Отговори
# 60
  • Мнения: 248
Момичета не се отчайвайте! Смело напред! И аз съм на 36 години и вярвам, че някой ден чудото ще стане. Късмет и успех на всички ни! Praynig

# 61
# 62
  • София
  • Мнения: 6 302
Рея, късмет мила! Сигурна съм, че петият опит ще е упешен! Стискам ти палци!  Hug

# 63
  • Мнения: 337
Zazolinka благодаря ти! Трябва да си много силна личност след като в този момент намираш сили дадаваш къраж на другите.(прочетох в тругата тема) Вярвам че един ден ще успеем. Всяка една от нас го заслужава.  Praynig Praynig Praynig

# 64
  • Мнения: 20
Аз съм на 32 години и много се надявам скоро да стана мама за първи път. Правим опити от 3-4 месеца , но не се получава  Sad.Вече съжалявам , че толкова съм отложила във времето това събитие.Смятам след още 2 месеца да отидем на консултация със специалист с моят съпруг.

# 65
  • Мнения: 351
Здравейте момичета! Не пиша често, но непрекъснато ви следя Wink. Мина точно 1 година от опитите ни за второ слънчице, за сега неуспешни, но аз упорито чакам и се надявам... Сега пия фемостон 2 месеца, защото прогестерона ми е много нисък и това е една от евентуалните причини за неуспеха. Ще видим след 1 месец резултата.
А относно годините - първото си дете го родих на 32, сега съм на 36 и се чувствам още по-готова за износване и отглеждане на дете. Всичко е до вътрешна нагласа, който се чувства остарял и само мисли за това , естествено на тези години ще му е късно да роди Simple Smile
Желая късмет на всички  и повече положителни емоции по пътя за осъществяване на общата ни мечта! Дано това да е скоро Peace

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 14:44 от XS

# 66
  • Мнения: 604
Здравейте мамчета Hug!Надявам се скоро някоя от нас да се похвали с EFP·И аз не мисля че годините имат значение.
По-важно е да имаме желание·И не забравяйте че идва един от най-красивите празници-Коледа,
а на Коледа винаги се случват чудеса·Пожелавам късмет на всички бебеправещи Hug·

# 67
  • Мнения: 604
Хей момичета няма ли вече бебеправещи на 35г¿¿¿
Къде се изгубихте всички¿Хайде да я поразмърдаме темичката с някоя нова и хубава новинка·

# 68
  • Мнения: 379
Тук сме ...все още се борим...явно няма кой да се похвали все още....но скоро се надявам да се поведе хорото....Приятна и успешна седмица на всички!!! newsm51

# 69
  • Мнения: 419
Тук сме...тук сме...  Grinning
От днес почваме лова с моя мъж, запасила съм се с 10 теста за овулация и АСС-200 на прахчета. Два месеца подред не мога да хвана овулацията с тестовете, но след като изчетох всичко тук реших да не се отказвам - първия си помислих, че съм имала ановулаторен цикъл, но може да е от водата. Пия по 3-4 литра на ден. Този месец ще огранича водата и ходенето преди това до тоалетна. Няма да ми е много удобно да се тествам следобед към 14-15ч., защото съм на работа, но целта оправдава средствата, и дано се получи! И не само за мен, пожелавам на всички вас, момичета, да уцелим момента и да видим  EFP

# 70
  • София
  • Мнения: 6 302
Да се включа и аз, макар да няма с какво да се похваля. Половинката изпадна в депресия след неуспешното ин-витро. Вместо да ми бъде подкрепа в трудния момент, стана така, че аз него успокоявам..... Но ще се справим някак си. Аз няма да се откажа!
Хубав ден и спорна седмица на всички!  Hug

# 71
  • Мнения: 3 621
Zazolinka мъжете са слаби и психически рухват по-бързо от нас  Hug Hug Hug ама аз знам че скоро ще ни се похвалиш с две чертички пожелавам ти го от сърце
Ичони и тебе те чакам да се похвалиш, вие започнахте ли вече да работите за бебе
На всички които пишат в темата много късмет

# 72
  • Мнения: 3 988
Zazolinka, и той има право да пострада малко. Моят мъж до сега не е издавал пред мен, но съм сигурно, че страда не по-малко. Просто аз понякога си давам воля на чувствата.

Demi, а защо трябва да се тестваш по-това време?  newsm78 Направи го като се прибереш от работа. Просто гледай 2-3 ч преди това да не пиеш (много) вода.

# 73
  • Мнения: 13 872
Здравейте момичета
Зазолинке съжалявам за неуспеха ви, желая ти твърдост  кураж и оптимизъм. Не ме учудва реакцията на половинката ти, имам си един такъв в къщи, за съжаление мъжете се очертават по-лабилни от нас.
Данито, Ичони, хайде скоро да се похвалите с чертички.
Нефертити , расте ли коремчето, лека бременност ти желая в тезис студени месеци.
Demi и аз от утре започвам с овулационните тестове пък каквото сабя покаже. Аз също пия по4-5 литра на ден. Затова правя тестовете сутрин на ставане, а в дните когато очаквам две чертички и вечер но два часа преди теста ограничавам течностите...

Успех на всички бебеправещи и пожелания скоро да преминат в графата на бебечакашите  bouquet

# 74
  • Мнения: 248
Здравейте момичета! Сега чакам да ми дойде МЦ и след това и аз ще започвам пак с меренето на БТ и тестове за овулацията. Деми пишеш, че си си купила тестове и прахчета АСС 200. Не съм на ясно прахчетата какво предназначение имат, за какво се използват?

Общи условия

Активация на акаунт