Това жените сме откачено племе!

  • 7 321
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
Прибирам се от козметик, след кола маска на триъгълник. До като ме скубаха и ми се насълзяваха очите, за хиляден път си казвах, че това е супер мазохистично и повече няма да го правя! Ама на - 100% съм сигурна че пак ще отида Grinning
Имам един шкаф пълен с козметика за какви ли не части на тялото - до коляното с един крем, над колянто с друг крем, ходилата с трети, ръцете с четвърти, два за лицето, един за гърдите и т.н и т.н. Този шкаф си е направо като трезор - ми там е заключено цяло състояние! Mr. Green
Подлагаме се на всевъзможни диети и процедури, пием всевъзможни боклуци, увиваме се във фолио и  се потим над разни фитнес уреди Grinning

На моменти направо не мога да повярвам, какво правим за едната красота и едното самочувствие #Shocked

Абе откачена работа!!!! newsm47

# 1
  • Мнения: 1 017
АбсИлУтно си права:))))
Наистина сме откачени!!!
 Laughing Laughing Laughing

# 2
  • Мнения: 6 243
Ами ти го казваш сама, мила моя - правим го за едното самочувствие. На мен ми е кеф като знам, че ми е гладък задника, че не ми висят мръвки от ръцете над лактите, че нямам черни корени на косата и т. н. и т. н. На мен ми е кеф.
Откачена работа щеше да е, ако го правех заради някой сулю, дето ми дава пари да изглеждам като кукла, че на него да си му е гот. Аз ей това не го разбирам Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 291
 doh оооххххх какво да ти кажа, на мене само червилата са ми към 50-ина, женска хубост, самочувствие и тям подобни трябва да се поддържат Peace Ама наистина не сме добре, като се замисля, наистина Колко Пара е това smile3511

# 4
  • Мнения: 46 535
Триъгълника - само с пълна упойка, иначе - бръснач  Party

# 5
  • Мнения: 6 243
Триъгълника - само с пълна упойка
Абсолютно!!!
Аз като се сетя за ражданията на децата, мисля, че видях по-малко зор, отколкото като ходя да ми правят триъгълника. Затова - депилатоар!!! (мене ме е страх да не си порежа прелестите Wink)

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 973
doh оооххххх какво да ти кажа, на мене само червилата са ми към 50-ина, женска хубост, самочувствие и тям подобни трябва да се поддържат Peace Ама наистина не сме добре, като се замисля, наистина Колко Пара е това smile3511
Галчо, аз съм по-зле, моята колекция от червила вече гони 100-така!  Grinning

# 7
  • Мнения: 6 472
Червила нямам много - към 5-6 са, но само този месец дадох към стотарка за мазилца (дано не чете мъжът ми) Confused Сега покрай бременността съм станала направо спонсор на козметичната индустрия newsm78

# 8
  • Мнения: 291
Karen, то това си е болест, ами айде червилата както и дае, да са само те, ами то парфюмче, балсамче, сенчици, ами и като Змей даваш и по много за мазилца, отиде..... Затова аз започнах да се ограничавам и от един месец не спонсорирам козметичната индустрия толкова сериозно, но виж личната ми козметичка не си я оставям жената #Silly

# 9
  • Мнения: 46 535
Аз най-много давам за креове за лице и тяло и за измиващи такива  Confused Както казва Змей - един за краката до коленете, един нагоре, един за стрии, един за бюста, 2 за лицето ........ край нямат ooooh!
Червила нямам много, предпочитам за кварталните разходки гланцове  Flutter

# 10
  • Мнения: 7 186
Хмммм то жените как да е,ама напоследък и мъжете започнаха да стават по-суетни и от нас,щом се появи ново течение-"метросексуални мъже",много са фешън в момента. thumbsup
Абе тези колекции от 50-100 червила хубаво,ама не се ли развалят newsm78.И аз имам много червила,гланцове и чудесии,ама то няма измазване бе,даже съм хвърляла понякога почти нови червила.
Иначе и аз съм бъкана с много козметика,шишенца и тубички да искаш. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 291
То аз моите червилца повече си ги събирам , гледам ги и им се радвам, рядко ги ползвам

# 12
  • Мнения: 6 472
Аааа нещо като колекционерска страст Mr. Green

# 13
  • Мнения: 291
Хмммм то жените как да е,ама напоследък и мъжете започнаха да стават по-суетни и от нас,щом се появи ново течение-"метросексуални мъже",много са фешън в момента. thumbsup
Абе тези колекции от 50-100 червила хубаво,ама не се ли развалят newsm78.И аз имам много червила,гланцове и чудесии,ама то няма измазване бе,даже съм хвърляла понякога почти нови червила.
Иначе и аз съм бъкана с много козметика,шишенца и тубички да искаш. Simple Smile
Колкото повече, толкова по-добре newsm03

# 14
  • Мнения: 2 529
Триъгълника - само с пълна упойка
Абсолютно!!!
Аз като се сетя за ражданията на децата, мисля, че видях по-малко зор, отколкото като ходя да ми правят триъгълника. Затова - депилатоар!!! (мене ме е страх да не си порежа прелестите Wink)

И аз съм от вашия отбор  Laughing, ама мен защото ме е гнус да ме пипат по интимното място, много ме страх за хигиената  Grinning

# 15
  • Мнения: 1 381
да луда работа сме и аз едни ден като излезнах от банята и почнах да се мажа с крем или по точно кремове - направо се отчаях некъде до към 8 ги преброих- а то да беше само това...........

# 16
  • Мнения: 46 535
........некъде до към 8 ги преброих- а то да беше само това...........

Аз вчера си купупувам измиващ крем за лице, а мъжа ми вика - ама то вкъщи нали имаш  Shocked за него всички тубички са с еднакво съдържание и много ми се чуди защо продължавам да купувам  hahaha

# 17
  • Мнения: 5 647
Откачени сме си жените, това е пустата му суета. Не че мъжете не са суетни, но при тях е малко по-особено.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 381
........некъде до към 8 ги преброих- а то да беше само това...........

Аз вчера си купупувам измиващ крем за лице, а мъжа ми вика - ама то вкъщи нали имаш  Shocked за него всички тубички са с еднакво съдържание и много ми се чуди защо продължавам да купувам  hahaha

в тоя ред на мисли мъжа на една приятелак всеки път и казва ми ти си имаш гримове, цяло чекмедже. А тя ми се оплаква " как да му обясня, че то грима не е само спирала и червило"  .....

# 19
  • Мнения: 2 013
Откачени сме си жените, това е пустата му суета. Не че мъжете не са суетни, но при тях е малко по-особено.  Mr. Green

Встрани от темата, ама мъжете колкото повече растат, толкова по-скъпи са им играчките... имам предвид техническите такива и електронните джажди....
Та наште кремчета, мазилца и парцалки понякога направо евтино излизат на семейния бюджет....

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
всико, което си написала не е защото сме откачени. Просто ние жените остаряваме много по-бързо и ако не полагаме грижи за максимално бързо време ще се сбабичкосаме

# 21
  • Мнения: 269
Триъгълника - само с пълна упойка
Абсолютно!!!
Аз като се сетя за ражданията на децата, мисля, че видях по-малко зор, отколкото като ходя да ми правят триъгълника.
Ох, същата работа- дете родих ама да скубят там, ще си загина от болка.
А за парите как да е , ама колко време ни отнемат тези процедури.На една приятелка мъжо й, след като търпеливо чакал към 30 минути да приключи с тоалета, вече в просъница й казал:”ама ти още се мажеш, а секс кога ще правим”. smile3507

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
А аз да ви кажа ли колко чифта обувки имам:-)) Според мъж ми съм била като   стоножка:-)) А на мен пак са ми малко:-)

# 23
  • Мнения: 291
Хубава работар че те обувките никога не стигат, и винаги има нещо което ни е нужно

# 24
  • Мнения: 6 472
Шшшшът дори не я започвайте тая тема за обувките, че туко виж така бременна са ме изхвърлили от вкъщи Grinning

# 25
  • Мнения: 1 873
Незнам за вас ама откакто мъжа ми си намаза тялото с крема ми на Лореал/ който е само 50мл Close/ и струва да не казвам колко си крия козметиката!Щях да го пребия..... #2gunfire...Иначе за колата съм категорична - трай бабо за хубост!

# 26
  • София
  • Мнения: 6 569
Аз 90% от козметиката си я пазарувам или от чужбина, или от един вече приятел, щото от 10-15 години все от него пазарувам. Та един ден му викам, абе Кирчо, мъжа ми дудне,че харча пари за мазила и т.н., ама и той ги ползва, викам вече ще си ги крия и ще си ги нося в банята като се къпя, а Кирчо вика - ми ти тогава трябва да влизаш да се къпеш с куфар Crazy Crazy Crazy.
А за триъгълника - фотоепилация му е майката, макар, че мен там почти не ме е боляло за разлика от под мишниците, един път съм ги скубала и повече няма да повторя- ще си събера парички за фото....някой ден като тръгна на бач.
И аз за обувките ще си замълча, защото това ми е манията (като изключим сутиените  Embarassed Embarassed Embarassed), като наркоман съм

# 27
  • Мнения: 6 472
Ух, аз поне под мишниците нямам козина Grinning Чистя се веднъж в годината Mr. Green

# 28
  • Мнения: 588
Имам един шкаф пълен с козметика за какви ли не части на тялото - до коляното с един крем, над колянто с друг крем, ходилата с трети, ръцете с четвърти, два за лицето, един за гърдите и т.н и т.н. Този шкаф си е направо като трезор - ми там е заключено цяло състояние! Mr. Green
Подлагаме се на всевъзможни диети и процедури, пием всевъзможни боклуци, увиваме се във фолио и  се потим над разни фитнес уреди Grinning

На моменти направо не мога да повярвам, какво правим за едната красота и едното самочувствие #Shocked

Абе откачена работа!!!! newsm47
newsm10 smile3521 А  мазането с кремове ми отнема вечер минимум по 30 мин. Половинката вече взе да ми се чуди откъде това търпение у мен всяка вечер да се клепотя. Crazy

# 29
  • Мнения: 1 873
Та един ден му викам, абе Кирчо, мъжа ми дудне,че харча пари за мазила и т.н., ама и той ги ползва, викам вече ще си ги крия и ще си ги нося в банята като се къпя, а Кирчо вика - ми ти тогава трябва да влизаш да се къпеш с куфар Crazy Crazy Crazy.

rotfImbo rotfImao rotfImbo

# 30
  • София
  • Мнения: 2 859
Триъгълника - само с пълна упойка, иначе - бръснач  Party

мацка, е тва е приказка на място!!!   Heart Eyes

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Незнам за вас ама откакто мъжа ми си намаза тялото с крема ми на Лореал/ който е само 50мл Close/ и струва да не казвам колко си крия козметиката!Щях да го пребия..... #2gunfire...Иначе за колата съм категорична - трай бабо за хубост!



Е аз ,затова използвам само българска козметика-"Регал" и "Дева".И много съм доволна.Simple Smile)
Относно гримовете и червилата....Успях да опазя малко след няколко фризьоро-козметични изпълнения на дъщеря ми.Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 4 272
И аз всеки път като ходя на козметичка за почистване на триъгълник, си казвам: Защо ли ги търпя тия мъки? Тъй като го почиствам целия. Ама после като се усетя гладичка и мекичка и като видя влажния поглед на мъжа ми, си казвам: Трай, бабо, за хубост!  Wink

# 33
  • Мнения: 6 243
А за триъгълника - фотоепилация му е майката
След фотоепилацията а горната устна съм 100% сигурна, че на триъгълника не бихх го понесла. Ако ми направят и там такова нещо, ще ми отидат нервните окончания и тогава я вапцахме ...

# 34
  • Мнения: 291
Знаете ли колко ще струва фотоепилация на триъгълника? Мен от коламаската не ме боли, но не ми се занимава на всеки 3 седмици да ходя, нямам време Sad

# 35
  • Мнения: 46 535
И аз всеки път като ходя на козметичка за почистване на триъгълник, си казвам: Защо ли ги търпя тия мъки? Тъй като го почиствам целия. Ама после като се усетя гладичка и мекичка и като видя влажния поглед на мъжа ми, си казвам: Трай, бабо, за хубост!  Wink

Същото постигам с бръснача, вече ми е навик - през ден .... и не боли  Grinning

# 36
  • Мнения: 6 472
Не бодат ли много като почнат да излизат наново?
Аз само два пъти се изпробвах с бръснача и реших, че няма до повторя Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 46 535
Не бодат ли много като почнат да излизат наново?
Аз само два пъти се изпробвах с бръснача и реших, че няма до повторя Rolling Eyes

Ами аз веднага минавам отгоре като се покажат, но ако ги оставя да излязат бодат  Laughing

# 38
  • Мнения: 480
Най-интересно е като се приключи с мазането - облаци комбинирани миризми....  Grinning

# 39
  • Мнения: 1 559
Ами всеки луд с номера си...... аз съм луда като стане дума за сутиени. Онзи ден си правих малка "ревизия" на бельото и се оказа, че само сините сутиени в гардероба ми са 12 броя - тъмни, светли, лилавеещи, сапфирени..... разни и разнообразни.  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 6 155
Ами всеки луд с номера си...... аз съм луда като стане дума за сутиени. Онзи ден си правих малка "ревизия" на бельото и се оказа, че само сините сутиени в гардероба ми са 12 броя - тъмни, светли, лилавеещи, сапфирени..... разни и разнообразни.  Rolling Eyes

Аз на прашки  ooooh!
И един шкаф с кремчета ... Blush

# 41
  • София
  • Мнения: 6 569
Ами всеки луд с номера си...... аз съм луда като стане дума за сутиени. Онзи ден си правих малка "ревизия" на бельото и се оказа, че само сините сутиени в гардероба ми са 12 броя - тъмни, светли, лилавеещи, сапфирени..... разни и разнообразни.  Rolling Eyes

не важиш мацка, моите са пъти повече Embarassed Embarassed Embarassed - жалко, че повечето вече не ми стават  Confused Confused Confused. След бремеността си останах на чаша ДД и това е

# 42
  • София
  • Мнения: 6 569
А за триъгълника - фотоепилация му е майката
След фотоепилацията а горната устна съм 100% сигурна, че на триъгълника не бихх го понесла. Ако ми направят и там такова нещо, ще ми отидат нервните окончания и тогава я вапцахме ...

аз нямам оплкаквания с окончанията ( мъжа ми също Mr. Green) вече 10-12 години

# 43
  • Мнения: 4 176
Триъгълника - само с пълна упойка, иначе - бръснач  Party
Изообщо не боли, ако 1 час преди кола маската се намежеш с крем "EMLA 5%". Не помня 5% или 0.5 % беше. Тя аптекарката ме е запомнила и аз дори не съм поглеждала скоро какво пише.
Обезболява напълно.
Това кремче се използва от зъболекари предимно.
Значи маже се и се слага едно найлонче в/у намазаното.

# 44
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Триъгълника - само с пълна упойка, иначе - бръснач  Party
Изообщо не боли, ако 1 час преди кола маската се намежеш с крем "EMLA 5%". Не помня 5% или 0.5 % беше. Тя аптекарката ме е запомнила и аз дори не съм поглеждала скоро какво пише.
Обезболява напълно.
Това кремче се използва от зъболекари предимно.
Значи маже се и се слага едно найлонче в/у намазаното.
А това найлонче за какво е?
Абе аз само за лицето имам три крема - дневен, нощен, за около очите. А да не говорим за разните млекца, лосиончета, пилинги, ексфолианти, подхранващи..........

# 45
  • София
  • Мнения: 18 679

Мда..те тъй разправяха и за лидокаина-спрей, ама я ме питай дали не ме боля след половин флакон изпръскан smile3511

Аз вече свикнах на болката...... Cry

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 973
Изообщо не боли, ако 1 час преди кола маската се намежеш с крем "EMLA 5%".
Ей това чаках да чуя! Значи имало  пиниз да не боли! Grinning

За червилата - лятото  държа зимните в хладилника, после ги разменям. Тези , които ползвам стоят на тъмно. Много подарявам като не ми пасва цвета и освобождавам място за нови попълнения. Досега са с е разваляли само евтини червила, скъпите не мръдват, ама аз купувам каквото ми хареса и варират от 2.50 лв (Ейвън) до 25 лв (Пупа). Сдобивам се средно с по 3 бр. на седмица.
Другата ми страст е бельото - вече е достатъчно да заредя едно магазинче.  Grinning
Няма да изброявам останалите мазилца, които повече място заемат, отколкото ги ползвам. Парфюмите ми омръзват за 2 седмици, и там съм направила колекция.
А с обувките положението е под контрол - като изляза по магазините искам поне 10 чифта и тъй като не мога да ги взема всичките (някои се връзват само с един тоалет), раздвоена х 10 не си взимам нищо! #Cussing out

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ей сега се връщам от козметик-пълно почистване на лицето,със всичките му екстри,така ме настискаха,че се разкихах:-)))Ама трай бабо за хубост:-))))

# 48
  • Мнения: 2 596
Не започвайте с колекцията от сутиени, моля ви!  ooooh!

# 49
  • Мнения: 7 186
Мда..те тъй разправяха и за лидокаина-спрей, ама я ме питай дали не ме боля след половин флакон изпръскан smile3511.Аз вече свикнах на болката...... Cry
Лидокаина не действа на кожа,само на лигавици.Не се хабете излишно с него,безсмислено е. Wink

# 50
  • Мнения: 46 535
Триъгълника - само с пълна упойка, иначе - бръснач  Party
Изообщо не боли, ако 1 час преди кола маската се намежеш с крем "EMLA 5%". Не помня 5% или 0.5 % беше. Тя аптекарката ме е запомнила и аз дори не съм поглеждала скоро какво пише.........

Ураааааааааааааа!
Ще пробвам и ще се похваля след това   bouquet

# 51
  • Мнения: 4 176

А това найлонче за какво е?

За да не се изтрие в бельото и да попие.

# 52
  • Мнения: 4 176

Мда..те тъй разправяха и за лидокаина-спрей, ама я ме питай дали не ме боля след половин флакон изпръскан smile3511

Аз вече свикнах на болката...... Cry
Виж. Мажех се и ходех на иглена епилация ( с ток) на целия триъгълник. Сещай с ена меката част как болиииииииии
Разбира се че се усеща болка но е ПЪТИ по-притъпена.а има места дето пипаш и нищо не усещаш.

# 53
  • Мнения: 46 535
Mamica, а каква е цената на Emla?

# 54
  • Мнения: 4 176
Mamica, а каква е цената на Emla?
Около 15 лв.
Една тубичка стига за 2 пъти да намажеш целия триъгълник.

# 55
  • Мнения: 46 535
Mamica, а каква е цената на Emla?
Около 15 лв.
Една тубичка стига за 2 пъти да намажеш целия триъгълник.


10х, после ще докладвам  Hug

# 56
  • Мнения: 4 176



10х, после ще докладвам  Hug
Ще черпиш

# 57
  • Мнения: 472
Ми не става ли много скъпо , 7,50 за кремче и после още толкова на козметичката,  ми то тоз триъгълник верно си е златен Mr. Green Joy

Последна редакция: чт, 14 юли 2005, 16:17 от Petranka

# 58
  • Мнения: 4 176
Ми не става ли много скъпо , 7,50 за кремче и после още толкова на козметичката,  ми то тоз триъгълник жерно си е златен Mr. Green Joy
Еми всеки си решава. АЗ лично не се оплаквам. 5 лева отгоре няма да ме направят по-бедна. За това имам, но нямам за мерцедес например или почивка на Малдивите.

# 59
  • Мнения: 472
и аз нямам мерцедес и Малдивите сигурно ще ги гледам само на картинка близките 30 - 40 години  Mr. Green , ама само констатирах , че триъгълниците са златна работа ! Знаех си аз , че съм скъпоценна  Heart Eyes ,но по важно е в случая , че и мъжа ми го знае  Crazy !

# 60
  • Мнения: 4 546
2ри месец, отакто ходя с лепенки на краката! ама нали не се виждат - фръцкам се с новите чехли! Crazy
всяка сутрин като ги обувам се питам де ми е акъла да се мъча така! newsm78

# 61
  • Мнения: 228
А някой може ли да ми каже къде във Варна правята качествено кола маска на триъгълника,колко струва,(на целия става въпрос),и колко трябва да са пораснали косъмчетата?Ако можете и телефонче да ми дадете!

# 62
  • Мнения: 6 243
Другият път ще отида с Емлата намазана, дано да стане номера... Благодаря за идеята, Мамице! Hug
Не се превземам за болката никак, аз съм кораво куче, ама наистина виждам зор и козметичката вече не иска да ме скубе. Било й жал. Разправя, че другите й клиентки не виждали толкоз зора, а аз цялата съм се зачервявала и си личало, че на кожата ми не й понася Sad За сметка на това съм бяла като в народните песни...

# 63
  • Мнения: 46 535
Ми не става ли много скъпо , 7,50 за кремче и после още толкова на козметичката,  ми то тоз триъгълник верно си е златен Mr. Green Joy

Аз не ходя на козметик, много съм добра в кола маската  bowuu сама се справям, така че ще ми излезе 7.50+0.80=8.30 лв., горе долу е приемливо  Grinning

# 64
  • Popovo
  • Мнения: 571
Червила нямам много, но лакове, около 150 са вече не успявам да използвам всички и половината се развалят, но си купувам други Mr. Green и кремчета имам мноого  Laughing.След поредното пазаруване на козметика си казвам, че съм станала много нахална спрямо мъжа ми и трябва да му накупя и на него козметика,но... отивам в магазина и се залепям на лаковете и си тръгвам с 4-5 бр., а на него пак няма нищо. Mr. Green

# 65
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Червила и лакове иди дойди - много нямам, щото ползвам 3 цвята, но ви кремчета и други боклучки - мога магазин да открия. Мъжа ми една сутрин беше седнал да брои не колко време ми отнема, щот' съм адски задобряла и бърза, а колко точно мазилца ще употребя, преди да финиширам във вид на изглед. Е, след 7 се отказа. Ама му било интересно Mr. Green
 Аз на тригълник на епилация съм ходила веднъж в живота си и няма да повторя просто - жесток кошмар. Затуй - депилатоар ми върши чудна работа.
 Мамица като сподели тоз чудодеен мехлем почнах да се замислям ,ама ще почакам и други да кажат първо.

# 66
  • Мнения: 46 535
......... Мамица като сподели тоз чудодеен мехлем почнах да се замислям ,ама ще почакам и други да кажат първо.

Сега мъжа ми се обади, че в аптеките не можел да го намери, тъпанарите не са чували за него  #2gunfire
Взел ми е нещо друго за обезболяване, като си дойде ще пиша какво е, а ако няма ефект ще ходя до аптеката на Мамица ooooh!

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ама и вие сте раждали:-))) Как раждахте бе хора с пълна упойка ли?Simple Smile)Само аз ли съм мазохиста,който търпи на всякаква болка-козметична:-))

# 68
  • София
  • Мнения: 786
Цитат
Лидокаина не действа на кожа,само на лигавици.Не се хабете излишно с него,безсмислено е. Wink
Цитат
Абе и аз така съм чувала, даже една позната козметичка ми го каза Rolling Eyes Май си е чисто внушение това "сега ще ме напръскат с обезболяващо и няма да ме боли"

# 69
  • Мнения: 46 535
Ама и вие сте раждали:-))) Как раждахте бе хора с пълна упойка ли?Simple Smile).........

Аз да  smile3521

# 70
  • Мнения: 46 535
Въпросното мазило се казва "Диклак 5%" 50 гр. за 3.90 лв. За тая цена се съмнявам, че ще има ефект, затова първо мисля да пробвам на крака  Laughing

# 71
  • Мнения: 2 332
Цитат
Лидокаина не действа на кожа,само на лигавици.Не се хабете излишно с него,безсмислено е. Wink
Цитат
Абе и аз така съм чувала, даже една позната козметичка ми го каза Rolling Eyes Май си е чисто внушение това "сега ще ме напръскат с обезболяващо и няма да ме боли"
Абсолютно съм съгласна с това след последната кола на триъгълника... пръска ме козметичката, пръска, а мен така ме боля, все едно за първи път отивам... и аз точно тогава размишлявах над това, че сме мазохистки Wink.
За фотоепилацията на триъгълника една мама питаше - знам едно студио, където сега е на промоция - 50 лв. за триъгълник. Ако иска, да пише на лични Simple Smile.

Последна редакция: пн, 18 юли 2005, 09:48 от Роси74

# 72
  • Мнения: 5 539
Аз пък вече се отказах да ходя на козметик за триъгълник и махам всичко вкъщи с епилатора Sunglasses Вече не ме боли толкова, правя го всяка седмица. В началото когато почнах да се обезкосмявам ми течаха сълзи от очите, а сега бръмча с епилатора и си свиркам Whistling Joy

# 73
  • Мнения: 6 155
... махам всичко вкъщи с епилатора Sunglasses Вече не ме боли толкова, правя го всяка седмица...

Защо всяка седмица?  Rolling Eyes Аз като мина с епилатора и после 1,5мес. си свиркам  Grinning

# 74
  • Мнения: 472
хайде Никол , пробвай

ако има полза и ние да се заскубем , нали знаеш че цената няма значение !
Толкова скъпи кремове за стрии и целулит и пак не вършат работа  Mr. Green !
Така , че докладвай ако все пак има ефект , пък и по ефтино 3.90+0.80=4.70 ухааааа , ми то козметичен салон ще отворя с тези цени !! Mr. Green

Абе мами ми като ви се напълни шкафчето , друго ли ползвате аз вече 2 ред от гардероба взех и пак не ми стига , а като гледам май не ползвам всичко а само му се кефя , че го имам  Blush !
Парфумчетата никога не си ги използвам до край а си оставям по малко да ми напомнят как миришат !

Когато правихме ремонт хвърлих книжните опаковки и 1 циганин долу питал мъжа ми : " Бате ми шишеннцата де са ? "  Joy Joy Joy  hahaha , знае човека и той иска да мирише на Бос и Армани и др.. Mr. Green

# 75
  • Мнения: 5 539
... махам всичко вкъщи с епилатора Sunglasses Вече не ме боли толкова, правя го всяка седмица...

Защо всяка седмица?  Rolling Eyes Аз като мина с епилатора и после 1,5мес. си свиркам  Grinning
Късметлийка! Weary
За абсолютна гладкост се налага  да минавам и краката, и останалото веднъж седмично, защото гадните косми растат на реколти явно Twisted Evil

# 76
  • Мнения: 472
Лилита не си единствена и при мен е така аз даже съм се чудила как другите не им излизат след 1 седмица !
А имам познати дето и след бруснене пак за 1 седмица няматт кьорав косъм  , това на нищо не прилича ! Какво съм съгрешила , че господ така ме е надарил с косми  Twisted Evil!

# 77
  • Мнения: 4 176

Късметлийка! Weary
За абсолютна гладкост се налага  да минавам и краката, и останалото веднъж седмично, защото гадните косми растат на реколти явно Twisted Evil
И аз биах така когато ползвах епилатор. СЕга от няколко години  ходя на кола маска и се налага само веднъж в месеца.
Епилатора е гадно нещо. А не сам космат тип жена. Просто от епилатора най-тънките се късат. Това е.

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Само кола маска,така по рядко се обезкосмяваш;-)))

# 79
  • Мнения: 2 489
Аз май съм най-откачена. Стигнах до там, че да отида да си загладя едни малки ръбчета на носа, които май само аз виждах.

# 80
  • Мнения: 4 176
Аз май съм най-откачена. Стигнах до там, че да отида да си загладя едни малки ръбчета на носа, които май само аз виждах.


A?

# 81
  • Мнения: 2 489
Скалпел, тва-онва, двайси и кусур век

# 82
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Аз май съм най-откачена. Стигнах до там, че да отида да си загладя едни малки ръбчета на носа, които май само аз виждах.
Май спечели в надбягването, да Wink

# 83
  • Мнения: 46 535
Опитах "Диклак 5%", но понеже съм си умничка- първо на бедрото  Laughing ефект=0  Cry
Ще опитам с "Емла 5%", само Мамица да каже аптеката, от която купува, че ме гледат като извънземна щом попитам  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 16 юли 2005, 16:35 от Никол

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз май съм най-откачена. Стигнах до там, че да отида да си загладя едни малки ръбчета на носа, които май само аз виждах.


това е чудесно, което си направила. При кой беше?
Аз искам да си вдигна веждите

# 85
  • Мнения: 2 489
В Пловдив, едва ли го знаеш. Моето беше съвсем лека корекция, с местна упойка и стана много бързо. После въобще не боли, както си мислих.
Абе ходенето при зъболекар си е къде по-гадно.

Защо пък да си вдигаш веждите, много си си хубава.

# 86
  • София
  • Мнения: 708
Аз искам да си вдигна веждите

а бе жена ти май немаш работа..нема ли да раждаш вече..
и не си закачай веждите с друго освен с пинсети

Общи условия

Активация на акаунт