43год. да родя ще съм най гордата и щастлива мама.
Успех и късмет на всички!  Hug

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 384
Аз както съм я пдкарала с моите неуспехи (дано да не се налага да чакам толкова дълго Praynig) но и на 43год. да родя ще съм най гордата и щастлива мама.
Успех и късмет на всички!  Hug

  202uu
Рея,пожелавам ти в най-скоро време да се сбъдне мечтата ти! Hug

# 58
  • Мнения: 39
На 34 ама отивам  и по нагоре - да се запиша и  аз нали се пържим на един огън  да сме и в една тема заедно.Късмет на всички  Hug и много newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32

# 59
  • Мнения: 337

Рея,пожелавам ти в най-скоро време да се сбъдне мечтата ти! Hug


 dar4e1 благодаря за хубавите пожелания. През декември започвам 5-ти опит ин-витро и дано този път всичко завърши с хубав край.
 Няма по-съкровенна мечта от тази да си имаш детенце. Няма по-свято нещо от това да дариш живот.
Успех ви желая борбенни момичета!   Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт